Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mati me je naučila…

Mati me je naučila…

Mati me je naučila spoštovati dobro opravljeno delo: “Če se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj! Stanovanje sem pravkar počistila!”

Mati me je naučila religije: “Zdaj pa moli, da bo to šlo ven iz preproge!”

Mati me je naučila osnov potovanja v času: “Če ne boš sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo odneslo tri dni daleč!”

Mati me je naučila logike: “Zakaj? Zato, ker sem jaz tako rekla!”

Mati me je naučila še več o logiki: “Če boš padel z gugalnice in si zlomil vrat, ne boš šel z mano v trgovino!”

Mati me je naučila previdnosti: “Nosi vedno čisto perilo! Kaj, če se ti zgodi nesreča!”

Mati me je naučila osnov ironije: “Če se boš še naprej drl, se boš imel za kaj dreti!”

Mati me je naučila osnov osmoze: “Zapri usta in jej!”

Mati me je naučila ekstremnega zvijanja telesa: “Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!”

Mati me je naučila potrpljenja: “Tukaj boš sedel, dokler špinača ne bo izginila!”

Mati me je naučila meteorologije: “Tvoja soba je takšna, kot bi skoznjo šel tornado!”

Mati me je naučila hinavščine: “Če sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!”

Mati me je naučila primernega vedenja: “Nehaj se obnašati kakor tvoj oče!”

Mati me je naučila zavisti: “Na svetu je na milijone manj srečnih otrok, ki nimajo tako čudovitih staršev kot ti!”

Mati me je naučila pričakovati: “Samo počakaj, da pridemo domov!”

Mati me je naučila sprejemati stvari z odrekanjem: “Dobil jih boš, ko pridemo domov.”

Mati me je naučila osnov medicinskih znanosti: “Če ne boš nehal škiliti, ti bodo oči tako ostale!”

Mati me je naučila špijonaže: “Obleci si pulover! Mar misliš da ne vem, kdaj te zebe?”

Mati me je naučila humorja: “Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!”

Mati me je naučila, kako odrasteš: “Če ne poješ zelenjave, ne boš nikoli zrastel!”

Mati me je naučila osnov genetike: “Prav tak si kot oče.”

Mati me je naučila, da se zavedam svojih korenin: “Zapri vrata za sabo! Misliš, da imaš rep?”

Mati me je naučila poslednje modrosti: “Ko boš star toliko kot jaz, boš že razumel.”

In česa te ni naučila?

Pametna mati ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close