Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kakšna je razlika …

Kakšna je razlika …

Kakšna je razlika med izrazoma ljubiti se in seksati?

Razlika je velika. Zaenkrat smo ljudje še vednio ljudje z dušo in telesom, kar pomeni, da nas poleg seksualnega nagona vodijo tudi žlahtna čustva, kar pomeni, da smo sposobni ljubiti in biti ljublljeni. Prežvečena tema.

Pa še nekaj, kar sem nekje prebrala, pa napišem lahko iz glave.
Pomeni pa to, da sem lahko psihično-duhovna zvesta do groba, kar pa ni telesna zvestoba oziroma seks.
Mogoče imam prv, ali pa se tudi motim.
Pa ni panike, ker tudi motiti se je človešlko…pa varati tudi. Mislim s telesom se ve.
Boš ti napisal Ex-o sej si expert zato…
pa srečna, bi napisu Princ.
Angel

Jaz sem pod izrazom ljubiti se mislil spolni akt in ne kot izkazovanje čustev (ljubim te, rad te imam).

mogoče ti kaj pomaga,če ti napišem takole ro make love=ljubiti se ali pa to have sex=seksati. (ali pa hrvaški izraz “voditi ljubav”, menda sem prav napisala). Meni je ljubiti bolj pri srcu,ker se mi zdi da se ta izraz uporablja za par, ki ju veže globlje čustvo, ne pa samo potreba po telesni združitvi, dva,ki sta se spoznala v eni diskoteki in gresta v avto seksat,se po mojem mnenju ne ljubita

Ja,tako priblizno,kot pravi firbček.

Zase vem,da sem le za ljubljenje:-)

Sex je sex zaradi sexa..le,da zadovoljis pozelenje.Vseeno s kom navsezadnje-ce te vsaj priblizno vzburja.

Ljubljenje pa je vec….globlja custva in povezanost..blizina med dvema dusama….tako nekako:-)

Zakaj pa bi bla sploh kaka razlika? Ljubiti se mogoče zveni nekaterim romantično in lepše, zato tak govorijo. Meni osebno bolj ustreza, če rečem, da sem s tipom sexala. Tak da se mi zdijo res smešne nekatere izjave, da če dva sexata, to pomeni, da niso prisotna čustva, če pa rečeš, da se s partnerjem ljubita, pol pa gre za ljubezen. Al so prisotna čustva al ne, tega ne more nihče vedeti in je res neumno da nekateri ljudje sodijo o prisotnosti čustev po nekem izrazu. Ker če npr. jaz govorim, da sexam s svojim tipom, to sploh ne pomeni, da se midva s tipom ne ljubiva in niso prisotna čustva. Tak da ni razlike! Lp

Seksaš lahko brez ljubezni, to zmore vsak. Resnično ljubiti pa ne znajo vsi. Je pa najoboljša kombinacija oboje skupaj.

New Report

Close