Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bliža sem osem zvečer

Bliža sem osem zvečer

… inu jast grem aja tutaja………..

……. tuki zgleda, da vsi delaste otroke ku nkjer nubenga nej………… hihi………. ma so papige, ne Stelčka? ;)))))))))))))))

Razko, tebi želim posebno dobro nočko……… samemu al pa ž njo………. Pa sorči kr sem te pustila na cedilu…………….

Šaško……….. ti mal ahtej na plavutke……….. da ti ne priplava kej ……… hihi……..

Sprevššššško, a boš meu buhtelna tud teku rad kukr krofa????? Ja, ja, sej vem, da si mahnen na marelčno marmeljado! hihihi ;))))))))))))))))))

Perlica……… iz lastnih izkušenj ti ne priporočam Romed, ampak zgolj in le Clear Blue! :)))))))))) Pa punčka bo, taka lejpa kodrasta… tam enkrat junija nasl. lejto! :))))))))))))))))

mishika, ti pa nucej še kej druziga kukr pendrek…….. si tudi ti že na vrsti……. :))))))))))))))))))))))))

Bugička……….. hihi…………… no? :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Kako je kej z zalogami mlejkca? ;))))))))))))))))))))))))))))))

Mikimužek… ne pozabi mi dat lubčka za nočko :)))))))))))))))

Čauči tutti……… me razganjajo hormoni……. me vabi aja tutaja……….

Ura je osem zvečer in Helčika verjetno že sladko spančka…………….:)))
Preden bo pa Stelčka zaspala bo pa sigurno kakšna 1 ali 2 zjutraj…in ob 3 ali 4 že budnica:(((((((((((((((((

heh………..that’s life:))))))))))))) pa še bolj bo pestro……….

Nočko Helčika…in tistim ta zgodnjim ptičkom želim enako….z ostalimi bomo pa še kakšno rekli a ne?

:))))))))))))))

The best in life is free

jezus……..

Joj sej nočem strašit,ampak dva je čist nekej drugega kot eden.Eden je tako,kot da ga nebi bilo.Dva je pa znoret!! Ti rečem…….

Raj mam tistih 24 v sluzbi,kot pa dva doma…res…))))

Raje ju imam kot vse na svetu ampak ko sta skupaj, pa jebo jim ja mater ej :)))))))))))))))))))))

Imaš prav Perli :)))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Sej ni treba tolk past v feeling no….
:))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

heheh mislim,da tud jest poslušam nekej podobnega od moza sevede….

…še s kiro bejbo tuki lahko normalno pogovarjal!?
saj ste vse noseče…al pa na pragu tega!
In jaz čist nedolžen pri tem!
🙁

moja malenkost ni noseča…a te to vsaj mičken veseli?*

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Me ne veseli!

A te nardim nosečo?
😉

s čim+’***?=(/&&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$ ????

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Z otrokom vendar :)))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Upaj.

Pa tko jasno vse povemo,kaj?
😉

Hahaha, hja no…čakam na repliko :)))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

..bo napisala cel doktorski traktat o tem,kako ima vagino sicer pravilno postavljeno….ampak napačno usmerjeno.
;-))

sp, NISEM DOMA IZ MESTA, DA BI VSE TAKOJ RAZUMELA.
MEN MORAŠ NAJPREJ POVEDAT, ČE TO NI DOVOLJ, PA ŠE POKAZAT.
ŽAL, SMO NA KMETIH TOLK ZABITI 🙂

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Saš, jest teb nalagam eno orng težko nalogo:
povej ti SP-ju, ker se bolje poznata, da mora bit pr men strašn konkreten, ker se še učim!
:-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

No, pa ti bo on povedu, jst pa pokazu.

Smo pa tri seljačine, da ne bo pomote, hehehehe

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Da tako pišeš!!!!
Z vso avtoriteto tega foruma…ti prepovedujem sebe in nas kmete tako v nič devat!
sem hud!

To pa že vem, da jo nimam pod pazduho :-))
Čeprav bi včasih tudi tam prav prišla :-)))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Zanimivo razmišljnje
:)))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

kaj pomen, če si ti hud:
da kričiš
da se ti rola
da greš na en cigaret
da rabiš za potlačitev jeze en krof pa tri kozarce mleka
da bi najraje sem pršu, pa mi povedal svoje

kaj od tega?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

….te fakajo!????
Joj,joj…….

Še ta tančica skrivnosti in zavajajočega govorenja tuki ne pali.

Dej konkretiziri zadevo, men je preveč neroden
:)))))))))))))))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

New Report

Close