Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek to je vroči sex…….mater sto mater…

to je vroči sex…….mater sto mater…

Primeren čas
Janez je bil zelo uspešen lovec in ribič. Prijatelji so ga spraševali, v čem je skrivnost njegovega uspeha. Odgovoril jim je:
“Najbolj pomembno je, da ugotoviš, kdaj je primeren čas za eno in za drugo.”
»Kako pa to veš?«
“Zelo preprosto: Grem do postelje, odgrnem odejo in pogledam, kako leži moja žena. Če leži na levem boku, je primeren čas za lov; če leži na desnem boku, pa je primeren čas za ribarjenje.”
»Ja, kaj pa če leži na hrbtu?«
“Če leži na hrbtu, pa jo samo pogledam in takoj mi je jasno, da je primeren čas – za seks!”

in še……..

Vroči sex penzionisti
Dva stara pezionista se pogovarjata o tistih stvareh:
“Ti, a kdaj še…”
»Ja, no, kdaj pa kdaj še!«
“Pa tvoja žena? A je kaj strastna?”
»Veš, zadnjič sem jo pripravil celo do tega, da je vreščala v postelji!«
“Kako ti je pa to uspelo?”
»Takole je bilo: Najprej sva se oba slekla. Ona se je ulegla v posteljo. Potem sem vzel Evrokrem in jo začel mazat. Ko sem jo namazal po celem telesu, sem stopil ko oknu, da bi se obrisal. In takrat je zavreščala: NEEEEEEEE! Umazal boš sveže oprane zavese!!«

hahah,,,,,,,,kaj pravita…helyka in zvezdika…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Vroči sex….je pa zame marsikaj drugega kot pa ta lov, ribarjenje in mazanje z nutelo:)))))))))))))))))

The best in life is free

ne bi se ravno strinjala – moški je lovec, ti si riba, Nutella je pa čokoljad – mmmmmm….. med tem ali po tistem………
No, a imam prav al’ ne?!

He, he, he…………….

Bom rekla tako…….ženska je lovka….moški pa plen……:))))) Za desert kot nutelo……..pa raje šampanjec in jagode:)))))))))))))))))))

The best in life is free

a zdaj boš pa rekla, da je dedc ribič?! No, ja, če ste delali deklico, je bil potemtakem res v škornjih, hehehehe………

prvio je treba deca ujet???hahahahhahah

mislim znat…………….hahahahhahahahahah

a mislita, da dec kar pred vsako pade????…grrrrrrrrrrrrr

leta letijo - iščem stevardeso.....

pade ziher ne – pa kaj bi potem počele s potolčenim dedcem?! Ga povijale? Svašta, Razo, sem vse kaj drugega pričakovala od tebe – pri tvojih letih bi lahko vedel, da s potolčenim nimamo kaj početi…… 😀

jest to vem….sam vidve še nista ukapčali…tkooooooooo

leta letijo - iščem stevardeso.....

No, prav, samo, da že ti veš…..
Pa si že bil kdaj obtolčen, ha? :-)))))))))))) Al’ pa padel (ne upadel, madona)?

uhuhuhuhuhuhu……………………….:))))))))))))))))))

A je bolelo?:)))))))))))))

The best in life is free

nimam cajta se še z vama zafrkavati in učiti,kako bosta čimbolj na miru ležali, da ne bo bolelo….hahahah

čuj mala………a nimaš neč za skuhat….grrrrrrrrrrrrr…………poglej zvezdiko, kak je pridkana postala….smo čajčki in možek….hahahahahha

ps…kako pa si…še kaj sanjaš o meni???heheheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close