Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sej ne morem živet….

Sej ne morem živet….

Avtor: perla
Datum: 21-09-04 20:13

Kako se lahko v tem času,dogajajo take stvari.Šokirana sem do konca.V želodcu me stiska pošteno.
Dnevnik na televiziji in novica,da so ubogega urabitelja obglavili.Obstaja video,ki so ga dali v javnost,ampak meni je dosti ze to…….
Nehote sem videla,kako je nekdo zakrinkan čez obraz bral pismo,tisti bogi revež,pa je čakal,kdaj mu bodo odsekali glavo…Kar guncal se je..obupne muke,ni za govort..Ubogi človek,resnično mi gre kar na bruhanje…Sprašujem se,kako lahko…Ma kaj so to za ene zverine..Obup…..še zdaj vidim sliko moškega srednjih let,orenk moškega…ma kaj je vredno potem živet,saj nikoli ne veš kaj in kje te čaka…če bi pa še vedel,da boš tako umrl..bemti da bi živela čisto odkačeno.GROZa!!
Se opravičujem,ni lepa tema..ampak me je presunila do konca…..

če pa gledam te naše politike,mislim kolektivne zabave,pijanke..ko se naokoli prevažajo v avtobusih in si delajo reklamo po celi Sloveniji…Mislim kam gremo..halo…..obup…juhu davkoplačevalci…..dobro da nas majo..bemti zavoženo je vse!!!

Tak,mal sem se izkašljala,mogoče me bo zdaj man tiščalo v prsih…..

Kar misliš ustvarjaš,
kar čutiš privlačiš,
kar si zaželiš postaneš……

Odgovorite na to sporočilo | Forumi | Vse na eni strani | Odjava | Moj profil Prejšnja tema | Naslednja tema

Jap, to pa je Amerika……

Pa če ti jaz roko položim na prsi?
Bo kaj lažja ta tvoja bolečina?

a pa misliš, da bi to pomagalo….hihihiihihmislim, da gospa potrebuje mal več konkretne tolažbe…hihihih

bogi američan….grrrrrrrr……..heheh…..

ps…..perli,kej pa če volilci obljubmp tem našim politikom en lepi izlet tja dol…v zameno , za naš glasek….hehehehheheheheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close