Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek poučno, toda le za poročene!

poučno, toda le za poročene!

Celo jež težko prenese zbadanje svoje žene :-)))))

dobro jutro in če ste še doma, potem jo (ga) nežno poljubite na lička, preden odhitite v službo :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ma ne bluzite in poslušajte stefanie….

TAKOJ JE NAPI*DITE, DA JE SLABO VEČERJO NAREDILA…DA VAS BOLI TREBUŠČEK…BOGI………ALI PA SE ENPSTAVNO KAR NEKI ZMISLITE…NI VAŽNO…..saj veste tisto:

ČE BABO ENKRAT POHVALIŠ, (si)JI BO HUDIČ TO STOKRAT PONAVLJAL…..hahhahaha

zdaj pa to naredite s kakšno svežo pupico…recimo sodelavko ali pa kar na cesti mimoidočo…nikol ne veš, če ke ta tista zadnja….hahahahhahah

ps…….kaj je staphanie, a ti lahko jest pridem enga poslinit….upsssssssss….

leta letijo - iščem stevardeso.....

ti se kar najavi :-))))

če mal pobrskam po rokovniku, potem bi bil prvi datum, ki bi nama bil na voljo za slinjenje , 8. december 2004, hm..ura….hm…… a bi ti bilo prav tam okoli pol šestih zvečer ?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jeppppppppppppppp…obužujem ponedeljke….okej….sam ne zamoćit…

ps…….a prej bi pa še eno generalčico…upsssssssssss…….da ne bova takrat kot prvošolčka…..hihiihhi

stefanie………kaki težki dnevi so pred nama…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

eh, razočaran, bog ti pomagaj…..
Koliko generalk pa rabiš pred “usodnim trenutkom”?
Da ti eno zrihtam, s katero se boš učil :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Sem se včeraj zadost slinčkal,tko,da bo za en cajt dovolj!
😉

to, da ti je tko hitr dovolj, je prvi znak prihajajoče starosti….
oh, dragi SP, strašn ane?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Meni sicer ni nikol zadost…..in verjemi,tko kot se zdaj mladega počutim,se nisem niti takrat,Ko sem imel 10 let.
:-)))

verjamem..okey…naj ti bo…..ampak……to velja samo do takrat, ko te prvič vidim, potem se bom pa kr sama prepričala…………če se me nauš preveč bau :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hehe!
;-)))

:-))))))))))))
me zanima, po koliko sekundah bi se ti zresnil obraz, ko bi se zazrl v zmaja .-))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Saj bi se te dalo ponucat Štefi,no!!!!
Bi te pod gradelo polegli….pa bi nam kurla žar!
;-)))

bi zadoščal brez žara :-))
bi blo dost vroče 🙂

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

sam,da bi nam čevape pekla!
Še nagrado bi dobila za lon!
😉

hehehehe, hehehehe
a di bi ti čevap(e) pekla? ne lom ga no :-)))))
se ti zmeša

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Odvisno kolk hitro bi jih nosila in pir tankala……
😉

mejdun, pahor je za enospolne skupnosti :-)))
si ne morem predstavljat dveh moških , ki bi bla poročena, pa posvojila otroke:-(((((((((

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close