Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek nemoralna ponudba

nemoralna ponudba

bi ali ne bi??????

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso.....

jaz bi trenutno nekaj nesramno moralnega…….. recimo………….

jagodke s smetanco……………………

O Marija!!!!!! Spet hrana:(((((((((((((((((((((((((((((((((((( Rajši zbežim od tle……………………

The best in life is free

pa dober tek, Stelči :))))))

hehe, a ti še dela lučka v hladilniku? ;)))))

Nič več dober tek Helči………….:(((((((((((((((((

Nič več mi ne tekne:((((((((((((((((((((((

The best in life is free

stelči, dej prid k men na eno zlo dobro, pa zlo nedolžno juhco iz bučk…
da mal prideš k seb, ane?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ej Štefi moja…………….če bi bila bližje bi takoj prišla…. Zdaj, pod večer sem šele prišla malo k sebi in sem malo pojedla……. Cel dan sem sam na WC hodila….:(((((((((( Zvečer sem si spet juhice zaželela….ampak je potem nisem naredila, ker bi preveč časa trajalo. Sem hotela res tisto dobro, domačo govejo juhico….ampak jo bom pa jutri skuhala……. Ne vem kaj me daje…da mi vsak večer juhica paše…. Hm………. No….sicer sem pri kosilu pojedla prežganko….a kaj ko sem jo čez 5 minut že vrgla ven:((((((((((( Skratka….kot pravim……od celega dne….je danes končno v želodčku obstalo le nekaj piščančka, ki sem ga pojedla za večerjo… Ampak tale tvoja juhica iz bučk mi je pa zdaj prav zadišala………mmmmmmmmmmmmm……………

The best in life is free

zlo rada otroke mal crkljam, če so pa noseči, pa sploh…..:-)
A veš, kako dojenčku, ki ima krče, narahlo masiraš želodček? Reci možu, naj nekaj podobnega naredi tudi tebi.
Z oljem naj te namaže po trebuhu in naj ti pomaga.

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

BI!

uuuuuuuuuu………………verjamem, da bi pašalo……..pa ni moj možek glih od maserja…………ne da se mu:(((((((((((

The best in life is free

A imas nas!
;-)))

Stelči, kaj se to pravi, “da se mu ne da”???
Moškemu se mora zmerej “dat” !!!!!!!!!
:-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pa ženski tudi,drgač pa v šolo k najsvetlejšemu sinu slovenske psihiatrije…..
;-)))

k nama, kajne?

ojla, frend……..a te kej meče?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če me meče?
A me je kdaj nehalo?
😉

hehehe…frend…saj sem vedel……….da si naši….

a veš kak se je to začelo??????

Se dva moška s ticami sablata,pa enemu ni blo vec za sablat,pa mu je nastavil rit in je rekel ubij me………….

vsaka ljubezen je lepa…..hihihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj nisem reku,da bi s tabo oštja!

sam tak se je čulo….hahahhahahhahhhahaha

a imaš ti slučajno kake predsodke???heheheheheh

leta letijo - iščem stevardeso.....

Moja tič je obelisk,moja rit pa tempelj v katerega nima noben vstopa(sam izstop)!
;-)))

no to vsaki pravi….dokler ne poskusi…….upssssssssss

poglej kaks e polej lepo za rokice držijo…pa še in še je prednosti…….upsssssssssssssss

dej no frend, ne bit storokopitenn…kar poglej, to je ziher trnd prihodnosti…mal pomisli, filmska industrija,bančniki , politiki in navadni smrtniki….skoz več jih je, ki so spoznali pravo ljubezen do bljižnega……

sploh pa….a ni lepo pogledat krepkega možatega deca, kak…upsssssss……

ps.pejt v videoteko in mal prebrskaj…pa boš videl…hahahahahaha

pa še neki ti povem….če bi blo tak, kot ti praviš……..ne bi bili tako zanimivi za ženski del……..sam poglej, kako se ženske lepo razumejo z temi nežnimi moškimi!?

tak da nisem čist prepričan, če ne bi blo za poskusit……saj rit je rit?!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj si mislil na ženske ritke kajne?
Mnjami!
;-))))))

hehe, ta najsvetejši tvoj vzornik, mi je ene dve leti nazaj javno zabrusil, da se s tako “emancipiranko kot sem jaz” on že ne bo več pogovarjal .-))))))))

brezupen primer kot vidiš, če je še ruglja minilo, da bi se menu z menoj :-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Je napačen organ uporabu!
;-)))

evo sp…tzdej pa jasno in glasno, dej karte na mizo.
kateri organ pa bi mogu uporabljat ?
oziroma, da ti olajšam razmišljanje:
katerga bi ti ?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pa ja de:)))))))))))

A ti ga lahko pošljem mal na “učne vaje”?:))))))))))))))))))

Ne, ne……….sej drugače je čisto priden…sam…kar se takih stvari tiče pa……hm……………..no…kot pravim……..ga vzameš za vajenca?:))))

The best in life is free

New Report

Close