Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj naj obujem?

Kaj naj obujem?

Glede na vremensko….bi bile najbrž plavutke še najboljše?
Sem pa res v dilemi zdej.Poletne škarpe…sam,da ven stopiš…..razpadejo v vodi, za poletne šlape je premrzlo, v zimskih bi noro izpadu, škornje pa za v službo tud ne morem nataknit.
Ideje?

Den si gojzarje na noge … :))) … so itak za vse letne čase … ;)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hodi bos, ti bo noge umilo in zdravje utrdilo :))))))

hahahaha Hely tale bosa je dobra pa še zdrava :))))

evola ena…

doma ostani…in sosedo povabi…..hihiihihihi

marš v službo, benti……

leta letijo - iščem stevardeso.....

tudi zate? ;))))))))))))))

In pol naj pridem pa zelje k tebi peštat,ne?

Prvi dve ideji:
SUPER!!!!!!!
Sem vedu,da se na frende lahko zaneseš!
:-)))))

Hehe … jaz pa spet špičake … srebrne 😉

A tako močno pada tam gor ?
Tu se gre samo neko pljuvanje …

LAJ

Tiste špičake….brrrrrrrrrrrrr….me kar zmrazi….boš na konc šihta lahko namesto gondole ponucala….in boš odveslala domov.
:-))
PLB!

nejmamo zjela na naši hmetiji !!!

mene pred mokroto ni strah….celo všeč mi je .-))
Pa sprehod po dežju, pod enim dežnikom…………..Pa gledati denžne kapljice, ki polzijo po šipi…..
ali pa nastaviti obraz dežju………………………….
ali pa , sedeti v avto…na kakšni vzpetini…….in gledati temno nebo, ki se stika z zemljo, pa oblake, ki visijo do tal………pa uživati mir in spokojnost.ko dež škreblja po strehi……………
je še kaj lepšega?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

ti si moja štefi..lupčka..uhhh ti veš..)))!!!!!!!!!!
JESSSSSSS BI TUDDDDDDI!!:))))

jaz….kako naj rečem….teoretično sme že …vse to :-))))

je pa lahko nepozabno !!!!!!!!1

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Neki manjka v tej resnični zgodbi……
;-)))))

:-)))
manjka točno to, kar se je včerej zgodil:-))
na poti iz Cerknice do doma so me sredi noči policaji 3 x ustvl :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Bravo naši!!!!!
;-)))

a da bi se ti pa smilila…to pa ne**!!???

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Zakaj?
saj smo si plen delili……
;-)))

New Report

Close