Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kroglice

kroglice

zenske,

kako uporabljate kroglice? cel dan? pred sexom?
ali so res tako `ucinkovite`?

kako se jim tocno rece?

Ja, kje ste ženske, ki te stvari uporabljate, povejte vendar svoje izkušnje z kroglicami. Tudi sama bi jih kupila, pa bi bila vesela kakšnega uporabnega nasveta (način uporabe, kakšne so najboljše…), zanimajo me tudi izkušnje ob uporabi analnih kroglic…

Imela sem jih pred leti… so mi že začele razpadat, tako da sem jih zavrgla 😉
Uporabljala sem jih kadarkoli… Maaaaa…. mene hudo dražijo )))) in z njim mimogrede doživljam orgazme… In je kar problem, ker postanem glasna ))) jih ne smem uporabljat v javnosti )))))

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

moja jih ima, pa pravi da ni nič posebnega. Marsikatera je že tako rekla, seveda smo pa različni.

meni je prijateljica kupila une, ki jih imas lahko cel dan not, naj bi bile tako funkcionalne kot une za keglove vaje.Ne vem, jaz se ne pocutm nc bl potrebno zaradi njih, je pa res da se tko lepo trenirajo misice in ce drugega ne, vsaj urin na stara leta ne bo nekotrolirano uhajal.Ne vem pa kaksne kroglice mate druge, ki jih mate lahko notri med spolnim odnosom, moje niso take.

prvič slišim za kroglice, ki bi bile notri med spolnnim odnosom !?

Tudi moja tako pravi. Sva preizkusila kar nekaj plastike in se na koncu odločila, da ne kupiva niti plastične vrečke več! 🙂

čuj, da nimava midva iste???? (:-P)

no vidis, jaz tudi ne poznam takih, ampak zenske govorijo da so take kroglice in potem ne vem ali je to res ali ne …

po mojem nakladanje… ne spoznam se na kaj dost stvari, ampak kar se tiče seksa .. :-))))

znaš pa že preveč :)))).

lp

he he he…. nikoli ne znamo toliko, da se ne bi mogli še česa naučiti :-)))

:))) bilo je zgolj spontano nadaljevanje tvojega stavka :)))). včasih kar zapišem kaj….

Jaz jih imem,probala….beda….čez vibrator ga ni…pa batterfly zelo ok….ampak meso je meso

🙂

Poljub je kralj dotikov

Ravno to sem hotel povedati jaz pa se nisem spomnil kako. Res je! Čez meso ga ni!

aha… kapiram :-))))

kaj je to batterfly (verjetno butterfly!?) ?

seveda je nabolje vedno vse uno original-zivo, ampak vcasih paše kombinacija vsega, da je potem vse skupaj se boljse-lepše!
Povej mi kaksne pa so potem te kuglice, so majhne al kaj, ker drugac si to jaz ne znam predstavljat

Enkrat jih je imela žena notr med seksom in kaj se je zgodilo?! Ko ji prihaja, zelo stiska, tako da se je vrvica strgala in sva krogljico komaj dobila ven.

pa sta dozvela se en orgazem strahu ali ne, ma zivmu cloveku se pa res lahk zgodi marsikej;)

Uf, strah je pa bil. So se nama roke tresle, bolj kot bi nama prihajalo! Ali tudi ti stiskaš, ko doživljaš vrhunec?

jaz raje stiskam njegovga… kot pa kaj umetnega, ko mi prihaja;)

Zanima me, ali ti pride, če imaš kroglice noter?

New Report

Close