Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Plemeniti Zmago J.

Plemeniti Zmago J.

Kako vam je vsec bivsi predsedniski kanditat Plemeniti ZMAGO JELINCIC?
Ali se kaj slisi od njega…

a moraš res na vseh forumih isto temo odpret?!?

zamenjaj ta bedni nick .

ej, ta post je pa ful seeeeeeksi

….jah, to pa res sem paše……….a ti ni mal mimo da na vseh forumih isto sprašuješ…pa še Esmeraldo sem pozabla, ta je tud povsod.
Morm še pod zelišča pogledat, mogoče tud tm sprašuje….

:))))

Ja! Zakaj pa ne? Morda ne hodijo vsi na druge forume,a ne? Zanimajo me pa odgovori,ne pa tole! Hvala vseeno 🙂

Ali te moti,ali kaj? Ne beri ga! ponco!?!

🙂 Ampak kako enim pride do zivega,auc!

Auc,ja na vse forume moram dati,zakaj ne? Ce te moti,ne beri,kaj naj ti recem?! Drugace pa,zanimivo,se pod zelisca bi res lahko dal 🙂

ej… bodi resen…. Pol bom pa še jaz dal tu gor kaj o zdravstvenih težavah svoje 15 let pokojne stare mame, ker morda kdo ne bo prebral drugih forumov…

Adijo pamet. Si pomislil, da nekateri drugih forumov ne beremo, ker nas tista tematika NE ZANIMA????

Ali pa se greš predvolilno kampanijo. Si v SNS???

je*e mi se, kako pride komu do živega. Propagando širi drugje, mene politika bolj malo zanima. Lahko pa napišeš kake pikantnosti iz postelje z njegovo mlado ženko….

daj no…. boljše kot tukaj, vsaj mi ti bomo hvaležni, čeprav ti oni ne bodo….

Zmago je car jest nega zmeri volm!Ima vsaj jajca drudi pa vse pokradejo in zapravljajo naš davkoplačevalski denar .Naj samo omenim Falcoma da ga dajo v najem in majo več stroškov kot dobijo denarja nazaj….Zmago jim vsaj pove.Za vse tiste, ki pa ste za druge politike se pa vprašajte zakaj ni v SLO srednjega sloja prebivalstva.Zato ker nam politiko krojijo taki, ki Zmagotu ne sežejo do kolen.Če bi bil Zmago Predsednik bi jim že dal vetra..

kak pa kaj njegovo spolno življenje?

:)))))

Ne maram politike 🙂 Sicer pa,ne vidim zakaj ne bi dal tu gor kaj od svoje 15 let (pokojne) mame???! Kaj ti bojo pa pomagal?Zdravstvene tezave pri pokojnih ljudeh? Prvic slisim,modri clovek…

Drugace pa,ali samega sebe vikas,ali kako?

Vidis,pa bomo kmalu na isti valovni dolzini 🙂 Tudi mene osebno ne zanima politika! Ali mislis,da sexa tudi v pisarni?

Kako sem enemu na zuljcek stopu,spet ne bom spal 🙂

Ha ha ha,bravo payo. Sicer je pa tako,da itak vsi,ki so na vrhu,pokradejo cim vec,kar se da!!! Mislim,da jih ni izjem? Presenecen sem bil,ko mi je prijatelj dejal(kar sploh nisem pricakovalk od njega),da ce bi bil on na takem mestu,d abi si tudi on nakradel kar bi si lahko! To se dogaja povsod…

Ti nam povej,ce kaj ves?

KO GA JEBE

Koga zdej? Zmagota,ali prijatelja?
Ti bi bil pa izjema,a? Ti si pa najbolj posten se mi zdi?!!

New Report

Close