Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se gre komu na bruhanje

A se gre komu na bruhanje

“Viharni jezdec”

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1449, 04.06.2021 ob 14:24

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 08:03

“xrobe”

Odgovor na objavo uporabnika
Xrobe, 04.06.2021 ob 07:34

A ta avatar?
Fotografija je nastala okrog leta 1980 na vrhu Grintovca. Ljubitelsko sem se ukvarjal s črno belo fotografijo.
Ljudje imajo še veliko izredno zanimivega slikovnega fotografskega materiala izdelanega s klasičnimi fotoaparati na film. Na fotografijah so vedno najbolj zanimivi in v centru pozornosti ljudje. Na internetu je pa vedno nekje v ozadju skrita umetna inteligenca, ki je izredno učljiva.

Hvala za odgovor.

Ja ta. Odlična fotografija, takoj zbudi pozornost in začutiš njeno moč. Sem že mislil, da si ti na njej kot otrok.

Ko je ta trenutek bil ovekovečen je postal brezčasen.

Si kdaj razstavljal?

Se strinjam tudi z zadnjim delom tvojega sporočila. Danes vrjetno tedensko posnamejo toliko fotografij kot jih je bilo posnetih v stoletju in pol pred pojavom telefonov z digitalnimi fotoaparati. To pa daje še toliko večjo vrednost fotografijam, saj dokumentirajo obdobja, ki niso tako dokumentirana kot današnji čas. Ludje se premalo zavedajo vrednosti fotografije. Muzej novejše zgodovine bi se moral bolj potruditi, z obveščanjem ljudi, da lahko starejše fotografije podarijo njim, saj jih nekateri potomci ne znajo ceniti dovolj.

 

Xrobe čater Darko je pedofil,  ti kot peder si pa prav tako  že v osnovi pedofil, zato tudi sprašuješ po fotografijah o fantkih.

 

Viharni a ti ni jasno, da nista ista oseba? Nevem kaj si unmu tako zameril, in si si zdaj zapičil v glavo da je Xrobe on. Čeprav je očitno, da ni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.06.2021 ob 15:34

V resnici me najbolj zanima sfera kompjuterske animacije v povezavi z resničnostjo. Ogromno stvari, ki jih gledamo in vidimo tudi na teveju je proizvod kompjuterske animacije. Na internetu v ozadju deluje vedno neka oblika umetne inteligence, ki zbira med drugim lahko tudi raznorazen slikovni material. Nekatere osebe na družabnih omrežjih, FB, instagram itd, so že zaprle svoje račune.

Spaka & spaka korporacija. Vaju ne odvrne niti nedulojoč forum, da ne bi visela tu dan in noč. Pojdi ven vsaj glavo zarinit v zemljo, da se ozemljiš

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 16:13

“Viharni jezdec”

Viharni a ti ni jasno, da nista ista oseba? Nevem kaj si unmu tako zameril, in si si zdaj zapičil v glavo da je Xrobe on. Čeprav je očitno, da ni.

 

Nisrm viharni in ne pretvarjaj se Čater, ker si se večkrat izdal, bolnik spačeni.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
pa kva tebe moti, 04.06.2021 ob 00:58

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 00:54

Odgovor na objavo uporabnika
Dajte se že sprijaznit, 04.06.2021 ob 00:24

Pa kaj potem če so uvedli novosti, ljudje pridejo oddidejo, tako tudi spletne strani. Tisti, ki na novo prihajamo kaj pokomentirat, nam ne gre na bruhanje, ni nam vseeno, če beremo toliko jamranja. A res živite samo za net, nimate življenja?

Novosti????? O čem ti to govoriš? Misliš roza barvo.

Saj niso uvedli novosti, samo funkcije so vzeli stran, da deluje zdaj nekoliko kamenodobno in neprijetno.

Štekaš zdaj?

 

Osebek dej povej kva tebe dejansko mot? Po moje imaš ti mal globje težave kot to, da te moti prenovljen forum.

 

Ti Osebno nimaš sploh nobenih težav?

Ljudje imamo dosti težav v tem času,  s to vlado, s temi ukrepi,  z vsem nazadovanjem življenja,  od najbolj znanega slovenskega masovnega portala pa človek v 21. stoletju pričakuje,  da bo user-friendly v skladu s tehnološkimi standardi.

Ta forum je  po mnogih  standardih tako zaostal, da nas nekatere, vajene internetne lahkotnosti “forumiranja” enostavno moti ta spolirana in za veliko večino kičasta ter nefunkcionalna podoba tega tkim. foruma.

Zdaj smo postali tukaj pač to, kar že itak govorijo o monu – forum za butle. Strukturni in estetski dizajn foruma je tu zagotovo za zelo nezahtevne osebke. Podobno kot za gledalce telenovel na teveju.  Skratka opaziti je, zelo, da forum nazaduje v kvaliteti, pri kvantiteti pa se verjetno ne bo bistveno spremenilo.

Mislim, da je zlata doba mona mimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3744, 04.06.2021 ob 16:18

Spaka & spaka korporacija. Vaju ne odvrne niti nedulojoč forum, da ne bi visela tu dan in noč. Pojdi ven vsaj glavo zarinit v zemljo, da se ozemljiš

Tu na tem vrhunskem superfantastičnem forumu moramo realizirati projekte, ki se jih ne da realizirati z denarjem. Vse kar vidite okrog sebe je v resnici že preteklost, večna sedanjost je znotraj vas samih.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 04.06.2021 ob 16:27

Ti Osebno nimaš sploh nobenih težav?

Ljudje imamo dosti težav v tem času,  s to vlado, s temi ukrepi,  z vsem nazadovanjem življenja,  od najbolj znanega slovenskega masovnega portala pa človek v 21. stoletju pričakuje,  da bo user-friendly v skladu s tehnološkimi standardi.

Ta forum je  po mnogih  standardih tako zaostal, da nas nekatere, vajene internetne lahkotnosti “forumiranja” enostavno moti ta spolirana in za veliko večino kičasta ter nefunkcionalna podoba tega tkim. foruma.

Zdaj smo postali tukaj pač to, kar že itak govorijo o monu – forum za butle. Strukturni in estetski dizajn foruma je tu zagotovo za zelo nezahtevne osebke. Podobno kot za gledalce telenovel na teveju.  Skratka opaziti je, zelo, da forum nazaduje v kvaliteti, pri kvantiteti pa se verjetno ne bo bistveno spremenilo.

Mislim, da je zlata doba mona mimo.

    Dajte dojet’ da je propadlo in da forum ni nov, ampak neka stara brezplačna različica, ki niti na pol ne deluje in je nihče ne bo popravljal, ne moderiral.  Prav bi pa bilo, da bi uporabnike obvestili, pa niso niti toliko fer.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3744, 04.06.2021 ob 16:33

    Dajte dojet’ da je propadlo in da forum ni nov, ampak neka stara brezplačna različica, ki niti na pol ne deluje in je nihče ne bo popravljal, ne moderiral.  Prav bi pa bilo, da bi uporabnike obvestili, pa niso niti toliko fer.

Skupno internetno točko moramo imeti. To je naša skupna kontaktna točka.

“mi je čisto všeč”

Odgovor na objavo uporabnika
mi je čisto všeč, 04.06.2021 ob 10:57

Ne, mi je čisto všeč. Ker tudi vem, da  taka zadeva po prenovah  in implementacijah potrebuje nekaj časa, da se vzpostavi tudi nekako dokončna zamišljena verzija in bo še nekaj časa tudi delovalo s popravki, spremembami. Mene to ne moti. Sem kar se tega tiče potrpežljive sorte in tudi naklonjenst k novostim, spremembam, nadgradnjam v koraku s časom.

Odpiram teme, ki me zanimajo, komentiram tam, kjer me zanma, z veseljem podelim še kak nasvet iz svoje življeske izkušnje, prakse.

Všeč mi je, da določeni tudi ne sodelujejo več tako “intenzivno”, da so se nekateri potuhnili, umirli, prilagodili, ali pa odšli. Vsak ima pa pravico do svoje odločitve.

Je pa tudi ta forum virtuala – za nekatere za “prgmej sveta” za nekatere pa malo manj in ga tako tudi jemljejo. Se pa z leti sodelovanj in uporabe streniraš, zverziraš, stopiš preko, če pa te kdo namerno  žali ali zalezuje, pa mu pač napišeš svoje in poveš, če se tako odločič. Z vso pravico. Nekateri prijavljeni so se umirili, tudi odšli , oziroma sodelujejo preko drugih vzdevkov sedaj, da se jih ne prepozna po njhovem tipičnem pisanju. s predhodnje forme foruma.

 

Napisal/a si; “Sem kar se tega tiče potrpežljive sorte in tudi naklonjenst k novostim, spremembam, nadgradnjam v koraku s časom.”

Super, torej forum ki deluje kot forumi izpred četrt stoletja nazaj (ker spomnim se da so forumi iz začetka 2000 zgledali tehnično veliko bolje) je zate dobrodošla novost v koraku z časom??? Noro.

Poglej en teden se jih je prosilo, da se tema z zadnjim komentarjem dvigne na vrh in so to uredili. Zdaj pa že dolgo od takrat ni opaznih sprememb.

Kaj pa tole kar je negdo napisal zgoraj v komentarju, citiram; “Gre za neko rezervno tazličico na pol delujočega  zastarelega foruma, ki je nihče ne vzdržuje več.  Noče pa nihče uporabnikom nič  povedat.”

In da je res da ker je naša skrajno desničarska vlada namenila med over netu hudo manjša sredstva in nimajo denarja za vzdrževanje stare vsaj 10 krat bolj napredne, moderne, kakovostnejše različice so nas vrnili v kameno dobo interneta. (mimogrede iz javno objavljenih podatkov je razvidno da so dobili veliko manj)

A se sploh zavedaš kakšen tepec, tepka bi izpadel/a v tem primeru, da se to izkaže za resnico? Kako zelo butast/a bi mogl/a biti, da si misliš, da je forumska oblika izpred četrt stoletja nazaj nadgradnja v koraku z časom?

Zdiš se kot oseba, ki vse sprejema. Kot oseba, ki se ji da vsako sranje prodati in je zadovoljna. Kot oseba zaradi katere se ta svet nemore premakniti naprej, pa čeprav nekaj blebeta o napredku.

Sprememba v koraku z časom je, da se ne vidi ne gdo je odpru temo, gdo zadnji odgovoru, videjov in slik ne moreš lepiti gor (mogoče le linke), citriranje je štala, popolnoma nepregledno, niti ne piše vzdevkov nad citatom tako da ne veš kdo je kaj napisu, včasih je bilo skrito v oblačku ki si ga kliknil da se je odprl, zdaj pa kracarije zasedejo cel ekran.

Torej predlagam za nadgradnjo v koraku z časom, da se ukine uro, da se ukine vzdevke tako, da bo vsako mnenje isto štelo in da se teme razvrsti po abecednem redu, tako da se bojo ludje bolj potrudili z iskanjem tem in posvetili pozornost tudi unim izpred desetih let. Osebi kot si, se vrjetno moj predlog zdi fantastičen.

Mislim pa a ti sploh veš definicijo besede nadgradnja? Nadgradnja ni manj, ampak je več. Ne razumeš ne?

Naprimer za Rutar je nadgradnja v koraku z časom, to da so tekoče stopnice zamnjali z navadnimi in da moraš zdaj 4 nadstropja hoditi gor po navadnih. Ti bi to pozdravila kot spodbujanje k rekreaciji. Trakove, ki označujejo konce stopnic in so za varnost tistih ki slabše vidijo pa so nalepili tako, da ludje padajo po stopnicah. Zate je to pozitivna stvar ker vspodbuja ljudi, da bojo bolj pozorni?

Vsepovsod videvam take nadgradnje, ne le na internetu ampak tudi v realnem živlenju. Vsem je skupno, da dobimo manj. In to ravno zaradi mentalitete ljudi kot si ti, ki nekritično sprejemajo vsako sranje in drugim očitajo, da smo neprilagodljivi.

In še nekaj moja frustracija v živlenju ni ta forum, ampak glupost nesposobnih nekritičnih ljudi, ki jih srečujem, zaradi katerih se nikamor ne premaknemo in moram potem jaz vedno vse v svoje roke vzeti.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 16:04

“Xrobe”

Odgovor na objavo uporabnika
Xrobe, 04.06.2021 ob 10:04

Razstavljal nisem nikoli. Imam pa še nekaj starih 35mm negativov za preskenirati. Imajo pa verjetno tudi razni fotografski studiji kjer so razvijali filme precej zanimivega materiala.
Če pogledamo avatar vidimo v bistvu odsev sončne svetlobe na vrhu Grintovca, ki jo je zajel objektiv fotoaparata in ta sončna svetloba se je arhivirala na negativu. Ko razvijemo v razvijalcu filmski negativ se na osvetljenih delih izloči elementarno srebro, ki je črne barve. Razvit negativ se je dalo v povečevalnik in skozi odprto zaslonko se je projeciralo svetlobo žarnice nekaj sekund na fotopapir v temnici. Fotopapir se je potopilo v razvijalec, kjer se je začela pojavljati slika.
Zanimivo je to, da če gledamo neko staro fotografijo so predmeti na tej fotografiji v bistvu od nas oddaljeni toliko kot je svetloba prepotovala v teh letih od nastanka posnetka. Če bi nekdo v nekem osončju, ki je od nas oddaljeno 41 svetlobnih let opazoval z nekim fantastičnim teleskopom vrh Grintovca bi videl kompletno dogajanje na vrhu kot v času posnetka (1980).

Kar loti se dela, počasi ni potrebe da hitiš in razvij fotografije iz teh filmov. Čez 20, 30 let jih bojo še bolj cenili in gotovo bo muzej novejše zgodovine bolj zagnano zbiral tudi fotografije iz 80ih in 90ih. Bolj se odaljuje nek čas večje postaja zavedanje, da je treba ohraniti spomin nanj. Sploh zato ker gre za obdobje pred digitalno fotografijo, za drugačen svet kot ga poznamo v novem tisočletju zato ga je potrebno do neke mere tudi razumeti drugače, kot današnjo dobo.

Hvala za razlago razvoja fotografije. Brez vsake odvečne besede si povzel bistvo, tako da si bom zapomnil.

Za to glede gledanja teleskopom v preteklost tudi vem. Preprosti in nerazgledani ljudje bi te imeli zaradi takih besed za norega pa čeprav je res kar pišeš. Sicer je nemogoče narediti tako velik teleskop, ampak če bi obstajal, bi se zgodilo ravno to, da če bi z njim gledali iz drugega planeta na zemljo bi videli v preteklost.

 

Vse kar je izven posameznika je preteklost. Bolj ko je oddaljeno od vas bolj je v preteklosti. Z odprtimi očmi gledamo v preteklost.

Tole bo kar res.  Najbrž tudi ni nikogar več, ki bi uporabnike obvestil, mogoče edino kelnarca, ki streže v tistem pajzlu na Podmilščakovi 55 🙂

Ne, na bruhanje mi ne gre.
Kot umetniška duša lahko za tale izdelek rečem, da je narejen površno in brez ljubezni, brez navdušenja in želje po nečem čudovitem.
Iz praktičnega vidika je pa zelo pomanjkljiv.

Da pa so v svetu tehnologije in virtuale šli izredno poslabšat izdelek, ki je bil funkcionalen in čisto privlačen pa… Pač vsaka posodobitev NI posodobitev na bolje, zato je določene stvari treba pustit take kot so ne pa iz dolgočasja zadevo poslabšat. Je treba zdilat z dolgočasjem ne z funkcionalnim izdelkom;)

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 04.06.2021 ob 18:16

Ne, na bruhanje mi ne gre.
Kot umetniška duša lahko za tale izdelek rečem, da je narejen površno in brez ljubezni, brez navdušenja in želje po nečem čudovitem.
Iz praktičnega vidika je pa zelo pomanjkljiv.

Da pa so v svetu tehnologije in virtuale šli izredno poslabšat izdelek, ki je bil funkcionalen in čisto privlačen pa… Pač vsaka posodobitev NI posodobitev na bolje, zato je določene stvari treba pustit take kot so ne pa iz dolgočasja zadevo poslabšat. Je treba zdilat z dolgočasjem ne z funkcionalnim izdelkom;)

In kako veš, da je šlo za posodobitev?  Zadeva je padla dol, tri dni so rabili, da so izbrskali neko hrvaško šablono in začeli prenašati gor.  Kolikor seveda znajo.


Anonimno 3744,

pa zakaj za brezveze trdiš, da nisi Viharni jezdec, če pa pišeš iste stvari kot si jih pod svojim registriranim vzdevkom. Ni se treba pretvarjati, če je vse jasno

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 04.06.2021 ob 19:11

In kako veš, da je šlo za posodobitev?  Zadeva je padla dol, tri dni so rabili, da so izbrskali neko hrvaško šablono in začeli prenašati gor.  Kolikor seveda znajo.

zakaj naj bi padla dol?
V tem primeru bi pač sestavili nazaj kot je bilo ne pa dali obvestilo, da prenavljajo forum.
Al pa je od vsega hudega ga sesula in spizdila hehehe…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 05.06.2021 ob 15:01

zakaj naj bi padla dol?
V tem primeru bi pač sestavili nazaj kot je bilo ne pa dali obvestilo, da prenavljajo forum.
Al pa je od vsega hudega ga sesula in spizdila hehehe…

 

Morda Verovškova končno dobila čevelj v rit, namesto afne guncanja po Tibetu?

 

    Veddno istih pezdekov tipa čater, zapohana podgana, replika’ fata, bosanac …,tako ne moti, bodo čepel tu, dokler bo se še dalo kaj kracat.

Odvisno, zakaj se je sesul oz. kdo ga je sesul, kakšne zgodbe so zadaj.  Zagotovo pa se ni nekdo spotaknil ob kabel, pa tudi za nadgradnjo ni šlo 🙂

Psihopatski zagovorniki fašizma in mafije ste uničili forum, kot boste uničili državo.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 16:51

“mi je čisto všeč”

Napisal/a si; “Sem kar se tega tiče potrpežljive sorte in tudi naklonjenst k novostim, spremembam, nadgradnjam v koraku s časom.”

Super, torej forum ki deluje kot forumi izpred četrt stoletja nazaj (ker spomnim se da so forumi iz začetka 2000 zgledali tehnično veliko bolje) je zate dobrodošla novost v koraku z časom??? Noro.

Poglej en teden se jih je prosilo, da se tema z zadnjim komentarjem dvigne na vrh in so to uredili. Zdaj pa že dolgo od takrat ni opaznih sprememb.

Kaj pa tole kar je negdo napisal zgoraj v komentarju, citiram; “Gre za neko rezervno tazličico na pol delujočega  zastarelega foruma, ki je nihče ne vzdržuje več.  Noče pa nihče uporabnikom nič  povedat.”

In da je res da ker je naša skrajno desničarska vlada namenila med over netu hudo manjša sredstva in nimajo denarja za vzdrževanje stare vsaj 10 krat bolj napredne, moderne, kakovostnejše različice so nas vrnili v kameno dobo interneta. (mimogrede iz javno objavljenih podatkov je razvidno da so dobili veliko manj)

A se sploh zavedaš kakšen tepec, tepka bi izpadel/a v tem primeru, da se to izkaže za resnico? Kako zelo butast/a bi mogl/a biti, da si misliš, da je forumska oblika izpred četrt stoletja nazaj nadgradnja v koraku z časom?

Zdiš se kot oseba, ki vse sprejema. Kot oseba, ki se ji da vsako sranje prodati in je zadovoljna. Kot oseba zaradi katere se ta svet nemore premakniti naprej, pa čeprav nekaj blebeta o napredku.

Sprememba v koraku z časom je, da se ne vidi ne gdo je odpru temo, gdo zadnji odgovoru, videjov in slik ne moreš lepiti gor (mogoče le linke), citriranje je štala, popolnoma nepregledno, niti ne piše vzdevkov nad citatom tako da ne veš kdo je kaj napisu, včasih je bilo skrito v oblačku ki si ga kliknil da se je odprl, zdaj pa kracarije zasedejo cel ekran.

Torej predlagam za nadgradnjo v koraku z časom, da se ukine uro, da se ukine vzdevke tako, da bo vsako mnenje isto štelo in da se teme razvrsti po abecednem redu, tako da se bojo ludje bolj potrudili z iskanjem tem in posvetili pozornost tudi unim izpred desetih let. Osebi kot si, se vrjetno moj predlog zdi fantastičen.

Mislim pa a ti sploh veš definicijo besede nadgradnja? Nadgradnja ni manj, ampak je več. Ne razumeš ne?

Naprimer za Rutar je nadgradnja v koraku z časom, to da so tekoče stopnice zamnjali z navadnimi in da moraš zdaj 4 nadstropja hoditi gor po navadnih. Ti bi to pozdravila kot spodbujanje k rekreaciji. Trakove, ki označujejo konce stopnic in so za varnost tistih ki slabše vidijo pa so nalepili tako, da ludje padajo po stopnicah. Zate je to pozitivna stvar ker vspodbuja ljudi, da bojo bolj pozorni?

Vsepovsod videvam take nadgradnje, ne le na internetu ampak tudi v realnem živlenju. Vsem je skupno, da dobimo manj. In to ravno zaradi mentalitete ljudi kot si ti, ki nekritično sprejemajo vsako sranje in drugim očitajo, da smo neprilagodljivi.

In še nekaj moja frustracija v živlenju ni ta forum, ampak glupost nesposobnih nekritičnih ljudi, ki jih srečujem, zaradi katerih se nikamor ne premaknemo in moram potem jaz vedno vse v svoje roke vzeti.

 

 

MI JE ČISTO VŠEČ,

lahko si zdaj pogledaš kako zelo inteligentn/a si izpadl/a. Zdaj ko folk zafrkava z citeranjem in maši forum z 2 kilometerskimi citiranji, lahko vidiš svojo nadgradnjo v koraku z časom. Bog ne daj, da se posluša ljudi kot si ti, ker bi prišli nazaj v kameno dobo.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.06.2021 ob 16:09

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1449, 04.06.2021 ob 15:57

V resnici si skoraj 50 let star pedofil Čater, živeč pri mami. A je tvoje pisanje na nivoju odraslega človeka? Podgana bolna retardirana.

Zelo rad se pogovarjam z zanimivimi osebami. Imam svojih večnih 16 let, zato nobene še ne smem imet. A veste, čas ni absolutna dimenzija. Koliko let šteje neka ženska, to mi je večna uganka in neznanka. Enkrat sem eni rekel, da se v hipu postara in v hipu pomladi.

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

[/quote

  • Objava čaka odobritev

New Report

Close