Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se gre komu na bruhanje

A se gre komu na bruhanje

Objava čaka odobritev

Ja 🙂

marsikomu gre ko prebere vsakodnevne novice.

Danes dobite od Arabcev “zastonj” 3 zabojnike opreme za boj proti covidu, jutri se pa odpre direktna povezava Ljubljana-Dubaj. Pa bi bila kakšna druga veliko bolj koristna. Tisti od dol, ki tukaj vlagajo, se sami vozijo z svojimi letali.

nova
Uredništvo priporoča

Ko odprem forum zasijem in zažarim od čiste sreče. Forum je vrhunski. Vi ste pa več kot superfantastični. Občasno je nujno prebujati pozitivizem v sebi in seveda tudi v drugih. Vsaka beseda, ki jo zapišemo ima v sebi magično moč. Dotakne se vas v globini srca.

Pa kaj potem če so uvedli novosti, ljudje pridejo oddidejo, tako tudi spletne strani. Tisti, ki na novo prihajamo kaj pokomentirat, nam ne gre na bruhanje, ni nam vseeno, če beremo toliko jamranja. A res živite samo za net, nimate življenja?

Odgovor na objavo uporabnika
Dajte se že sprijaznit, 04.06.2021 ob 00:24

Pa kaj potem če so uvedli novosti, ljudje pridejo oddidejo, tako tudi spletne strani. Tisti, ki na novo prihajamo kaj pokomentirat, nam ne gre na bruhanje, ni nam vseeno, če beremo toliko jamranja. A res živite samo za net, nimate življenja?

Novosti????? O čem ti to govoriš? Misliš roza barvo.

Saj niso uvedli novosti, samo funkcije so vzeli stran, da deluje zdaj nekoliko kamenodobno in neprijetno.

Štekaš zdaj?

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 00:54

Novosti????? O čem ti to govoriš? Misliš roza barvo.

Saj niso uvedli novosti, samo funkcije so vzeli stran, da deluje zdaj nekoliko kamenodobno in neprijetno.

Štekaš zdaj?

 

Osebek dej povej kva tebe dejansko mot? Po moje imaš ti mal globje težave kot to, da te moti prenovljen forum.

 

Odgovor na objavo uporabnika
pa kva tebe moti, 04.06.2021 ob 00:58

 

Osebek dej povej kva tebe dejansko mot? Po moje imaš ti mal globje težave kot to, da te moti prenovljen forum.

 

Moti me da deluje tehnično tako zaostalo, da so zgledali forumi iz leta 2000 bolje.

Moti me ker ne vidim kdo je odpru temo in kdo zadni odgovoru.

Še bolj me moti citiranje ker je čisti kaos, prej je bilo vse skrito v oblačku in si lahko sam odpiru.

Moti me da ne moreš več gor limati videjov in slik.

Zgleda kot forum iz 90 ih.

Moji globji problemi so pa to, da te prenove opažam marsikje. Da se vračamo ne nazaj, ker tisto nazaj je bilo boljše, ampak še bolj nazaj.

Ali ni tako da bi mogl biti smisel prenove izboljšava in ne nazadovanje???

Nevem, saj meni se zdi tako.

Gre za neko rezervno tazličico na pol delujočega  zastarelega foruma, ki je nihče ne vzdržuje več.  Noče pa nihče uporabnikom nič  povedat.

Forum je bil nedelujoč po 12.5. do 15.5. Naše besede imajo magično moč. Lahko so močnejše od meča. Prišlo je do močnih napetosti v tistem takratnem forumu. Zato so bile spremembe. Vi, ki sedite za svojim računalnikom ste neskončno močnejši in sposobnejši od vseh računalniških sistemov. Za vas je kompleten internet kot igračka. Sistem mora biti zaščiten pred vami. V sebi nosite neverjetne sposobnosti. Brez problema delujete kot robot. Kot robot imate sposobnost, da vse zmeljete dobesedno v prah. Še obkljukam  I’m not a robot in kliknem na objavi.:) 🙂

“xrobe”

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.06.2021 ob 06:57

Forum je bil nedelujoč po 12.5. do 15.5. Naše besede imajo magično moč. Lahko so močnejše od meča. Prišlo je do močnih napetosti v tistem takratnem forumu. Zato so bile spremembe. Vi, ki sedite za svojim računalnikom ste neskončno močnejši in sposobnejši od vseh računalniških sistemov. Za vas je kompleten internet kot igračka. Sistem mora biti zaščiten pred vami. V sebi nosite neverjetne sposobnosti. Brez problema delujete kot robot. Kot robot imate sposobnost, da vse zmeljete dobesedno v prah. Še obkljukam  I’m not a robot in kliknem na objavi.:) 🙂

Zakaj si si dal tisto črnobelo sliko fantka dol iz avatarja?

Ker bila je odlična, filmska, kot iz kakšnega italjanskega neorealističnega filma.

In kdo je na sliki? (mislim, da sem te to že vprašal samo potem nekaj časa nisem pogledal na internet in sem pozabil ime teme, da bi pogledal če si mi odgovoril)

 

A ta avatar?
Fotografija je nastala okrog leta 1980 na vrhu Grintovca. Ljubitelsko sem se ukvarjal s črno belo fotografijo.
Ljudje imajo še veliko izredno zanimivega slikovnega fotografskega materiala izdelanega s klasičnimi fotoaparati na film. Na fotografijah so vedno najbolj zanimivi in v centru pozornosti ljudje. Na internetu je pa vedno nekje v ozadju skrita umetna inteligenca, ki je izredno učljiva.

drug drugega programiramo

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 02:06

Moti me da deluje tehnično tako zaostalo, da so zgledali forumi iz leta 2000 bolje.

Moti me ker ne vidim kdo je odpru temo in kdo zadni odgovoru.

Še bolj me moti citiranje ker je čisti kaos, prej je bilo vse skrito v oblačku in si lahko sam odpiru.

Moti me da ne moreš več gor limati videjov in slik.

Zgleda kot forum iz 90 ih.

Moji globji problemi so pa to, da te prenove opažam marsikje. Da se vračamo ne nazaj, ker tisto nazaj je bilo boljše, ampak še bolj nazaj.

Ali ni tako da bi mogl biti smisel prenove izboljšava in ne nazadovanje???

Nevem, saj meni se zdi tako.

Pa pozabil si še, da moraš zdaj čisto do konca prve strani, da klikneš recimo na tretjo stran teme, prej so bile pa številke strani tako zgoraj kot pod temo. Bedarija na kubik.

Sramota, da v 21. st. v drzavi kot je Slovenija nimamo programerjev, ki bi znali naredit ta forum taksen kot mora biti. Se Balkanske drzave nas prekasejo na tem podrocju.

“xrobe”

Odgovor na objavo uporabnika
Xrobe, 04.06.2021 ob 07:34

A ta avatar?
Fotografija je nastala okrog leta 1980 na vrhu Grintovca. Ljubitelsko sem se ukvarjal s črno belo fotografijo.
Ljudje imajo še veliko izredno zanimivega slikovnega fotografskega materiala izdelanega s klasičnimi fotoaparati na film. Na fotografijah so vedno najbolj zanimivi in v centru pozornosti ljudje. Na internetu je pa vedno nekje v ozadju skrita umetna inteligenca, ki je izredno učljiva.

Hvala za odgovor.

Ja ta. Odlična fotografija, takoj zbudi pozornost in začutiš njeno moč. Sem že mislil, da si ti na njej kot otrok.

Ko je ta trenutek bil ovekovečen je postal brezčasen.

Si kdaj razstavljal?

Se strinjam tudi z zadnjim delom tvojega sporočila. Danes vrjetno tedensko posnamejo toliko fotografij kot jih je bilo posnetih v stoletju in pol pred pojavom telefonov z digitalnimi fotoaparati. To pa daje še toliko večjo vrednost fotografijam, saj dokumentirajo obdobja, ki niso tako dokumentirana kot današnji čas. Ludje se premalo zavedajo vrednosti fotografije. Muzej novejše zgodovine bi se moral bolj potruditi, z obveščanjem ljudi, da lahko starejše fotografije podarijo njim, saj jih nekateri potomci ne znajo ceniti dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 04.06.2021 ob 08:03

“xrobe”

Hvala za odgovor.

Ja ta. Odlična fotografija, takoj zbudi pozornost in začutiš njeno moč. Sem že mislil, da si ti na njej kot otrok.

Ko je ta trenutek bil ovekovečen je postal brezčasen.

Si kdaj razstavljal?

Se strinjam tudi z zadnjim delom tvojega sporočila. Danes vrjetno tedensko posnamejo toliko fotografij kot jih je bilo posnetih v stoletju in pol pred pojavom telefonov z digitalnimi fotoaparati. To pa daje še toliko večjo vrednost fotografijam, saj dokumentirajo obdobja, ki niso tako dokumentirana kot današnji čas. Ludje se premalo zavedajo vrednosti fotografije. Muzej novejše zgodovine bi se moral bolj potruditi, z obveščanjem ljudi, da lahko starejše fotografije podarijo njim, saj jih nekateri potomci ne znajo ceniti dovolj.

Razstavljal nisem nikoli. Imam pa še nekaj starih 35mm negativov za preskenirati. Imajo pa verjetno tudi razni fotografski studiji kjer so razvijali filme precej zanimivega materiala.
Če pogledamo avatar vidimo v bistvu odsev sončne svetlobe na vrhu Grintovca, ki jo je zajel objektiv fotoaparata in ta sončna svetloba se je arhivirala na negativu. Ko razvijemo v razvijalcu filmski negativ se na osvetljenih delih izloči elementarno srebro, ki je črne barve. Razvit negativ se je dalo v povečevalnik in skozi odprto zaslonko se je projeciralo svetlobo žarnice nekaj sekund na fotopapir v temnici. Fotopapir se je potopilo v razvijalec, kjer se je začela pojavljati slika.
Zanimivo je to, da če gledamo neko staro fotografijo so predmeti na tej fotografiji v bistvu od nas oddaljeni toliko kot je svetloba prepotovala v teh letih od nastanka posnetka. Če bi nekdo v nekem osončju, ki je od nas oddaljeno 41 svetlobnih let opazoval z nekim fantastičnim teleskopom vrh Grintovca bi videl kompletno dogajanje na vrhu kot v času posnetka (1980).

drug drugega programiramo

Ne, mi je čisto všeč. Ker tudi vem, da  taka zadeva po prenovah  in implementacijah potrebuje nekaj časa, da se vzpostavi tudi nekako dokončna zamišljena verzija in bo še nekaj časa tudi delovalo s popravki, spremembami. Mene to ne moti. Sem kar se tega tiče potrpežljive sorte in tudi naklonjenst k novostim, spremembam, nadgradnjam v koraku s časom.

Odpiram teme, ki me zanimajo, komentiram tam, kjer me zanma, z veseljem podelim še kak nasvet iz svoje življeske izkušnje, prakse.

Všeč mi je, da določeni tudi ne sodelujejo več tako “intenzivno”, da so se nekateri potuhnili, umirli, prilagodili, ali pa odšli. Vsak ima pa pravico do svoje odločitve.

Je pa tudi ta forum virtuala – za nekatere za “prgmej sveta” za nekatere pa malo manj in ga tako tudi jemljejo. Se pa z leti sodelovanj in uporabe streniraš, zverziraš, stopiš preko, če pa te kdo namerno  žali ali zalezuje, pa mu pač napišeš svoje in poveš, če se tako odločič. Z vso pravico. Nekateri prijavljeni so se umirili, tudi odšli , oziroma sodelujejo preko drugih vzdevkov sedaj, da se jih ne prepozna po njhovem tipičnem pisanju. s predhodnje forme foruma.

 

Res je,vse se spreminja. Ampak roko na srce. S tem novim forumom so pa sli 50 let nazaj.

meni gre na bruhanje, da ko se poroča o sloveniji se poroča bolj ali manj samo stvari, kise tičejo ljubljane.

Mene nič ne moti, ker sem čist slučajno na novo gor. Moti pa verjetno tiste stare provokatorje, ki niso več v centru pozornosti in je gor več uporabnikov, kar se meni zdi super. Res pa je, da občasno zagode tehnična težava, samo se s tem ne obremenjujem. Roza barva me ne moti, par napak ima sistem pošiljanja komentarjev in to, da moraš nazaj gledat, kaj si ti napisal in kdo ti je odpisal. Meni je bolj pomembno to, da izvem kakšen nasvet, izkušnjo itd. Lp

 

Xrobe čater Darko je pedofil,  ti kot peder si pa prav tako  že v osnovi pedofil, zato tudi sprašuješ po fotografijah o fantkih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1449, 04.06.2021 ob 14:24

 

Xrobe čater Darko je pedofil,  ti kot peder si pa prav tako  že v osnovi pedofil, zato tudi sprašuješ po fotografijah o fantkih.

 

V resnici me najbolj zanima sfera kompjuterske animacije v povezavi z resničnostjo. Ogromno stvari, ki jih gledamo in vidimo tudi na teveju je proizvod kompjuterske animacije. Na internetu v ozadju deluje vedno neka oblika umetne inteligence, ki zbira med drugim lahko tudi raznorazen slikovni material. Nekatere osebe na družabnih omrežjih, FB, instagram itd, so že zaprle svoje račune.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 04.06.2021 ob 15:34

V resnici me najbolj zanima sfera kompjuterske animacije v povezavi z resničnostjo. Ogromno stvari, ki jih gledamo in vidimo tudi na teveju je proizvod kompjuterske animacije. Na internetu v ozadju deluje vedno neka oblika umetne inteligence, ki zbira med drugim lahko tudi raznorazen slikovni material. Nekatere osebe na družabnih omrežjih, FB, instagram itd, so že zaprle svoje račune.

V resnici si skoraj 50 let star pedofil Čater, živeč pri mami. A je tvoje pisanje na nivoju odraslega človeka? Podgana bolna retardirana.

“Xrobe”

Odgovor na objavo uporabnika
Xrobe, 04.06.2021 ob 10:04

Razstavljal nisem nikoli. Imam pa še nekaj starih 35mm negativov za preskenirati. Imajo pa verjetno tudi razni fotografski studiji kjer so razvijali filme precej zanimivega materiala.
Če pogledamo avatar vidimo v bistvu odsev sončne svetlobe na vrhu Grintovca, ki jo je zajel objektiv fotoaparata in ta sončna svetloba se je arhivirala na negativu. Ko razvijemo v razvijalcu filmski negativ se na osvetljenih delih izloči elementarno srebro, ki je črne barve. Razvit negativ se je dalo v povečevalnik in skozi odprto zaslonko se je projeciralo svetlobo žarnice nekaj sekund na fotopapir v temnici. Fotopapir se je potopilo v razvijalec, kjer se je začela pojavljati slika.
Zanimivo je to, da če gledamo neko staro fotografijo so predmeti na tej fotografiji v bistvu od nas oddaljeni toliko kot je svetloba prepotovala v teh letih od nastanka posnetka. Če bi nekdo v nekem osončju, ki je od nas oddaljeno 41 svetlobnih let opazoval z nekim fantastičnim teleskopom vrh Grintovca bi videl kompletno dogajanje na vrhu kot v času posnetka (1980).

Kar loti se dela, počasi ni potrebe da hitiš in razvij fotografije iz teh filmov. Čez 20, 30 let jih bojo še bolj cenili in gotovo bo muzej novejše zgodovine bolj zagnano zbiral tudi fotografije iz 80ih in 90ih. Bolj se odaljuje nek čas večje postaja zavedanje, da je treba ohraniti spomin nanj. Sploh zato ker gre za obdobje pred digitalno fotografijo, za drugačen svet kot ga poznamo v novem tisočletju zato ga je potrebno do neke mere tudi razumeti drugače, kot današnjo dobo.

Hvala za razlago razvoja fotografije. Brez vsake odvečne besede si povzel bistvo, tako da si bom zapomnil.

Za to glede gledanja teleskopom v preteklost tudi vem. Preprosti in nerazgledani ljudje bi te imeli zaradi takih besed za norega pa čeprav je res kar pišeš. Sicer je nemogoče narediti tako velik teleskop, ampak če bi obstajal, bi se zgodilo ravno to, da če bi z njim gledali iz drugega planeta na zemljo bi videli v preteklost.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1449, 04.06.2021 ob 15:57

V resnici si skoraj 50 let star pedofil Čater, živeč pri mami. A je tvoje pisanje na nivoju odraslega človeka? Podgana bolna retardirana.

Zelo rad se pogovarjam z zanimivimi osebami. Imam svojih večnih 16 let, zato nobene še ne smem imet. A veste, čas ni absolutna dimenzija. Koliko let šteje neka ženska, to mi je večna uganka in neznanka. Enkrat sem eni rekel, da se v hipu postara in v hipu pomladi.

  • Objava čaka odobritev

New Report

Close