Ah, ta petdeseta … in še vedno so videti čudovito!

23. julij 2020

Ah, ta petdeseta … in še vedno so videti čudovito!

23. julij 2020

Poleg fantastičnega videza, imajo te dame odlične kariere ter borbeni duh, zato so pravi izvir našega navdiha.

V Hollywoodu je ostalo malo žensk, kot so Sandra Bullock, Halle Berry in Jennifer Aniston. Igralke, ki so že dopolnile 50 let, vendar so še vedno videti sijajno, pri tem pa še vedno lahko dvigajo obrvi (ostale so »zamrznjene« zaradi botoksa).

To je njihov recept za mladosten videz:

»Kako mi uspe ostati mlada? Hm … pogosto obiskujem negovalne terapije, kjer mi v obraz injicirajo dojenčkove celice. In seveda, da je moja koža tako sijoča in napeta, grem tudi na terapijo s penisom,«

je smrtno resno razlagala Sandra Bullock v oddaji Ellen in nato prasnila v smeh.

Sandra je ena redkih zvezd, ki se ne trudi na vso silo, da bi bila dvakrat mlajša. Čeprav zagotovo uporablja prednosti estetske medicine, ne pretirava, saj, kot pravi, svojih gub ne gleda kot na sovražnika, temveč kot lepe spomine.

»Ko sem nekega večera dajala sina v posteljo, sem mu rekla, da ga imam zelo rada in da ga bom imela rada tudi, ko bom starejša in zgubana. Mamica, od česa pa si dobila gube, me je vprašal. Upam, da so nekatere zaradi tega, ker sem se v življenju veliko smejala, sem mu odgovorila. In to resno mislim,«

je dejala 56-letna Sandra.

V tovarni sanj vsekakor ni lahko prestopiti praga petdesetih. To so leta, ko se številne igralke poslovijo od glavnih vlog, ki se ponujajo vedno mlajšim. Nekatere se sprijaznijo s stranskimi vlogami, iščejo scenarije o zrelih ženskah, druge pa iščejo načine, kako se pomladiti.

»Ure ne moreš ustaviti. Sprejmite to dejstvo in sprejmite vsako fazo življenja kot naravno. Ste zadovoljni s svojim življenjem? Ali naredite vse, kar je v vaši moči, da uresničite svoj potencial in ste najboljša različica sebe? Ključ do lepote, tako zunanje kot notranje, je notranje zadovoljstvo,«

trdi 53-letna Halle Berry. Dodaja, da sta njena otroka, hči Nahla in sin Macao (ki ga je rodila pri 47. letih) glavni vir njenega miru in razlog, da je dolžna skrbeti zase in čim dlje ostati v kondiciji.

Halle redno trenira jogo, teče in trenira boks in je zelo previdna pri svoji prehrani.

»Mogoče se sliši dolgočasno, toda to, kar redno jem in kar pomaga pri videzu, je živalska kostna juha, ki jo jem z malo soli in česna. Je odličen vir vitaminov in kolagena,«

razkriva Halle.

Da je notranje zadovoljstvo glavni adut odličnega videza, meni tudi Jennifer Aniston. Redno telovadi, uporablja vrhunsko kozmetiko, z obiski estetskih kirurgov ne pretirava in je realna, kar se tiče svojega videza.

»To, kar ljudje vidijo na fotografijah ali v filmu, ni plod Matere narave, ampak večurno ličenje,«

se je pošalila 51-letna igralka.

Sreča, pravi, je v majhnih stvareh.

»Z leti sem se naučila izklopiti hrup in ko rečem hrup, mislim na mnenja, komentarje in stališča drugih o meni in mojem življenju. Ne skrbite, kaj si drugi mislijo o vas, pomembno je, kaj si mislite o sebi. In ko smo srečni, je to tudi videti,«

zaključuje Jen.

Se strinjamo!

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close