Angelina končno priznala, zakaj se je ločila od Brada Pitta

22. junij 2020

Angelina končno priznala, zakaj se je ločila od Brada Pitta

22. junij 2020

Septembra 2016 je najbolj slavni par na svetu, znan kot Brangelina, šokiral svet z novico, da se ločuje, saj se je zdelo, da igralka v zakonu nista imela težav.

Čeprav je Angelina o razlogih za ločitev molčala štiri leta, je zdaj končno razjasnila nekatere stvari.

45-letna igralka je v intervjuju za revijo Vogue zatrdila, da je v ločitvi predvsem videla dobrobit svojih šestih otrok.

»Ločila sem se v dobro svoje družine. To je bila prava odločitev in otroci so še vedno moja prioriteta. Nekateri so se odločili, da izkoristijo moj molk, otroci pa vidijo in berejo laži, ki jih pišejo mediji. Trudim se, da jih opozarjam, da sami najbolje vedo, kakšna je resnica,«

je priznala Angelina Jolie in svoje otroke opisala kot šesterico pogumnih in močnih mladih ljudi.

Preden je pred 12. leti rodila prvo biološko hčer Shiloh, nato pa še dvojčka Knoxa in Vivienne, se je Angie materinstvo osvojila s posvojitvijo treh otrok, Maddoxa, Paxa in Zahare.

Kot je dejala, imata besedi posvojitev in sirota v njihovem domu čisto drugačen in pozitiven pomen.

“S svojimi posvojenimi otroki ne morem govoriti o nosečnosti, zato pa lahko govorim o ljubezni in vsem, kar smo preživeli skupaj. Lahko se pogovarjamo o celotnem potovanju, da sem jih našla in kako je bilo, ko sem jim prvič pogledala v oči.”

Foto: Getty

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close