Anthony Hopkins: » Jaz, stari norec, v TO močno verjamem!«

10. avgust 2020

Anthony Hopkins: » Jaz, stari norec, v TO močno verjamem!«

10. avgust 2020

To je absolutna moč!

»Sem star, vendar sem še starejši optimist! Mlade pozivam, naj zavračajo obup. Verjemite mi! Pravkar sem prebral članek o nekem šamanu. V njegovi vasi je bila suša, živina je umirala, ljudje so umirali od lakote in suše. In ta šaman je ljudem predlagal: Naredite jarke za dež! Kopajte!

Ampak dežja ni, so mu dejali vaščani.

Izkopljite jarke in dež bo prišel.

Kdor racionalno razmišlja, bo rekel, da je to neumnost. V redu verjemi, kar hočeš, a racionalno razmišljanje ne bo pomagalo. Potrebujemo podzavest.

Ko sem bil majhen, sem sanjal, da bom postal to, kar sem danes. Mogoče je bila vizija, ne vem. Nisem si upal, a zgodilo se je tisto, o čemer sem sanjal. In zdaj verjamem, da čas lahko poglobimo, ga obrnemo in privabimo dobre stvari …

Sanjajte o prihodnosti, ki naj bo takšna: »To bom naredil naslednje leto … Kopaj jarek in dež bi prišel. Kar koli naredite, verjemite, verjemite, verjemite … Če ne verjamete, se igrate z vero. Obnašajte se, kot da verjamete. TO JE moč! To je absolutna moč.

In potem se bo zgodilo!

Jaz, stari norec – verjamem! Če je uspelo meni, bo tudi vam. Nikoli ne obupajte. Verjemite, verjemite, verjemite …«

Foto: Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close