Bivši mi grozi, ker se boji, da bi se zredila

25. maj 2020

Bivši mi grozi, ker se boji, da bi se zredila

25. maj 2020

To je na naš forum zapisala anonimna bralka:

Zapisa nismo slovnično popravljali in ga objavljamo v celoti.

“Moja zgodba.
Moj bivši fant se je zelo bal, da bi se zredila. Imam 52 kg pri visino170 cm. Jem sladoled in mi ga izpuli iz roke, češ to ni zate. Gledava film, si naredim doma kokice in mi jih vzame in mi prinese jabolko. Povabi me na večerjo in dobim za jest solato. Dobesedno samo zeleno solato z oljem in kisom. Medtem, ko se on baše z zrezki. Ko sva šla jest k mojim staršem in sem jedla normalno pac tipično nedeljsko kosilo, meso, krompir, juho in sladico in prideva domov se začne dret name, da kaj se grem, da jem take stvari. Že 100x sem mu povedala, da bom jedla to kar mi paše, če pojem kaj takega kar ni po njegovem mi reče, da je najboljše, da greva narazen. In sva tudi šla! Nato mi začne klicat iz nevem koliko številk in mi grozi z samomorom. Me dodaja in nekih fejk profilov na fbju in mi piše res bolane stvari. Kako je lahko nekdo tako bolan v glavo? Na zacetku najine zveze je bil normalen, res nevem kaj se mu je zgodil medtem. Razmišljam, da ga prijavim.”

Eden izmed komentarjev se je glasil:

“Ok kaj je pa tega pičlo da take počne pa ne vem, če bo pretiraval še vedno ga raje prijavi. Že to da ti ni pustil jesti normalno, mu nekaj fali v glavi. Ne vem kako si sploh zdržala nekaj časa z njim, ker to pa ni normalno da se spravlja nate kaj moraš jesti.”

Več pa si lahko preberete TUKAJ.

Foto: Profimedia

Style. Več novic

New Report

Close