Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

26. november 2021

Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

26. november 2021
Avtor: Pexels

Kljub temu ali verjamete v boga ali ne, je zabavno premisliti, kaj bi mu rekli, če bi se po smrti pojavil pred vami …

Ljudje razlog za svoj obstoj iščemo že stoletja. Nekateri vidijo naš smisel v religiji in različnih bogovih, nekateri pa trdijo, da smo le skupek atomov in energije.

Verni ali ne, pa je zanimivo pomisliti, kaj bi rekli ali storili, ko bi se pred vami pojavil bog.

Uporabniki Starševskega čveka so delili svoje odgovore, kaj bi mu povedali, če bi se znašli pred nebeškimi vrati.

“Mene zanima nadangel Mihael, ki bedi nad resnico. Z njim bi z veseljem kakšno rekla. Bog pa me ne zanima, pa če obstaja ali ne v neskončni ustvarjalni energiji, v katero jaz verjamem,” je napisala ena izmed uporabnic.

Če ga srečam in vidim, mu povem, da je vse zaj***l ko je svet ustvarjal, morda bi si moral vzeti mesec dni časa in ne 7 dni, ko je ustvarjal svet.”

“Sem ga srečal danes zjutraj. V kopalnici je stal nasproti mene. Rekel sem mu živjo lepotec!” pa se je pošalil drug uporabnik.

Šaljivih odgovorov ni manjkalo: “Pri Janezu se ti je orenk zalomilo.” in “a pct mamo?”.

Mnogi pa so odgovorili, da bi se mu zahvalili za obstoj: “Jaz bi ga močno objela in se zahvalila za neverjetno izkušnjo in priložnost. Takoj za tem bi ga prosila, če me lahko pelje k mojim najdražjim, ki so tam gor in ki jih nenormalno pogrešam. To pa bi bilo to v glavnem. Nobenih posebnih komplikacij ne pritožb, samo veliko hvaležnosti in polno srce ljubezni.”

Več odgovorov si lahko ogledate tu, ali pa dodate svoj odgovor, kako bi se z njegovo pojavo spopadli vi.

Avtor
Piše

Meta Vražič

Style. Več novic

New Report

Close