Charlize Theron razkrila, zakaj se nikoli ni poročila

01. oktober 2020

Charlize Theron razkrila, zakaj se nikoli ni poročila

01. oktober 2020

Mi jo popolnoma razumemo!

Včasih je v življenju potrebnih samo nekaj zdravih stališč ter da se ne ozirate na mnenja drugih, da ste izpopolnjeni in polni samozavesti – tako kot Charlize.

View this post on Instagram

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Njeni nekdanji partnerji so bili Sean Penn, Keanu Reeves, Stephan Jenkins in Stuart Townsend. Vendar niti enemu ni uspelo spremeniti Charlizinega mnenja o zakonu.

Zanjo je bil in ostaja zakon nepotreben kos papirja, ki o kakovosti odnosa ne pove ničesar.

»Nikoli se nisem želela poročiti, niti me ni zamikalo, da bi spremenila svoje mnenje o tem. Poroka zame preprosto ni pomembna, odnos med dvema osebama pa mi je,«

je izjavila igralka in dodala, da je njeno življenje v celoti izpopolnjeno, sploh odkar je postala mama.

Charlize je marca 2012 posvojila dečka Jacksona in tri lata kasneje še deklico August.

»Vedela sem, da bodo moji otroci našli pot do mene, ko bo pravi čas za to. Ko sem se odločila za posvojitev, sem se pozanimala, v katerih zveznih državah ni težava, če je posvojitelj mama samohranilka. Oba otroka sta rojena v Združenih državah Amerike, oba sta Afroameričana in oba imam neskončno rada,«

Pravi slavna oskarjevka, ki starejšega otroka vzgaja kot deklico.

»Mislila sem, da imam sina, vse do trenutka, ko mi je triletnik dejal: Mama, jaz nisem fant!«

Charlize se je posvetovala s psihologi in podprla svojega otroka.

»Moja naloga je, da ju imam kot starš, rada in jima zagotavljam vse, kar potrebujeta, da sta to, kar si želita biti,«

je zaključila.

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close