Čudovita ljubezenska zgodba Salme Hayek in milijarderja

28. januar 2020

Čudovita ljubezenska zgodba Salme Hayek in milijarderja

28. januar 2020

Tudi najlepše ženske na svetu, kot je Salma Hayek, imajo težave pri iskanju sorodne duše.

Povedala je, da je že nekajkrat napačno izbrala, nato pa končno spoznala pravega: »Bila sem obupana, dokler nisem spoznala njega. On mi je spremenil svet!«

Igralka je priznala, da se ji je mudilo poiskati partnerja, ko je bila mlajša, s katerim bo preživela celo življenje.

»Zaradi te želje sem naredila velike napake in se dobivala z moškimi, ki jih nisem potrebovala.«

»Če bi vedela, da me na koncu poti čaka on, me ne bi skrbelo,« je povedala Salma.

Svojega bodočega moža, francoskega milijarderja in vodilnega moža skupine Kering, drugega največjega prestižnega podjetja, ki ima v lastni znamke Gucci, Balenciaga, Saint Laurent in številne druge, je spoznala leta 2006 v Benetkah.

Francois Henri Pinault je na ta dogodek prišel v spremstvu brata in sestre, saj se je pred kratkim ločil od tedanje soproge. Organizatorji so želeli na otvoritvi tudi kakšno svetovno zvezdo in so povabili Penelope Cruz ter Salmo Hayek, ki sta v tem času snemali v Rimu. Povabilu se je odzvala samo Salma. Čeprav sta se že pred tem srečevala na raznih družabnih dogodkih, Salma in Henri do tega večera nikoli nista spregovorila. Kemija med njima je vzplamtela v trenutku in skupaj sta preživela ves večer.

Igralka in milijarder sta se poročila na valentinovo leta 2009 in njun, več kot deset let trajajoči zakon, je poln razumevanja in medsebojnega spoštovanja.

»Spoštujeva drug drugega, imava iste poglede na svet, zato nama je uspelo ohraniti ljubezen in strast več kot 10 let.«

»Če bi lahko videla v prihodnost, bi si rekla: Dobila boš sijajnega moža, ki te bo oboževal, zato ne skrbi. Prihranila bi si veliko slabih in mlačnih odnosov.«

Zakonca imata sedemletno hčer Valentino in zanju je starševstvo najbolj pomembna stvar v življenju. Poleg Valentine ima Henri še dva otroka iz prvega zakona ter enega iz zveze z Lindo Evangelisto. Znan je bil, da je rad v družbi lepih deklet, vendar je svojo srečo končno našel v Salmi, s katero pravi, se želi postarati.

»Z Valentino nikoli nisem bila ločena več kot dva dneva. Svoje poslovne obveznosti organiziramo tako, da ni nikoli zaradi tega prikrajšana. Razmišljala sem celo, da bi se zaradi nje popolnoma odrekla karieri.«

Zahvaljujoč možu se je Salma vrnila na velika platna. »Ko sem bila v dvomih ali nadaljevati ali se umakniti z javnega življenja, mi je dejal: Nisem se poročil z žensko, ki bo sedela doma in ne bo uresničevala svojih ambicij. Ti si močna ženska in nobenega razloga ni, da ne bi bila uspešna na obeh področjih.«

Foto. Splash, Getty

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close