Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ❤️ALI GA POZNA KDO🙃

❤️ALI GA POZNA KDO🙃

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose alias Kokoši, 20.09.2022 ob 21:18

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.09.2022 ob 21:06

eh.. itak da veš, da vemo.. samo skušaš manipulacijsko odvračat pozornost od tega.. ma ti i softička a sta dvojčici hahaha.. samo da se ena dela “fino” čeprav smo že definirali da je brezjajčnica,ki ignorira zato, ker ji je jasno, da v bitki z mano ne more zmagat. no ti boš pa tudi slej ko prej to dojela. ker obramba se ne predaja, napadači se.

Ti mene s tvojim drkanjem tudi po drugih temah ne boš pregnalo z mon, pa uničuj teme drugim kolikor hoičeš – ti  in alter ego Kokoši sta uničevalca foruma zadnji dve leti – to naj ti bo jasno. Mene ne boš pregnalo s foruma – ker boš dobilo svoj bumerang bolni  vsakič nazaj. Toliko na tvoj  primitivni nivo komunikacije pa se še imam občasno namen spustiti.  da ti dam vedeti, da s svojim drkanjem ti mene pregnalo ne boš.  Drkaj kolikor hočeš – me tvoje nadrkane metode ne bodo spravile ob živce. Samo v vsaki temi, kjer se pa boš spravilo name, boš dobilo svoj porcjon nazaj. Zdaj pa dobro premisli, ali boš še drkarilo po meni in mojih postih po MON, ali pa si boš izbralo drugo žrtev – ker bo spet tudi drugim uporabnikom dojadilo, da serješ in uničujepš ta forum. Moja debata v tem žargonu je pa na tvojem nivoju – to je tvoj žargon, tebi razumljiv – ker ti mora biti tako napisano, da skontaš. Enkrat se napiše oslu, desetkrat pa bedaku je treba napisat. In ti bo napisano še 11 tič ali pa 100tič.

pa a ti nisem zadnjič napisala, da nobenega ne drkam na monu, tudi tebe ne.. partner, katerga penis pa sem obdelovala pa ni bil na monu.. kako gre pol to skupaj? ja paranoična si 😁

ti si napadačica, jaz sem obramba. možen rezultat je samo en, in ta gre v moj prid ne tvoj. torej dokler me boš napadala, se bova šli tole. se boš že naučila, da mene se nima kaj napadat, ker ti nisem nič naredila. se mi boš pa javno opravičevala tule na monu. sicer pa-kje je tvoja tožba sedaj? A tko kot softička je ni ni, ker veš da je neutemljena bila?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.09.2022 ob 21:45

pa a ti nisem zadnjič napisala, da nobenega ne drkam na monu, tudi tebe ne.. partner, katerga penis pa sem obdelovala pa ni bil na monu.. kako gre pol to skupaj? ja paranoična si 😁

ti si napadačica, jaz sem obramba. možen rezultat je samo en, in ta gre v moj prid ne tvoj. torej dokler me boš napadala, se bova šli tole. se boš že naučila, da mene se nima kaj napadat, ker ti nisem nič naredila. se mi boš pa javno opravičevala tule na monu. sicer pa-kje je tvoja tožba sedaj? A tko kot softička je ni ni, ker veš da je neutemljena bila?

Zeeeeeh, bot trol – a še ne misliš nehati?

Odgovor na objavo uporabnika
hej ti modi Kokoš, 20.09.2022 ob 21:16

Odgovor na objavo uporabnika
kaj imaš od te drkarije svoje po MON, 20.09.2022 ob 21:12

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 20.09.2022 ob 21:08

“ZARTROSE IZVEN PROFILA”,

Tako “RDEČA PAJACKA” kot “MATIAS” sta pranoika, ki svojo paranojo proicirata nate in name. Ne opazita pa, da sta v resnici onadva paranoična.

Onadva mislita, da sta tako pametna, da se ju ne da prepoznati po načinu pisanja ali ipijih.

en in isti trol foruma. Bot trol. Ki drkari po nedolžnih za brezveze – pa IPja ne preveri in obsoja po krivem druge.

A se še  nisi kosti nažla in naglodala?

Jaz tudi ne razumem kako, da ženska še vedno laže in se pretvarja, da je moški. Res me zanima koliko poznanih nikov je njenih.

ko rdeč pajacka citira samo sebe.. to zadnje čase kar dostikrat vidim, to maš pa po škartorobi!

Črna triada ve tri!

nova
Uredništvo priporoča

jap.. vse se da prepoznat.. res pa je najbolj smešno ko v isti temi trdi da ona ni to napisala.. isto kot tule ko samo sebe citira, to se je pa pri škartorobi naučila 😁, grožnje s tožbami in pretvarjanje pa pri softički.. trio mio črna triada mona..

za kokošija (citiram s prejšnje strani tvoj post)

Odgovor na objavo uporabnika
dosadno već tvoje lajnanje, 20.09.2022 ob 21:47

Zeeeeeh, bot trol – a še ne misliš nehati?

ja kdaj boš nehala bot trol? Sej jst sm jasno zapisala, kaj ti ni v jasnem zapisu jasno?

A zato ti ni jasno ker si v temi, jaz pa v svetlobi? Bi rekla da bo to ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.09.2022 ob 21:53

ja kdaj boš nehala bot trol? Sej jst sm jasno zapisala, kaj ti ni v jasnem zapisu jasno?

A zato ti ni jasno ker si v temi, jaz pa v svetlobi? Bi rekla da bo to ja.

Če si že v tisti svetlobi na koncu unega tunela: hvala bogu, končno….

Odgovor na objavo uporabnika
dosadno već tvoje lajnanje, 20.09.2022 ob 21:56

Če si že v tisti svetlobi na koncu unega tunela: hvala bogu, končno….

Ne, pod tusem sem bila.. 😁

Preverjeni IPiji.

Lažnivka!!! Čeprav si zamenjala računalnik smo primerjali tekste in nam pravi algoritem 90% verjetnost, da tekste piše ista oseba. Psihopatka in patološka lažnivka. Zdaj pa se čudi zasmrajenka, da si samotarka brez deca.

Jaz ga poznam. Dober zdravnik.

Odgovor na objavo uporabnika
aha935, 22.09.2022 ob 17:56

Jaz ga poznam. Dober zdravnik.

Jaz bi še vedno bila njegova pacientka. Grozno mi je, da se tako spravijo na človeka.

Odgovor na objavo uporabnika
Mona AnoNimna, 22.09.2022 ob 09:47

Preverjeni IPiji.

Lažnivka!!! Čeprav si zamenjala računalnik smo primerjali tekste in nam pravi algoritem 90% verjetnost, da tekste piše ista oseba. Psihopatka in patološka lažnivka. Zdaj pa se čudi zasmrajenka, da si samotarka brez deca.

:)) je baba mislila, da ni nadzarovana. Zdaj pa so ji celo povedali, da je zasmrajenka. Še ena monklja več, ki se doma ob tla meče. Super forum.

Odgovor na objavo uporabnika
čist noro, 23.09.2022 ob 10:14

:)) je baba mislila, da ni nadzarovana. Zdaj pa so ji celo povedali, da je zasmrajenka. Še ena monklja več, ki se doma ob tla meče. Super forum.

Saj zdaj že tri dni ni prepirov Zartrose proti Nora baba. Take je treba že v kali zatreti pa je mir.

Odgovor na objavo uporabnika
evo197, 23.09.2022 ob 10:30

Saj zdaj že tri dni ni prepirov Zartrose proti Nora baba. Take je treba že v kali zatreti pa je mir.

Pametnejši, ko pove tistemu kar mu gre, odneha; ker to virtualno življenje ni njegov nahep, kjer si sprošča svoj gaslighting hep – in to v tem primeru ni tale tvoja prijatelj/ica “Zartrose”.

Šolski  primer gaslightinga je. Internetnega  trol gaslightinga. Obračanja besed, manipulacije in cyber nasilja nad uporabniki, ker misli, da bo tako sodelujoče pregnal s foruma. Ain’t gonna happen’.

Odgovor na objavo uporabnika
once and forever, 23.09.2022 ob 16:01

Pametnejši, ko pove tistemu kar mu gre, odneha; ker to virtualno življenje ni njegov nahep, kjer si sprošča svoj gaslighting hep – in to v tem primeru ni tale tvoja prijatelj/ica “Zartrose”.

Šolski  primer gaslightinga je. Internetnega  trol gaslightinga. Obračanja besed, manipulacije in cyber nasilja nad uporabniki, ker misli, da bo tako sodelujoče pregnal s foruma. Ain’t gonna happen’.

In še posebaj si te svoje besede potrdila in dokazala s svojim obnašanjem v zadnjih dveh letih. 🙂 🙂 🙂  Za poscat smešno. Hinavska strahopetna ZAVOŽENKA(sploh kar se moških tiče), ki ne zna stati za svojimi besedami in menjava vzdevke kot gate, ker še v lastnem življenju ne ve kako ji je ime in ni pustila sledi niti na živlenjih drugih je zdaj pametna in globoka.

Ne! Takšni kot si ti rabite drugačen razlog, da odnehate. Očitno ti je prišlo do živega. Vrjetno si že pozabila zakaj si pred časom prenehala z mano. No takrat si se že do dobra ukvarjala z ZATROSE. In očitno ti ni pomagalo to kar zgoraj pišeš. 🙂

Ne rabiš mi ti nakladati, sem po vsem tem času že preveč spoznal smrad tvoje notranjosti. Zdaj mi pa riž naprej vrži, napiši, da nisi bila ti, ali pa raje ne napiši sploh nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 23.09.2022 ob 18:04

In še posebaj si te svoje besede potrdila in dokazala s svojim obnašanjem v zadnjih dveh letih. 🙂 🙂 🙂  Za poscat smešno. Hinavska strahopetna ZAVOŽENKA(sploh kar se moških tiče), ki ne zna stati za svojimi besedami in menjava vzdevke kot gate, ker še v lastnem življenju ne ve kako ji je ime in ni pustila sledi niti na živlenjih drugih je zdaj pametna in globoka.

Ne! Takšni kot si ti rabite drugačen razlog, da odnehate. Očitno ti je prišlo do živega. Vrjetno si že pozabila zakaj si pred časom prenehala z mano. No takrat si se že do dobra ukvarjala z ZATROSE. In očitno ti ni pomagalo to kar zgoraj pišeš. 🙂

Ne rabiš mi ti nakladati, sem po vsem tem času že preveč spoznal smrad tvoje notranjosti. Zdaj mi pa riž naprej vrži, napiši, da nisi bila ti, ali pa raje ne napiši sploh nič.

kaj se ti spravljaš na moj post, neuravnovešeno bitje?

 

Nisem jaz ta oseba, katera tebi greni življenje očitno že več kot tri leta, se motiš.  Zastonj ti trolaš po mojem postu.

rdeča pajacka-resno?

Ti nikakor nisi pametnejša od mene-ker jaz sem ti povedala ti pa še kar drekaš in napadaš. In moja obramba nikdar ne pade. Evo imaš možnost, da odnehaš in se naučiš, da se mene nima kaj napadat. Mene se ali ljubi 😊 ali pusti pri miru 😁

 

ta svoj gaslighting pa izredno neuspešno preslikavaš name-ker ravno ti si šolski primer tega, jaz vas zgolj prepoznam. In ravno to vam gre v nos-ravno zato, ker vidim vašo resnico, ki o skrivate v real lajfu, me stalno napadate, poskušajoč zavarovat, da to ne pride v javnost, da se ne pokaže, kako gnili v resnici ste.

In vam napadačem, ki se name spravljate ne bom NIKDAR padla na kolena-samo ena možnost namreč je ko me napadate-vedno izgubite VI.

No zdaj pa pokaži koliko si pametna in me ne napadaj več. Ampak ker nisi… sem đabe pisala to.. hahahaha.. se je pa softička že naučila tega, zato ignorira, ker ve, da mene ne more stret in da v bitki z mano ne more zmagat. Tudi škartoroba je odnehala zadnje čase.. kaj pa ti? Koliko krogov, koliko tem še bova šli? Ajde-pokaži da si pametna, če že pametuješ, da pametni odnea, ko pove svoje 😁. jaz tega nikoli nisem trdila. Sploh ignoriranje smatram za brezjajčnost in psihopatko naravnanost, kar smo pa tudi v eni drugi temi ugotovili, kdo so tisti, ki ignorirajo.

Tako da-ali me pusti pri miru in ne napadaj ali pa me ljubi!

 

😊

ja saj.. samo sebe je zabila s tem zapisom..oziroma se je roustala al kako mladi pravjo.. hahaaa..

zadnji zapis za kokošija, ki komentira rdečo pajacko.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 23.09.2022 ob 18:46

ja saj.. samo sebe je zabila s tem zapisom..oziroma se je roustala al kako mladi pravjo.. hahaaa..

Ja res je patetična. 🙂 🙂 🙂 Prav na smeh mi gre ob njej.

Morda pa je res tako počena v betico, da ne ve kaj že dve leti dela. Sem jo sesul takrat pol leta ali eno leto nazaj, da se je posvetila izključno tebi, zdaj pa sem jo očitno spet sesul in je poskušala z ignoriranjem. Prav vidi se, da se je ubogi zavoženski že začelo mešati. 🙂

Mi je pa všeč, ko je una zgoraj napisala ZARTROSE in NORA BABA. Toliko je bilo že prepirov med mano in njo in med ZARTROSE in njo, da je očitno že cel forum opazil, da tu gor visi ena hudo nora baba. In neglede na to koliko vzdevkov zamenja jo vsi prepoznajo po njeni neumni počeni betici. 🙂

Boga ženska, bog pomagaj če je tudi v resničemu življenju tako nesposobna kot tu na forumu. Pol pa res ni čudnega, da zdaj ZAVOŽENKA skos tu visi in menja vzdevke.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 23.09.2022 ob 20:07

Ja res je patetična. 🙂 🙂 🙂 Prav na smeh mi gre ob njej.

Morda pa je res tako počena v betico, da ne ve kaj že dve leti dela. Sem jo sesul takrat pol leta ali eno leto nazaj, da se je posvetila izključno tebi, zdaj pa sem jo očitno spet sesul in je poskušala z ignoriranjem. Prav vidi se, da se je ubogi zavoženski že začelo mešati. 🙂

meni se pa kr malo smili..

meh.. to je pa tko ko sm srčen človek, pa se mi še napadači smilijo.. samo premagali me pač ne bodo, zato je za njih dobro, da se naučijo me ne napadat.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 23.09.2022 ob 20:13

Mi je pa všeč, ko je una zgoraj napisala ZARTROSE in NORA BABA. Toliko je bilo že prepirov med mano in njo in med ZARTROSE in njo, da je očitno že cel forum opazil, da tu gor visi ena hudo nora baba. In neglede na to koliko vzdevkov zamenja jo vsi prepoznajo po njeni neumni počeni betici. 🙂

Boga ženska, bog pomagaj če je tudi v resničemu življenju tako nesposobna kot tu na forumu. Pol pa res ni čudnega, da zdaj ZAVOŽENKA skos tu visi in menja vzdevke.

Men gre tudi na jetra ker je munjena do konca. Nevem zaka se ubadate z njo. Niti interesira ne. Uni viharc je saj znal zajebavati tale je pa kr ena brezvezna. utruja

O vidim da ste že vsi zapazili bolno prasico kljub njenemu menjavanju vzdevkov. No zdaj se mora pojaviti samo še glupi debilko “MATIAS”, da bo rekel, da si jaz vse domišljam, tako kot si vse domišlja ZARTROSE in tako kot si domišljate vsi ostali. Ker edino “MATIAS” je še tako počen v betico kot ta “ZAVOŽENKA”.

In mu lahko to vsi razlagamo, pa DEBILKO še kar ne dojame. Ker če pogledaš ta dva motenca, tako MATASA kot ZAVOŽENKO samo onadva sta tako glupa, tako napihnjena in tako zelo odmaknjena od realnosti, da še kar naprej tupita nekaj svojega pa čeprav ju vsi že čudno gledajo. Nikoli nisem še srečal dveh tako zelo podobnih in neumnih oseb.

Poslušajta master in lakaj,  vidva samo sebi nakucajoča gaslighting internet trol bullyja:

Kjerkoli v drugih temah mi bosta odslej naprej srala po mojih temah, bosta dobila porcjon nazaj. Ker se vaju prepoznam,  Toliko sta pa verjetno že inteligenta, da bosta dojela.

Glede rdečege pajacanja pa, ne bi bilo niti čudno, da se ti tudi že  bele miši prikazujejo. Vsak je že nek “namišljeni rdeči pajac” očitno zate. Novi sinonim za internet blodnje.

Ker bela svetloba, kot si sam/a zapisal/a, se ti je že.

Najdita si drugo zabavo.  Mene vidva s foruma dol pregnala ne bosta. Pa če še tako trolata u tri P(isane)(M(arjetice).

Zdaj pa si nakuckavajta nazaj na veliko in čiroko v vsej svoji natrolanosti in obračajta svojo resnico, kolikor vaju je volja.

 

New Report

Close