Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 1. julij 2002

1. julij 2002

Lepo, ne prevroče,glih ta pravo dobro jutro in dober dan.
Sicer, če ne bi bilo potrebe bi raje potegnila v dopoldne , se mečkala z otroci (danes naj bi bil moj fraj dan), a ker sem lena, sem rano pila kavo, besnela in zaključevala dokumente za mesec junij.Zdaj pa na pot in jih prenesem še v računovodstvo, da preverijo, če sem bila “pridna ” s številkami.
Tako,bodite kar se da dobro in krmarite čez ponedeljek kar se da mirno .

čao čao
poročilo iz Portoroža:vreme spremenljivo oblačno jutro, sicer “škrgati”napovedujejo vroč popoldan.morje že ogreto na 23 stopinj.
svežih rib malo, unih ta drugih kolker češ…….
še vedno najbolj prija mrzlo pivo pod pergolo v senci, priporočljivo ob morju kjer malo pihlja.
paty

paty

Ojoj Paty kaj bi zdejle bila tam doli!! Škržati…mmmmmmmmmmmmmmmm te žvalce,ti glasovi……mmm vonj po svežem morju…mmmmmm jutra mirna spokojna,plaže skorajda prazne..mmm pa tisto morje,čisto umito v jutru, tako mirno….tako hladno prijetno,da se jutranje predramiš,ko zaplavaš v njem…uhhhhh čist sm not padla čisttt..ojej ojej bo treba čim prej tole doživljat v real….mater ej kaj me je prjelo,da bi zdej…zdej……

Paty pozdravček……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res muca, najlepše je jutro, sicer do sedaj(zdaj je že gneča), tudi večeri so prima.
Najraje , ko imam polno kapo vseh, sedem na kolo , se zapeljem, dol do Seče v soline, sedem in preprosto uživam.Tako lažje in mirnejše prenašam naš domači živžav.
paty

paty

Oh, paty paty, kaj nam delaš .. aja, dobro jutro, ja
ja, kaj nam ti počneš, kakšne skomine nam povzorčaš!
Moram priznati, da sem vsa raznežena, res, kurja polt
me obliva, ko berem tvoje pisanje in mi ob tem poje najprej
Davor Radolfo, no zdaj pa en drugi super mačo tisto “Vino na
usnama, nek nočas čuje se pjesma do jadrana …”. Pa reci,
ljuba moja paty, če to ni trenutek, ko se mora v vsaki glavi
in v vsakem srcu nekaj zganiti ….

Lep dan, dobre številke, oddiha polno popoldne,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Paty. lep pozdrav tud z mojega dela Gorenjske.. vreme.. nekje isto.. edin morje moramo šenarediti :))))

Lep in ne prevroč dan!

Jani

New Report

Close