Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 100 najbogatejših Slovencev

100 najbogatejših Slovencev

Ali ima katera seznam?

Hvala!
M

Manca, ni te gor :-))))

Jaz sem pa ravno na repu (99. mesto).

lp

oh… potem mesto pred mano…. te že dobim…

Popolnoma zgrešen.

Jaz ga imam, ampak samo na papirju. Če te za kakšnega konkretnega zanima, ti lahko napišem na katerem mestu je.

samo samske ji izpiši :-)))))))))))

k.

Lestvica 10 najbogatejših Slovencev:
1. Mirko Tuš – 240 mio. evrov
2. Darko Horvat – 190 mio. evrov
3. Igor Lah – 145 mio. evrov
4. Joc Pečečnik – 92,5 mio. evrov
5. Tomaž Lovše – 72,8 mio. evrov
6. Igor Akrapovič – 70.9 mio. evrov
7. Jože Anderlič in družina – 61,3 mio.evrov
8. Vladimir Polič in družina – 51 mio. evrov
9. Branko Drobnjak – 47,2 mio. evrov
10. Stojan Petrič – 47 mio. evrov

Manj znani Slovenci so “potolkli” medijsko bolj znane Slovence, za katere se predvideva, da imajo največ pod palcem. Zoran Janković je “šele” na 47. mestu z 12,1 milijona evrov, Matjaž Gantar na 33. mestu z milijonom več, Rajko Hrvatič pa je 61. z 10 milijoni evrov.

Prva ženska je na 14. mestu, to je Alenka Žnidaršič Kranjc s 30 milijoni evrov, med stotimi pa je le 5 žensk.

google najde VSE!

Pa mislim da je ta seznam narejen predvsem glede na delnice.. niso pa upoštevane razne drage s tvari kot so ladje, slike,…

Novinarska raca.

kje pa je Erazem B. Pintar ? sem bla prepricana da bo gor…

In kateri od višje uvrščenih so še ledik in frej? No, v bistvu pridejo v poštev tudi nižje uvrščeni… Pa tudi do 110. mesta bi še šlo. 🙂

A sem na spisku?

Tle ni samskih. A ti ne veš, da za vsakim uspešnim moškim stoji ŽENSKA. Tako da – najdi si svojega, mladega, perspektivnega in sposobnega reveža, stoj za njim in ga podpiraj, pa bosta morda on&ti čez deset let na lestvici:))))

Bom izbrala, hvala za nasvet. 🙂

zanimivo, jaz vem za enega (če ne za dva), ki bi morala bit precej v TOP TEN, pa ga ni, oz. ju ni :-)))))

Lestvica je delana na podlagi javno dostopnih podatkov. Narejena je predvsem na podlagi lastnišnih deležev oz. delnic. Ostalega premoženja niso šteli zraven.

****Tle ni samskih. A ti ne veš, da za vsakim uspešnim moškim stoji ŽENSKA. *****

Hehe, si se zmotila. kera ženska stoji za Hrvatičem????

Za Hrvatičem res ne stoji ženska, sam samski pa tudi ni.

Poročen ni, kakšne dolgoletne zveze s kakšno pa tud nima kolikor je meni znano. Tko za sproti pa ima verjetno dosti kandidatk hehe.

New Report

Close