Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 1001 Dalmatinc in 2 Pivčana !

1001 Dalmatinc in 2 Pivčana !

Brusko, pozdravljen”

Najprej hvala za kartico. Hm, moram povedat, da mi je žal, da si Dalmacijo videl s takega kota. Najbrž bo res kriva jesen. Naš letošnji Hvar je bil zame super. Bilo je živo, hrana v restavraciji dobra (sicer draga, a dobra), morje krasno, ljudje prijazni. Vse obratno kot pri tebi.Je pa bil moj šef v začetku junija, pa je rekel, da ni bilo žive duše.

No če sta šla že tko na jug, bi pa lahko šla pogledat kak nacionalni park, npr. slapove Krke, ki so čudoviti in smo se mi lani na njih kopali in poslikali….

Dogodivščine so pa bile! Ni kaj. Živmu človeku se vse zgodi!

No vesela sem, da si nazaj

Š:

Glej ga hudica majhnega Solkanskega, pa se v rdecih stivalih, kako mi hoce uničiti dejt. Meni se tudi dopade močna kratka Italijanska kava.

Če pač nočem, da mi ob tem cel trobec skupi potegne od grenkobe, jo je treba malo zasladit, no !!!! Sej Severnica bo dobila po želji, no !

Šefica, bemti sunce, pa pridi ga ti skuhat, no…..sej te povabim :)))))))))

Brus (ki mimogrede, razen vojaške suknje nima nič z nošenjem uniform)
bi pa takoooooo rad še kako drugo stranko razen umazanih in tečnih šoferjev, posebej zdej, ko so Čehinje že šle damu.

italijanski kapučino je moj šampijon:)
čeprav mam rada tudi turško damače kafe.

imam pa rajši grenko kot presladko, tko da
brusko, če češ men kofe skuhat pliiz no šuger blues;-)

Ma je Nikitka ta prava šefica ko se vse tole oblada:))))))))))))))))

Hja, Pandica sej verjamem, da je tudi v redu, da ne bo nesporazuma.
Posebno Hvar radi pohvalijo, no, če je bil dober za Eccelstona, bo najbrž še za koga. In tja dol bi še šel, ne da ne.

Slapove Krke sva pa “dosegla” žal ob petnast do 7 zvečer, pa nas niso pustili noter, ker delajo le do 7 ure zvečer.
Sploh nisem razočaran, le malo res krivim tole psihozo, ki se je ustvarila pri njih v teh dneh, ko so jim ukazali aretirat generala Bobetka.

Pa mislim, da so bili vsi v tem feelingu.

Hvala tudi tebi, za uni “link”.

če pa šefica pride, pooooooool pa gvišno se ustavm na kafe:)))))

le kva ti je nardila da si se tolk razpištolu nanjo, sam opozorila
me je na šugar, halo brusko?

aja koko pa veš brusko da jest nisem tud en tečen šofer?
(se men zdi da tole neki po enih špediterjih diši…..)

znam bit tud hujša kot kakšn kočijaž;-)

alora grem koj zdajle na en kafe, ko mi ga prej
niso prvošl:)

Ma, neč bat, bo šefica zastopla to pištoljenje :)))))))))))))

Naj prevedem.

Ona je Šefica.
Šefe je treba jebat.
Torej nismo razpištoljeni, ampak Sex pistols.

Glavno je, da se vse začne in konča pri sexu. Sicer pa ni še potrdila, če res pride na tega grupnega. Kofeta mislim.

Kar se pa tiče tvojega vonja, bi lahko bila mojster nos. Bravissima :))) Bingo.

Sex pistols :)))
god save šefico!!!

moj nos je jako vesel…

… itak samo obljublja ! To s seksom in je… 🙂
Zdej , a nej samo za en PREsladek kofe hodim tja …
.. ko bi vsaj klobase in domač kruh obljubljal !

Nikitka že ve , je tudi uniformo obljubljal … pa razen takih literarnih nategov … NIČ
..pravzaprav , sorry , so ble enkrat ene klobase :)))

::))
nč bat Nikitka, sej bom jest kej pametnga v prtlažnik ruknila;-)

uniforme sicer ne (razen kopalne – pa še ta bo zame)

sicer pa kokr ga vreme serje se zna zgodit da bo zapela zame una:
ti boš pa doma ostala,
ti boš pa doma ostala…..

He , he , a maš karavana ?
Pri meni je danes takole , da lakota nepremagljiva preti odpreti grada trdna vrata !

… navali vojsko ;)))

ufff – noop nimam karavana ampak tud v mojga pičipokla
spravm hudiča pa pol;-)

ampak ko bom velika pa pade karavan….

nekega lepega dne:)

lakota je pa huda reč… sva s sodelavcem od samga hudga naročila eno dostavo-pizzo – …bemti zdaj pa bi jest popila sod vode –
kaj bi šele blo če bi pojedla več kot par koščkov;-)

Njemu pa prav nič….. Je Tommy zadel z uno “feed the animal” kar
v vseh pogledih;-)
Me je soborc sam debelo pogledal in vdano prikimal (ko sem zavila z očmi )ko je reku da bi pa on še eno celo ta velko ( in spustila da zdej pa štekam variacije na feed the animal)

hudoba vseh grdob grdoba tale moj škrat:)

He , he , če je pa tako , te pa jaz povabim na furo z “mojim” karavanom :)))
Bova lahko mirno vzele s sabo vso opremo za nujne primere ( dekco , piknik košarco , dečka, gajbo pijačke – btw kaj piješ ? …) pa greva na kapučin , kaj praviš ?!

Nikitka pa Brusu ne bo več razlagala , kaj je KAVA , ku itak ne zastopi , preverjeno , sam na cukr misli …. njegove maščobne celice pa v reprodukcijo :)))
.. samo , Brusy pa PREVERJENO VE , kaj so dobre prekajene klobaske :)))

:)) kul
Kadar jest ne vozim pol lahko pijem tudi alko;-)
Ko si primorka bi blo kakšno vaše dobro vince čist u redu..
Itak pa šefice obvladajo kva je to dobra pjačka.

Bohnedaj gajbo – jest ko nisem vajena bo že štoflc dost:))

Drgač je pa v mojem twingiču zmeri dekca:))
Nkol ne veš kdaj jo rabiš, ne da…

evo grešne misli so spet na delu; tar najbolj da spokam
preden preveč notr padem…

enu lepu popoldne+eno krasno nočko vsem skupi!!

ciao

Filozofsko vprašanje.

Kolk ljudi, je treba, oziroma, kolikokrat je treba koga nategnit, da ti ne očita, da ga samo jebeš ???

Je malo čudno povedano, ma taku je :))))))))))

Twingiči so super stvarce…..za take in onake reči. Z ali brez dekc.

Brusko ga je tudi imel, ja.

…. Brusy moj , je važna , ne kvantiteta.

Ergo – če je v redu , je že enkrat dovolj ;)))

* od Nikitke (kot akontacija in micena spodbuda , he , he …)

:))) he, he nikitka, se brusko zna dobr neukega nardit;-)

Ja pa že tolk časa mu dopovedujem , da ni treba cele vojske – da je že en v redu poručnik zadosti :))))

Nikitko čini navdahnejo

Čini da navdahnejo?

Duš bo treba probat:)

Ku mene prov nč ne zanima čin – sam da je quality;-)

Aja, pa obvezno : for me only!!!

Sem skromne sorte, ne da….

Bemti, si pa imel zanimiv in razburljiv izlet. Hvala za obsirno porocilo. SUPER! Auuu, danes je tam ze skoraj “ratno podrucje”! Treba Hag nauciti pameti!

Vesel sem, da si kljub smoli, imel hkrati sreco z kjucem, da je izdrzal do doma..

A se je tisti klub zaprtega tipa, od koder so te ob enem firbcanju fuknili ven slucajno imenoval Klub Mediteran?

Bemti, a te Thomson nic ne asociira na ranjko JNA? Tisti “urlator” ni zdomec, ampak je zrastel na Dinari, “voli crnu boju i slovo U” ter strasno dobro vnovcil “domovinski rat”. Verjetno, “da nije bilo rata, bi i danas bio coban, koji bi pjevavo zajedno sa svojim tornjacima”!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, jaz sem šokiran…..vse je res, bravo !!! :))))))))

Pa po vrsti, da ne bo pomote.
Mene prav nič ne moti Hrvaški nacionalni ponos, daleč od tega. Vojna je tekla na njihovem ozemlju, umirali so njihovi ljudje in domovino so dejansko branili s svojimi življenji. (kar seveda nima nobene veze z morebitnimi masakri civilistov, na katerikoli strani)
Ko sem bil dol, je na par porokah ki so šle mimo, iz avtov vihralo na desetine zastav. Zdi se mi, da nam malo primanjkuje te zavesti, čeprav po drugi strani oni s tem malo pretiravajo.

To je ta miselna razlika, ko naj bi bilo moje obnašanje do države lahko nonšalantno ali brezbrižno, da ne rečem žaljivo, do DOMOVINE, pa spoštljivo in ponosno. In prav tako se jaz počutim. Torej, če sem nategnjen tako s strani oblasti, vlade, zakonov itd…to še ne pomeni, da nimam Slovenije rad. To je to.

Me pa skrajno živcirajo in žalijo ljudje tipa Thompson, ki jih tudi tu ne manjka. Populizem in nacionalizem pač vedno najdeta kako plodno zemljo.
Če prenesem to k nam…..če bi bile zdej parlamentarne volitve, ne bi prav nič falil, če bi udrihal čez Hrvate, Piranski zaliv, ipd…..hvaležne teme za pridobit mnoge na svojo stran. To je lahko in nizkotno.
Malo težje je pa kej konkretnega, koristnega napravit.

Kar se tiče ključa, hvala bogu za prijatelje.
Na Renaultu so rekli….za tak zaglav, ni pomoči. Treba je napravit novo ključavnico, ker je kodna, tudi ključe, itd….po vrsti. Ključavnica – 25 cigla, ključ 10, pokrov za gorivo s ključem – 5, delo 10, pa si ob 50 čukov.
No, na servisu od Škode, kjer so pa Prijatelji, so pač malo plunili v roke, demontirali ključavnico in uspeli iz nje zbezat zlomnjen delček.
Za 5000 tolarjev. In je zadeva urejena.
Zdej samo še naredim še en ključ za rezervo, pri kakem “bravaru”, ter poprosim kakega fanta z znanjem in “opremo”, da mi “genski zapis” kode z zlomnjenega ključa, “prešraufa” na kopijo. Ni lepo za reno, je pa za moj žep.

Še o “Club Mediteranee”
Ja, zanje gre.
Mi smo bili sosednje, zraven tega klubiča, ograjenega kot kasarna.
Povsod napisi zabranjen pristup – strogo se kažnjava.
No in ko sem se tam okoli vhoda sprehajal, sem opazil full lepo urejeno notranjost, na stotine lesenih s slamo kritih bungalovčkov, urejene, s kamnom tlakovane stezice med njimi, cvetje, gredice, ma kot v malem raju.
Grem do recepcije, nikogar.
Grem seveda…..Brus, trd, še malo naprej, pa ti prileze iz ene tistih hišk en tip….v dolgih hlačah, zgoraj brez, nič kosmat, nič ogorel, ter panično pogleduje mene, pa vstran, pa spet mene, jaz pa drita proti njemu, z nasmeškom…..dobar dan :)))))))))) ……..on pa še bolj paničen……pa začne neki sikat……securitee, securiteee, guardian, in take….sem rekel, kak Francoz ali Belgijec,….nakar pride “guardian”, velik, debel in brkat….in me malo da ne za ušesa vleče proti “ulazu”…..Verjetno tudi on malo frapiran, ker je zapustil delovno mesto in mu je moteč element, pa še Slovenc po vrhu not padu.
Jaz pa tudi z njim prijazno…..Dobar dan, kako smo, evo sunce danas, in podobne, ma ga ni nič omehčalo…..Pol sem ga vprašal šta imate vi tu…..meni se sviđa, dal bi se moglo tu doč na godišnji……
Pa je rekel, ne ne, to je zatvorenog tipa…..jaz pa če ima kak prospekt, on pravi nema ničega, ima jedna internet adresa, koju ja neznam, znam samo da je 70 eura na dan po osobi.
In sem šel…..z dolgo surlo in nepotešenim firbcem, s strahom v srcu ob misli na prototip Belgijskega pedofila in sklepno ugotovitvijo, da tudi če je lepo in “samo” 70 “adutov” na dan, si še vedno samo v Pakoštanah.

Net adrese mi pa do danes še ni zneslo poiskat, da bi vsaj videl, kaj sploh to je.

Ježek, lepo se imej, pa oglasi se nam še kaj. Čau.

Pij malo, pij dobro, torej. Oziroma, na radiu bi to zvenelo:

“PIIIIIIIIIIIIIIIIIII”…malo, “PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII”…dobro.

Pa hvala za vzpodbudo, no :))))))))))

Duš Severnica, nič ne bo s provo.

Čine se dobi na “masi”, se pravi s kvantiteto, kar pa je v “sukobu” s tvojo zahtevo :))))))))

:))
jejhata brusko, a misliš da ni kakšne variante
da bi se tole dal izvest…
ma moja beseda drži kot pribito,
torej bo neki narobe s kvaniteto;-)

kidam na levo…

Torej moram jaz na desno, ha, ha :))))))))))))

New Report

Close