Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus 105 okužb!

105 okužb!


Vidis, kako pretiravas, ker in kadar ti pase.
V prometu se dogajajo nesrece. Da bi jih bilo cim manj in se tiste s cim blazjimi posledicami,
– ne smemo voziti pijani
– ne smemo voziti hitreje od omejitev, pac kolikor na kateri cesti
– moramo biti pripasani
– moramo ustaviti pri rdeci in peljati pri zeleni
– moramo ustaviti pred prehodom, ce zeli pesec cez cesto
itd, itd
Si ze kdaj iskal filmcke o bencinski mafiji, se ukvarjal s poniknjenim denarjem za gradnjo cest ali vsaj razmisljal o tem, da hocejo vesoljci narediti iz tebe ovco?
Si ze kdaj krozil po mestu s transparentom “ne bom pripasan”?

Ce si, ok, si take sorte.
Ce nisi, pa tudi zdaj lepo utihni, si umij roke in si natakni masko.
[/quote]

ja ti spet nakladaš 100/uro in spet jemlješ naš dragocen čas in pišeš okrg riti v varžet….kaj pa le je bil pripet, ni bil pijan, no vozil prehitro, nobenega semaforja ni bilo……pa je kljub temu povzročil hudo verižno trčenje….a štekaš….in ti bi zaprle vse avtoceste, za 3 mesece, naj se ljudje skulirajo, a ne! k o z a

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=594&t=11226012#p13604432
[/quote]

ja in kaj si želel zdaj s tem mojim postom povedati?…da imaš prav?, da sem napisal, da virus ne obstaja?…..b u t e l napisal sem, da viruse po potrebi proizvajajo naše celice same in ti+o je tudi vse in to je tudi res!!!

ja in kaj si želel zdaj s tem mojim postom povedati?…da imaš prav?, da sem napisal, da virus ne obstaja?…..b u t e l napisal sem, da viruse po potrebi proizvajajo naše celice same in ti+o je tudi vse in to je tudi res!!!
[/quote]

Tudi to tvojo izjavo lahko izbrskam. Bistvo je, da trdiš, da so virusi nepatogeni in da so produkt človeškega telesa. Zdaj pa si obrnil ploščo. Kar naenkrat poznaš rotaviruse in viruse gripe, ki povzročajo respiratorne bolezni. In s takimi nerazčiščenimi pojmi se vas kar nekaj svaljka tu po forumu. Kaj zdaj sploh verjameš oziroma trdiš. Samo melješ nekaj v prazno. Pa kaj si zdaj, baba al dec? Pod tem nickom pišeš na deca, pod drugim na babo. Pač troll.

Tudi to tvojo izjavo lahko izbrskam. Bistvo je, da trdiš, da so virusi nepatogeni in da so produkt človeškega telesa. Zdaj pa si obrnil ploščo. Kar naenkrat poznaš rotaviruse in viruse gripe, ki povzročajo respiratorne bolezni. In s takimi nerazčiščenimi pojmi se vas kar nekaj svaljka tu po forumu. Kaj zdaj sploh verjameš oziroma trdiš. Samo melješ nekaj v prazno. Pa kaj si zdaj, baba al dec? Pod tem nickom pišeš na deca, pod drugim na babo. Pač troll.
[/quote]

ne, b u t e l…še vedno trdim, da virus ni patogen, ampak je material za sanacijo (v tem primeru sluznice) in še vedno trdim, da viruse proizvajajo celice našega telesa same za popravilo in še vedno trdim, da virusi nimajo celičnih striktur, se ne morejo razmnoževati….vse to še vedno trdim, a bo zdaj v redu b u t e l.

ne, b u t e l…še vedno trdim, da virus ni patogen, ampak je material za sanacijo (v tem primeru sluznice) in še vedno trdim, da viruse proizvajajo celice našega telesa same za popravilo in še vedno trdim, da virusi nimajo celičnih striktur, se ne morejo razmnoževati….vse to še vedno trdim, a bo zdaj v redu b u t e l.
[/quote]

In to trdiš na podlagi par let študija ali ogleda YouTube filmčka?

ne, b u t e l…še vedno trdim, da virus ni patogen, ampak je material za sanacijo (v tem primeru sluznice) in še vedno trdim, da viruse proizvajajo celice našega telesa same za popravilo in še vedno trdim, da virusi nimajo celičnih striktur, se ne morejo razmnoževati….vse to še vedno trdim, a bo zdaj v redu b u t e l.
[/quote]

Ne ni v redu, butel. Ker ga bluziš na veliko in si obrnil ploščo. Navaden nategun si. Pa če si blesavo multinično brezmožgansko dementno, ki se ne spomni, kaj je pisalo še malo nazaj, ti tule prilepim in še celo odebelil sem ti črke, da boš videl, b u t e l, a bo?

ti vedno nakladaš 100/uro, daješ razne primerjave blesave da bolj ne morejo biti in nnimajo nobene veze z realnostjo. Vsako obolenje z respiratornimi virusi, tudi rino virusi in gripe vsaka od teh obolenj lahko prinese posamezne primere, ki imajo hujši potek bolezni, ampak to je predvsem odvisno od stanja posameznika. Debeli ljudje so zelo podvrženi temu kar sem napisal, kar je logično in še druge skupine ljudi, najbolj pa so seveda ogroženi stari ljudje s kroničnimi boleznimi, ki so tik pred smrtjo.Zaradi tega korončka ne bi bilo treba zganjati takega cirkusa in to je dejstvo. Ti dam še jaz en primer, ker ti sama rada daješ primere……..imamo prometno nesrečo kjer je ogromna materialna škoda, imamo prometno nesrečo, kjer imamo tudi mrtvega človeka….ampak pazi zdaj- ko je pa na avtocesti verižno trčenje, potem je pa štala in če bi bila ti infrastrikturni minister, ti bi v tem trenutku prepovedala promet po avtocestah, ker tole verižno je oa preseglo vse mere- folk se ne zna obnašati, zato je treba promet zapreti in amen- to je po tvoje rešitev.
[/quote]

In to trdiš na podlagi par let študija ali ogleda YouTube filmčka?
[/quote]

ne, tvoje nebuloze berem, zato vse vem, b u t e l

ti vedno nakladaš 100/uro, daješ razne primerjave blesave da bolj ne morejo biti in nnimajo nobene veze z realnostjo. Vsako obolenje z respiratornimi virusi, tudi rino virusi in gripe vsaka od teh obolenj lahko prinese posamezne primere, ki imajo hujši potek bolezni, ampak to je predvsem odvisno od stanja posameznika. Debeli ljudje so zelo podvrženi temu kar sem napisal, kar je logično in še druge skupine ljudi, najbolj pa so seveda ogroženi stari ljudje s kroničnimi boleznimi, ki so tik pred smrtjo. Zaradi tega korončka ne bi bilo treba zganjati takega cirkusa in to je dejstvo. Ti dam še jaz en primer, ker ti sama rada daješ primere……..imamo prometno nesrečo kjer je ogromna materialna škoda, imamo prometno nesrečo, kjer imamo tudi mrtvega človeka….ampak pazi zdaj- ko je pa na avtocesti verižno trčenje, potem je pa štala in če bi bila ti infrastrikturni minister, ti bi v tem trenutku prepovedala promet po avtocestah, ker tole verižno je oa preseglo vse mere- folk se ne zna obnašati, zato je treba promet zapreti in amen- to je po tvoje rešitev.
[/quote]
Samo eno vprasanje. Po tvojem viruse tvori telo, kadar jih potrebuje za “popravila”. Ampak ce je nekdo debel, ga bodo ti isti virusi, ki popravljajo sluznico, ubili. Drzi ali ne drzi?

New Report

Close