Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 11.april in ne september…POZOR!!!

11.april in ne september…POZOR!!!

11.04.2003, popoldne…nas bo kar nekaj iz te kletke v Ljubljani in sedaj se spodaj podpišite, kdo smo to, ki bomo 11.04. …skupaj pili en dober kafe in si gledali iz oči v oči!!!

Okej…jaz bom tam…pa čeprav potem naslednji dan že letim…daleč stran…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz tud,jaz tud…..ajde zbiramo prostovoljce….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hvala – a je to meni v čast in slavo?! :-)))

Pridem, pa naj je danes prvi april ali pa ne. Ziher bom tam (najprej pa pri tebi)…

Mogoče, če bo ura ta prava.

Če od žene Toledo crkne,pa peš pridem,mater,da bom tam!
Sam mal bom mogu dol čez Gorenjsko laufat ;-))
Upam,da spet ne bo tega kurčevega mojega angela varuha:-(((
Lokacija je BTC kajne?Sladoledni bar nasproti Cominga?
Sp

kam pa boš preostanek familije “vtaknil”???
Imam isti problem, veš……..torej?!

oh packa……….

kaj pa ima cura pri tem?????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žverči tako:če bo hotela bit zraven(žena in eventuelno hči) naj bo!Bo vsaj videla,kaki fejst ljudje smo,če pa ne,je pa BTC takoooooooooooo velik in naj štacune ogledujeta tist cajt!Boli me!Rad bi bil z vami v live!
Sp

heheh nekam nesramno in nedložno pitanje:::

kak to, da ne veš kam se vtakne??????????

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso.....

hmmmmmmmmm mislim sonči…
če si resno mislila obljubo držat…to ta tvoja minika in nogavičke in sploh….sem skoraj za…..tebe….

pa-pa

a lahko eno generalko vrževa

leta letijo - iščem stevardeso.....

… kam pa naj s polomljenim dedcem??? Ha?! Kakšen predlog?! Med lego kocke sigurno ne bo hotel…..:-)))

To ni problem…če ne bo šlo drugače pa pijemo kafe vsi skupaj…se zna zgoditi, da tudi jaz ne bom sama, ampak bosta z menoj še dva sončka…no saj bom delala na temu, da sem sama, če pa ne gre…pač ne gre in pijemo kafe vsi skupaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Shakira popoldne ne vem po 16.oo uri…se zmenimo…in potem prihajamo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če pa ti prideš…se pa jaz tam oblečem v mini kiklco, nogavičke ali ti celo zaplešem ala striptiz…no potem malo kasneje, samo ne do golega…samo tako za rajcanje teles…saj veš!
Saj si upam takole pisati, ker vem da te ne bo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro!ga spravimo v Big Bang gor v tist kafe na prehodu,kjer musko poslušaš,pa uno biondo kelnerco,k ma pol joškov na planem naj opazuje ;-))
Sp

Misliš, da bi samo opazoval?!
:-)))

Najbrž tako kot pa ti…..:-))))

Bomo pa mi,in jezik mi je že zdaj ves slinast in kaplja od njega,oči pa na pecljih!
Sp

Ne seri…saj veš, da so me samo besede;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NE!vem,da te niso samo besede!Si že dokazala in naj vedo tudi drugi,da to cenim!!!!!!
Sp

Nehaj…..pppššššššššš….a morajo vsi vedeti, da sem mož beseda….pppšššš, dajva raje na mejlčk tole debato naprej peljat…cmoka lump-lumpast, boš še res Razota prepričal da pride na kofi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kane

zrajca te pa do skoraj čist………………

madonce me je prjelo, da bi kar zdajle……..

ampak tiste nogavičke mrežaste to pa so za slint…pismo…grem kar malo na zrak, da ga umirim……….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Konec rajcanja…tule…..11.04. se vidimo in se rajcamo naprej!
Cmoka za pogum…Razočarko…. da prideš…ti ga boš pa …pogum…namreč….potem meni dal…nazaj….ko bom morala izpolniti obljubo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nič nazaj dal………………

bo ga kar noter držallllllllllllll

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Okej, ga pa notr drži…….u sebi….moj pogum…..jaz bom pa pogum od koga drugega vzela…tisti dan…če ga bom potrebovala…vse je odvisno od tebe…ti paše kaj…da si v središču pozornosti…ti gode…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti si moj sonček, moj mali bonček,vse bi dal, da bi ga lahko ……….??????

no se vidiva, danes, ob vodici,grem spet na bled sedet

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close