Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus 123 okužb, vlada in stroka pa nič

123 okužb, vlada in stroka pa nič

Ukrepi so redy. Samo zeleno luč morajo dati. Problem je ker se bo folku strgalo. Mislim, tistim par norcem. Nazalost zivimo v republiki banani, kjer vsak bedak nekaj steje.

Nisem panik, a na Cro sem bil le enkrat sredi julija. Zelo neprijetno.Zelo nonšalantno so se obnašali, nobene prave zaščite, potem pa še Zrče in podobni klubi. Je kar možno, da je prišlo od dol. Nekdo je prinesel malo v Lj, malo v Mb itd., tam so se družili naprej in ta Cro virus množili…. Virus se je dalo fasat tudi od Čehov, Nemcev ( vsi so bili brez mask, razdalje…)
[/quote]
Jaz ravno tako v Cro in ravno tako 2. polovica julija.
Imam drugačno izkušnjo kot ti. Mirno in z gotovostjo lahko rečem, da bi se po discipliniranosti ljudi, veliko prej okužila v Sloveniji kot tam dol.
Najbrž zavisi tudi , v katerem delu dopustuješ.


Jaz ravno tako v Cro in ravno tako 2. polovica julija.
Imam drugačno izkušnjo kot ti. Mirno in z gotovostjo lahko rečem, da bi se po discipliniranosti ljudi, veliko prej okužila v Sloveniji kot tam dol.
Najbrž zavisi tudi , v katerem delu dopustuješ.
[/quote]

Jaz sem bila v Istri nekje 20.7. par dni. Mask je bilo malo, nepravilno nošene, razdalje ni bilo nikjer. Počutila sem se malo neziher. Tudi vsi turisti so bili zelo flegma. Vse okužbe jasno, da niso iz Hrvaške, so tudi iz Bosne, Srbije, Kosova, nekaj so jih prinesli Čehi na dopust, tudi Nemci.

testi so lažni, število pozitivnih ( ne pa okuženih raste) v bolnicce pa vozijo namenoma stare ljudi ki so pozitivni pa ne bolni iz DSO, ker tam nimajo ločenih prostorov. To je tako kot če bi nekdo maljši, ki živi doma in bi bil pozitven, ostali člani družine bi pa rekli, pojdi ti lepo v bolnico, da se ne bomo okužili še mi, tega v bolnico ne bi sprejeli, ne vem zakaj sprejmejo v bolnico zdrave stare ljudi, ki jim nič ni. Potem pa so 2-3 dni v bolnici in od DSO zahtevajo, da uredijo za njega izolacijo in ga peljejo nazaj v DSO….toliko o številu ki kao narašča v bolnicah, vglavnem gre za stare iz DSO za par dni, toliko da DSO za njih uredi prostor za izolacijo….v SLO imamo veliko bolnic in mediji- TI LAŽNIVI MEDIJi poročajo o tem kako BOLNICE POKAJO PO ŠIVIH…o tem koliko zdravstvenih delavcev se pa dejansko (na tisoče) praska po riti pa ne poročajo.

Pa je virus, pa ga ni . Pa je natega, pa ni.
Kaj je res?
Čisto izmišljeno ne more biti, mogoče je malo /ali malo več/ potencirano?
Je pa grozno, ker človeka to obremenjuje v vsakem primeru.

se pravi, če ti nikogar ne poznaš, ki je okužen, okužba ne obstaja? Če ne poznaš nikogar, ki mu je virus pustil posledice na pljučih, takih torej ni? Torej je rak tudi nateg? Jaz nikogar z rakom ne poznam, najbrž nas nategujejo.
Pa a ste otroci al kaj? Zdaj jih je v infekcijski 61 ljudi, ki imajo hudo obliko bolezni, povprečna starost so rekli da je 60 let. Kar pomeni, da je tudi kak 40-letnik najbrž zraven, pa 80-letnik tudi. + 11 jih je, ki so na intenzivnem in jih umetno predihavajo, povprečna starost 70 let.

Aja, tega ni, lažejo, vse skupaj je velika laž, ker hočejo ____________________(vstavi prosto po zaroti).
Številke se višajo, politiki nič, vi teoretiki zarote se režite… ni panike, se beremo v novembru.
[/quote]

Ja’zdan se jim bo sesul cel zdravstveni sistem. Zaradi tega natega nihče več ne more na poseg. Nam je umrl sorodnik zaradi kolapsa zdravstva. Jebbb…….. se vsi s to korono. Tožbe bodo velike.

Ja’zdan se jim bo sesul cel zdravstveni sistem. Zaradi tega natega nihče več ne more na poseg. Nam je umrl sorodnik zaradi kolapsa zdravstva. Jebbb…….. se vsi s to korono. Tožbe bodo velike.
[/quote]

Zakaj je umrl in kje. Pa ne da ne verjamem, ampak me zanima kaj se je zgodilo


Od vsega je res samo to, da virusi obstajajo. Toda niso povzročitelji bolezni.
Nemški virolog dr. Stefan Lanka si je že pred leti vzel čas in podrobno raziskal “virus” ptičje (al’ prašičje) gripe. Se splača poglobit v njegova dognanja!
Nekaj osnov:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/


Od vsega je res samo to, da virusi obstajajo. Toda niso povzročitelji bolezni.
Nemški virolog dr. Stefan Lanka si je že pred leti vzel čas in podrobno raziskal “virus” ptičje (al’ prašičje) gripe. Se splača poglobit v njegova dognanja!
Nekaj osnov:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
[/quote]
glej glej, tega pa nihče ne komentira od znanstvenikov ala pismo rosno, multinick5 in podobnih…hehehe, jasno je zakaj ne!
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/

Jaz sem bila v Istri nekje 20.7. par dni. Mask je bilo malo, nepravilno nošene, razdalje ni bilo nikjer. Počutila sem se malo neziher. Tudi vsi turisti so bili zelo flegma. Vse okužbe jasno, da niso iz Hrvaške, so tudi iz Bosne, Srbije, Kosova, nekaj so jih prinesli Čehi na dopust, tudi Nemci.
[/quote]

Od zdaj naprej ne pojdi nikamor več. Zabetoniraj se v bajto in daj mir. Ker vzunaj je vse kužno, lahko zboliš in takoj umreš.


glej glej, tega pa nihče ne komentira od znanstvenikov ala pismo rosno, multinick5 in podobnih…hehehe, jasno je zakaj ne!
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
[/quote]
Upokojili so se. Kot del elite so v pol leta zaslužili bajne vsote na vas bebcih. Zdaj samo še čakajo, da se pobijete med sabo, da bo več prostora za njih. Samo bedakom se da pogovarjat eno in isto non stop.

Daj prosim napiši kakšni ukrepi. Danes nisem uspela spremljati novic pa nimam pojma kaj se pripravlja. Včeraj sem samo ujela, da bodo lokale zvečer prej zaprli.

Daj prosim napiši kakšni ukrepi. Danes nisem uspela spremljati novic pa nimam pojma kaj se pripravlja. Včeraj sem samo ujela, da bodo lokale zvečer prej zaprli.
[/quote]

Mislim da bodo imele ranljive skupine zopet uro za trgovine, poostrili bodo pravila za lokale, restavracije..,srečanja oz. Zakljucene družbe se bodo dodatno oklestila, take zadeve. Stvar je.pa taka,, da zdaj ne gre zato koliko primerov je ampak se bolj spremlja koliko jih potrebuje zdravniško oskrbo oz. Možne smrti. Pri drugem valu se ne gre tako hudo na ukrepe, ker je že več znanega okoli virusa in kako močan je. Prvi ukrepi so bili preventivni zato da preprečijo množične okužbe ker se niti še ni vedelo s čim je opravka. Vednoveč se ve o virusu in vedno lažje bo presodit kaksni ukrepi morajo biti oz.ali so potrebni.
Čeprav se nagiba zadeva tudi k temu, da je treba paziti na množične bolniške v zdravstvu, izobraževanju, med zaposlenimi v DSO-jih, ker tega si pa ne moremo privoščit. To je še ena zadeva, ki trenutno povzroča sive lase in premlevanje ukrepov.

Pa še nekaj. Umrlo je že več kot 1000 medicinskih sester po svetu zaradi in s covidom. Okuženih je bilo in je 75.000 zdravstvenih delavcev. To je baje cca 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh okužb, to je ogromno.
Ce so te osebe delale so bile očitno pri sebi in ne stare 95 let na smrtnih posteljah.
Vsakega življenja je škoda in je žalostno, da zamahujemo z rokami da ni nič in da mi bi radi sli v miru na kafe brez maske, pa na porokah bi imeli 200 ljudi pa shoppingirali bi za nove ceveljce brez maske. A ni to egoisticno?
Nevem no, jaz bom malo obupal pomoje, ker je vse že bv.
Upam, da se stvar res izkaže za nedolžno in da so vse maske odveč, razkuževanja in ostali ukrepi tudi.
Ampak ne morem mimo primerov smrti teh ljudi, pravtako kot ne morem reci ne akcijam ko se zbira denar za bolne otroke recimo.
Zakaj lahko za otroka nakažem 5 e preko telfona, folk pa ne more nataknit maske in spostovat ukrepov o distanci recimo, da lahko eni familiji prihrani tragično izgubo?
Ja ljidje grejo, ampak dajte malo empatije enkrat od sebe, ker res res ni tako težko nosit tistega blaga za trgovino da ne kasljamo po hrani in razkužujte roke ko vstopate v javne prostore. Saj zraven se lahko pritožujete in norite proti vladi, ampak tvegati po nepotrebnem pa res ne vidim smisla no. Vedno obstaja kaj pa če…??
Vsazga življenja je škoda, tudi če vnuki izgubijo babico pol leta prej zaradi corone je škoda in to bi mogoče lahko preprečili.

Pa brez odgovorov na post prosim. Imam poln kufer nabijajnja o tem, kako je težko masko nosit in kako vam nima noben kaj za govorit kaj boste počeli.

Omejitev gibanja po občinah ni bila protiustavna. Fakof histeriki!

se pravi, če ti nikogar ne poznaš, ki je okužen, okužba ne obstaja? Če ne poznaš nikogar, ki mu je virus pustil posledice na pljučih, takih torej ni? Torej je rak tudi nateg? Jaz nikogar z rakom ne poznam, najbrž nas nategujejo.
Pa a ste otroci al kaj? Zdaj jih je v infekcijski 61 ljudi, ki imajo hudo obliko bolezni, povprečna starost so rekli da je 60 let. Kar pomeni, da je tudi kak 40-letnik najbrž zraven, pa 80-letnik tudi. + 11 jih je, ki so na intenzivnem in jih umetno predihavajo, povprečna starost 70 let.

Aja, tega ni, lažejo, vse skupaj je velika laž, ker hočejo ____________________(vstavi prosto po zaroti).
Številke se višajo, politiki nič, vi teoretiki zarote se režite… ni panike, se beremo v novembru.
[/quote]

Najbrž si želel(a) komu drugemu odgovarjati? Najbrž. Ker res ne vidim, kje se v tem kratkem stavku razbere, da nobenega ne poznam s covdim19. Niti ne vem, kaj bi spremenilo, če koga poznaš, saj so mnogi pozitivni, pa so brez simptomov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V avtobusih drug drugega varujejo z masko, množičnost prireditev je omejena…kaj torej nabija avtor???

New Report

Close