Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 130 km/h

130 km/h

Lep pozdrav….Pri nas pa piha burja 130 km/h…..ceste so ledene in moj možiček je na ta račun kar lepo »krstil« avto…Ahhh….kako rada bi ostala doma, ne pa da moram biti tukaj….še dobro, da ste tudi vi tle, da lahko kaj poklepetamo…

Ojoj, zvezdica, upam da ni preveč škode ):
Kako kužika ?

Ojla. Ne, škode sicer ni preveč. Bo pa vseeno potrebno nov blatnik kupit…ma še dobro, da mojemu ni nič, ker je šel kar lepo po brežini dol…Kužika pa je super. Že preganja muce…Danes je bila full vesela, ker je videla nekaj novega zunaj….sneg….

K’ zunej piha burja,
je fajn na toplem b’t….

ja, zvezdica… nej ne bo preveč škode…. glede burje pa…. dobršen del jo dobimo tud na našo stran :))) Vseeno lep dan, pa.. čim manj burje 🙂

Ja…lep dan…tudi tebi Jani. Moj bi lahko bil boljši, pa je zaradi včerajšnjih dogodkov popolnoma pokvarjen….so švigale strele v naši hiši oz. ne morem rečt v naši, ker ni moja….v taščini in tastovi hiši….

Zvezdica, če parafraziram….

Strele so, strele bojo, kurc jih gleda, kajneda :))))))))

No jaz upam, da sem mislil prave strele, ne tiste “iz narave???”

ojla!!
pri nas ne piha 130kh/h…….piha pa……….lep je pogled, in čisto sem navdušena……….nad snegom ………verjetno tudi zato ker imam do službe manj kot 5 min in zjutraj nisem telovadila z lopato!!!

Ja…si mislil na ta prave strele, ja. Ampak veš…včasih mi gre dobro od rok in me ne gane popolnoma nič, včasih pa imam slab dan in me take stvari, ki se pri nas dogajajo kar pogosto, preprosto spravijo iz tira. Moj tast je včasih O.K. (beri npr. 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od 100), včasih pa je živ satan….saj veš…ko je alkohol v hiši….in na žalost trpimo vsi ostali, namesto njega…

Čau…jaz pa imam do službe približno 15 minut (z avtom seveda) in moram priznat, da sem vozila kot »po jajcih«, ker je vse ledeno in niso še nič posipali…

mene so pr ta prvem takem “krstu” potolažli da je pač treba vsak avtočk krstit, pa v mojo bogobučo ni šlo zakej mi ga drugi tak radi krstijo….

dokler ga seveda nekega lepega dne jest nisem ne de

in je škrat poštudiral da je cnej se v prestolnici sneženi se z merđotom peljat
ker butalsko nevešče prebivalstvo vozi kot da gre za poletno dirko in pol žlajfa in pol veš kva rata ….

dobra stran je avtočk cel in slaba stran da je škrat rahlo potrt in sanja
o vožnjah a la Finland or Sweden

ma ziher bo sanje enkrat uresniču!!!

eko še en razlog zakva prsegam na SeVeRnjake

Halo sorella…..ta avto ni bil prvič »krščen«….ampak kaj si čmo? Kako živiš kaj drugače?

drugače…. medeeeeeeeee…no ne de
ma mi grejo same dirke zdej po glav

in telemu butalcu NKAR takele sugerirat
ker se čist ufura ku sanja že 100 let da bo enkrat dirkaaaaaaaaaal

sam samcat, pol pa vozi miško….juriš naši bježe:)))))))))))))))))))))))

so mi djal ko sem bila majhna da če mislim da bom fitipaldi, moj komentar je bil da fifi ni padu (je mela soseda fifita enga kužka njami)

ma še malčk morm počakat, ma ZIHER enkrat boooooooooo

pokorno javljam da nkol ne dirkam ko mam potnike v vozilu-da nov pomote

Aha…tako torej…če sem enkrat prav razumela, ste se tle gor pogovarjali, da je Mariči Schumaher…kaj si pa potem ti? Montoya??? he,he,he

naaaak – za Mariči drži da je Šumi

jest sm verjetn bolj kšn Alanov Prost…

(Prost=Fredoom ne de)

tko da dirkam sam ku sm prosta…….

Glede na to, da rada »dirkaš« a potem tudi gledaš formulo 1 pa take zadeve….ali te samo rally interesira….Zame formula 1 niti ni, rally pa obožujem…

No ta stavek mi vse pove o nekom…

SUPER !!!! ZVEZDICA; ti si zame………….:)))))))))))))))))))

Jaz sem namreč še en tak…rally je moje življenje, F1 se mi pa zdi dolgočasen TV šport za bogatinčke in dolgočasne ljudi.

Pod kolesi imam najraje pesek, makadam, sneg. ipd….od vseh voženj na svetu, pa mi je najbolj všeč tista počez…

nooop – me uspava – jest rada personali dirkam – jest bi to u živo počela

ne pa

đast vočing…

To mi deli……he,he,he….vedno sem si želela peljati enkrat v kakšnem avtomobilu od rallya, vendar se malček bojim, da mi bi na kakšen ovinku želodček nagajal….he,he,he

A ti bi pa kar dirkala, a ?????

YEEEEEEEEEEEEEES

in tud bom Tistega Lepega Dne:)))))))))))))))))))))))))))

Ziher

To je samo na začetku, sicer pa, ko je 5,6 ovinkov za tabo, pa ko vidiš, da gre vse po maslu, da avto drsi kontrolirano, potem samo še uživaš, res.

Vidim, da bo treba narest eno forumsko srečanje sam za se kdaj malo zvozit in zgoniz po kaki šumi…vedno več nas je, he he :)))))))

…a need for speed :)))))))))))

Pacmakam moje rallyistke, feministke, mazohistke, militaristke, pacifistke, komunistke, aktivistke, belogardistke, ultra-nacionalistke, fašistke, anti-globalistke, ter se poslavljam za danes.

Če ne jutri pa adijo v četrtek. Pa pa.

Nak, ne bo držalo, ti dirkaš vedno in
povsod, še ko govoriš in bojim se,
da boš enkrat pogledala v svojo zadnjico
od naglice in se boš srečala ………..z njo
iz oči v ………. ja oči, anede! Si bolj nagla,
kot si jaz lahko zamislim, da si. Mene pa
po ravnini res nese, kar samo od sebe,
ne de! In glede na to bi ti lahko bila ali
Ralfšumič (btw., si mu tudi eno miceno
podobna ke u učke !) ali pa Barichiello
(saj vem, da napisano ni prov, je pa mišljeno
prov, prebere se pa kukar Baričelo !!!) Taku!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma dej no Tony, F1 je fina za začetek prepira
v hiši, če ni drugega; komot se zjeziš nad tistim
bzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzz, relly je pa
drugi razlog za prepir, ko človek hoče mir, pošlje
eno polovico sebe na relly, pa je !!!! In ko druga
polovica pride domu, je doma prepir, kod da
hodiš, kaj da delaš, da nič ne delaš, da te zanimajo
samo ta jajca od rellya in podobno …….. skratka, šport,
pa ga obrni kukar češ!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem se, pa mi ni nagajal samo
želodec, draga moja zvezdica, sem mislila,
da se bom usr…a! Tako hudo je bilo, ampak
v avtu je še zneslo, sem pa pol komi potrofila
tisti pravi plac !!! Resno, resno! Me je pu…lo še
dva dni, ko sem na relly samo pomislila!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close