Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 130 km/h

130 km/h

No, sej na to forumsko srečanje sem mislila,
ko sem zvezdici pripovedovala, kako sem se
enkrat vozila na rellyu. Nisem ji sicer omenila
tistih srečnežev, ki so tisti dan prišli nazaj domov,
ko so imeli bližnje srečanje tretje vrste z enim
norim relly voznikom …………… in tistimi zadaj,
ki jih je pucalo !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, seeeeejjjjjjjj dirka, sam ker dirka, se je
pač ne utegne videt, diiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrkkkkkkkkk
pa, u živooooooooooooo! Nič pri njej ni “just vačing”,
pri njej je vse “just duing”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mislem, ej, kwa pa peceistke ……… pa ……….
istke ………….. pa …….. istke……….. pa …………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

najprej sprovocira pol pa..

…in je šla mafija v ilegalo…

pacmakam nazaj

Rallyu se pa res nikoli ne odrečem….

Bližnje srečanje tretje vrste….?????

Ajejej Mariči, pol je bol pa res hudo….ubožica moja……

:))))))))))))))))))))))))))))))))))
naak ne dirkam zmeri, včasih tud konje ustavim – res.

škrat ni prov neč podoben šumitu (ne bi imela pa neč proti če bi mela
tud tako gnarnco ne de)

ja na gmajno pa pridrkam kadar le morem!!!

pa kam drgam tud ne de… npr k labodki..

PACMAKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sedaj, ko smo se malo razgovorili o rallyu pa vas prosim še za en nasvet:

Zakaj pri streli, jaz ne morem biti žleht???!!! ……in se do konca skregat s tastarimi od moža??? Glede na to, da oni meni skačejo po možganih, zakaj ne bi še jaz malo njim??? Prosim za nasvet….kako postati »žleht«???

Četudi se boš trudila na vse pretege, ne boš
mogla postati “žleht”, verjemi, ker tak se človek
mora rodit, naučiti se da le malo jezikavosti in
samoobrambe, žlehtnobe pa ne. In ti to ne boš,
si že dokazala, da ne boš!

Lahko narediš ne vem kakšne tečaje, ne vem
kakšno dodatno “izobraževanje v tej smeri”,
rezultata, t.j. da bi bila žleht, pa ne bo in ne bo.
Vsak tolar, vržen v to smer, je zgrešena investicija
zate! Ti nisi in ne boš mogla biti žleht, ker če bi to
lahko bila, bi že bila!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja. Saj ne rečem…ravno v vsem ne odgovarjam ampak če me kaj res razkuri, kot me je npr. včeraj, potem pa povem ta svoje…a kaj ko me ta p……. od tasta spravi najprej v jok…

Tebe tast , mene pa tašča – ma problem je isti , razlika je mogoče le ta , da tvoj dedec dela pod vplivom alkota , moja pa pod vplivom permanentne žlehnobe .

Nikita si tudi ne upa stat kontra , čeprav se tu junači , je drugače v real life ena prava merda

Nikar v jok zaradi “dobronamernosti”. Za določene stvari je škoda solza, sploh pa ponavadi ljudje z negativnim pogledom, žlehtnobo, žalitvami in podobnim s.anjem v prvi vrsti škodijo najprej sebi. Žalostna potrata časa in energije ne de.

Ko se človek neha odzivati na negativne dražljaje (ne le navzven!) potem nekega dne ugotovi da so le ti pravzaprav izginili z njegovega prizorišča..

Preveč kratko in dragoceno je življenje, da bi človek tratil čas za šenflorjansko …..

Rajši začni sebe trenirat… tkoo – da magar skoz eno uho notr skoz drugo ven, pa lepo mirno in po svoji pameti,srcu in vesti dalje. Če človeka zavezuje lastni moralni zakon in načela, skoraj ne more zgrešit.

Za raznorazne žlehtnobe pa
v Butalah radi rečemo kar nej se paca u lastnem sosu:)

New Report

Close