Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu 14.3.2006 (nadaljevanje)

14.3.2006 (nadaljevanje)

hmm, če so mi pa tak sladke!

Z roko bi te sedajle kar toplo objel ,z drugo pa otipaval stegna in zadnjico.Pa ljubil po dišečem vratu…

Sem po preteklih postih dobila občutek, da ti želiš samo konkretno…luliko. Vse ostalo pa ne obstaja. Kadarkoli sva začela pri cmokih, je bil naslednji korak lulika. Vmes pa tema.

Mmmm bi se prepustila tvojemu božanju in crkljanju.

On navali ko “mutavi na telefon”:-))))

Katero?

:-))))

Z rokama ti bi božal hrbet,ter s krožnimi gibi počasi božal ritko.S prsti bi ti šel počasi skozi lase,se dotikal vratu,bokov…

Ja to je sedaj vprašanje? :)) Sem se prav pošteno pri semaforju prezebla, za brez veze. Ah Kir, es una tortura perder te!

Srček. Všeč mi je tvoj občutek za nežnost. Ti veš, kaj mi paše… Še bi.

Predigra zna biti zelo vroča in dolga,Kir pa kar brez predigre in hooruuk:-))))

Mhm. Predigra je 3/4 seksa, ostalo je . na užitek.

Zdaj se je malo ustrašil. Repek med noge in gremo. Kiir, kje si?

Nežno ti bi poljubljal medprsje in ramena,z roko bi ti s krožnimi gibi božal trebušček,poljubljal popek,z roko bi ti božal vse okrog muce,najslajše pustil še pri miru,poljubljal bi ti prste na rokah jih nežno cuzal…

Točno tako,kvalitetna predigra oba zrajca na maximum.Imaš rada razvajanja s čokolado ali smetano po telesu,ali pa jagode,da o šampanjcu ne govorim?

No vidiš Ondi, pa je le ena samo tvoja! :))

Moja ni.Je pa skoraj tako prikupna kot ti,ki si res vredna spoštovanja in ljubezni.

Lepo! In mislim da sem razumel kaj si napisala

Lulike iščem, hahahaha

Si, v to ne dvomim. Pa je res?

Približno

Kaj približno? Ah, nič pusti. Samo nekaj sem preverila iz enega posta . Neruda pa to. Pozabi!
Cmok
Pasal bi mi zdele veš.:))

Maja si mene zapustila in dala na stranski tir????:-)

Tud ti men!

Bova kaj ukrenila glede tega? :))

New Report

Close