Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 16 letnica in odrasel moški

16 letnica in odrasel moški

Moja zlata, pridna 16-letnica ima novega fanta. Res se ji vidi, da je zaljubljena. Prav cveti. Po svetu hodi plesoča in z zasanjanim pogledom. Tukaj pa se problem začne. Grem lepo od začetka.

Pred dnevi sediva s hčerko v dnevni sobi, v enem takem res sproščenem vzdušju. Moža in sina ni bilo doma, zato sva imeli priliko, da se podruživa in v miru pogovoriva. Zaupala mi je da ima fanta. Prvega fanta. Joj, kar čutila sem to njeno zaljubljenost. Malo sva obnovili najine pogovore o spolnost, predvsem o zaščiti in o tem, da je ona tista, ki odloča kdaj se bo zgodila, pa da naj ne hiti. Pa mi začne nekaj mencati in gledati v tla, se izmikati. Takrat mi je postalo jasno, da je moja deklica že izgubila nedolžnost. Nisem vedela kako naj odreagiram, zato sem jo začela spraševati o fantu. Pa mi pravi, da bi ga za konec tedna povabila z nami na vikend, da se spoznamo. Se mi je zdelo, da bi bilo bolje, za prvič samo kratko druženje, toliko da bi se spoznali. Morda piknik na domačem dvorišču. Pa mi pravi, da saj če bi prišel na vikend, bi se itak sam pripeljal. Ok! Zastrižem z ušesi. Koliko pa je ta tvoj fant star, vprašam. Ona meni mrtvo hladno, 24. Po moje sem zamenjala vse možne barve na obrazu, z ušes se mi je nevarno kadilo, nekajkrat sem globoko vdihnila. Tisti trenutek bi ob sebi res potrebovala mojega umirjenega in preudarnega moža. Pravi, da hodi že v službo in da ima v hiši staršev svoje stanovanje. Enostavno ne morem prežvečiti dejstva, da deklica, ki še ni niti na pragu odraslosti hodi z odraslim moškim.

V svet spolnosti bi se morala podati z vrstnikom, s katerim bi šla skupaj čez vse zadrege in tiste prvič dotike in poljube, s katerim bi skupaj spoznavala telo en drugega. To je tista prava prva zaljubljenost. Fant pri 24 je to dal skozi že neštetokrat. Vse tisto prvič, je zanj le še bledi spomin. Enostavno mi v hčerini starosti 8 let razlike s fantom zdi popolnoma neprimerno. Se mi zdi, da ji bo pokazal in jo naučil preveč. Njemu je morda trenutno iziv imeti tako mlado punco, a dolgoročno to se taka veza ne more obnesti. Ona je na sredi srednje šole, ima hudo ambiciozne cilje za prihodnost. On je sigurno ne bo čakal.

Zmedena sem, pa jezna in razočarana nad lahkomiselnostjo moje pikice. Od skrbi se mi že meša. Najraje bi ga prijavila na policijo. Mož pravi, da se je bo itak kmalu naveličal, če zaradi drugega ne, ker ne bo hodila k njemu spat, pa z njim na dopust, pa ponoči tudi ne bo pohajkovala. Prijateljice imajo okoli mojih skrbi zelo različna mnenja. Se vam zdi veza med 16 letnim dekletom in 24 letnim moškim, primerna? Naslednji vikend pride fant na obisk. Kako naj sploh reagiram? Kako naj se obnašam?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Marjeta362, 05.08.2024 ob 12:36

Moja zlata, pridna 16-letnica ima novega fanta. Res se ji vidi, da je zaljubljena. Prav cveti. Po svetu hodi plesoča in z zasanjanim pogledom. Tukaj pa se problem začne. Grem lepo od začetka.

Pred dnevi sediva s hčerko v dnevni sobi, v enem takem res sproščenem vzdušju. Moža in sina ni bilo doma, zato sva imeli priliko, da se podruživa in v miru pogovoriva. Zaupala mi je da ima fanta. Prvega fanta. Joj, kar čutila sem to njeno zaljubljenost. Malo sva obnovili najine pogovore o spolnost, predvsem o zaščiti in o tem, da je ona tista, ki odloča kdaj se bo zgodila, pa da naj ne hiti. Pa mi začne nekaj mencati in gledati v tla, se izmikati. Takrat mi je postalo jasno, da je moja deklica že izgubila nedolžnost. Nisem vedela kako naj odreagiram, zato sem jo začela spraševati o fantu. Pa mi pravi, da bi ga za konec tedna povabila z nami na vikend, da se spoznamo. Se mi je zdelo, da bi bilo bolje, za prvič samo kratko druženje, toliko da bi se spoznali. Morda piknik na domačem dvorišču. Pa mi pravi, da saj če bi prišel na vikend, bi se itak sam pripeljal. Ok! Zastrižem z ušesi. Koliko pa je ta tvoj fant star, vprašam. Ona meni mrtvo hladno, 24. Po moje sem zamenjala vse možne barve na obrazu, z ušes se mi je nevarno kadilo, nekajkrat sem globoko vdihnila. Tisti trenutek bi ob sebi res potrebovala mojega umirjenega in preudarnega moža. Pravi, da hodi že v službo in da ima v hiši staršev svoje stanovanje. Enostavno ne morem prežvečiti dejstva, da deklica, ki še ni niti na pragu odraslosti hodi z odraslim moškim.

V svet spolnosti bi se morala podati z vrstnikom, s katerim bi šla skupaj čez vse zadrege in tiste prvič dotike in poljube, s katerim bi skupaj spoznavala telo en drugega. To je tista prava prva zaljubljenost. Fant pri 24 je to dal skozi že neštetokrat. Vse tisto prvič, je zanj le še bledi spomin. Enostavno mi v hčerini starosti 8 let razlike s fantom zdi popolnoma neprimerno. Se mi zdi, da ji bo pokazal in jo naučil preveč. Njemu je morda trenutno iziv imeti tako mlado punco, a dolgoročno to se taka veza ne more obnesti. Ona je na sredi srednje šole, ima hudo ambiciozne cilje za prihodnost. On je sigurno ne bo čakal.

Zmedena sem, pa jezna in razočarana nad lahkomiselnostjo moje pikice. Od skrbi se mi že meša. Najraje bi ga prijavila na policijo. Mož pravi, da se je bo itak kmalu naveličal, če zaradi drugega ne, ker ne bo hodila k njemu spat, pa z njim na dopust, pa ponoči tudi ne bo pohajkovala. Prijateljice imajo okoli mojih skrbi zelo različna mnenja. Se vam zdi veza med 16 letnim dekletom in 24 letnim moškim, primerna? Naslednji vikend pride fant na obisk. Kako naj sploh reagiram? Kako naj se obnašam?

 

Odrasti, če je to res.

Ali pa nehaj pisati za klike, ker je preveč očitno fake

Dj ne prbijej s temi izmišlenimi vpisi tle.

Se že na daleč vidi, da je izmišljeno, Noben ne piše tko slovnično pravilno 🙂

Kaj je sploh point teh izmišljenih vpisov. Da se spodaj folk krega, al kva? Kaj imaš ti od tega?

Razlika je prevelika in ta zveza ne bo dolgega veka. Najbolje, da ga imate na distanci , in se ne vpletate.

 

 

 

16 letnica je za 24 letnika terna. Hodi se mu nasajt na k*. Ker ima še policijsko uro, mu ne visi skoz za vratom in lahko v miru se ganja naokoli s kolegi in drugimi ženskami. Prav tako (če misli it študirat) še mu 10 let ne bo težila s kakim skupnim življenjem in otroci. Finančno ni tako zahtevna kot ena 25 letnica. Napeezdi jo lahko marsikaj, kar ene 25 letne ne morem. Fant se je bo držal.

Očitno bi ti dosti raje videla, da “tvoja” 16- letnica hodi z 17 ali 18 let starim otrokom, ki ne samo, da nima stanovanja, avta, ampak ne zna niti seksati, niti se zaščititi…

Ki visi cele dneve na spletu , ki mogoče, celo zelo verjetno, pof.,  če je prilika, še kakšno…

To pa je partija, ane .. Svetovna partija!

Prej ali slej jo bo zapustil. In pazi, da ne bo to vplivalo na njene ocene in prihodnost. Igranje s čustvi, ona je še najstnica, hormoni divjajo. Zabluzila bo v življenju. Ta odnos bo vplival na vse njene prihodnje odnose.

Dejte si prosim nehat izmišljevat takele zgodbice.. Ki so  tako tipične  natipklikbajt,  s tistmi vprašanji na koncu…  Zeeeeeh no….

propadli med over potrebuje nove nore zgodbice ki jih pišejo plačani modiji

16 ni aktualno. Prestara

A ni ta tema ze bila lani.

 

kukrkoli, od mojga moza prababica in pradedi sta dobila prvega otroka, ko je ona bila stara 16let on pa dobrih 10 let vec.

Kje si bila pa do zdaj?! Je sama živela? Nimaš stika, nadzora, vodstva nad svojim otrokom. Ni dnevnih pogovorov, druženja, usmerjanja prostega časa?

Nekdo res misli, da imamo tako slab spomin, da ne vemo, da smo to že brali.

Hah, Ghat gpt ma hčerko? Well I never…

Že takrat in zdaj bom spet napisala enako – lahko se obnese.

Sestrična je bil v prvem letniku srednje šole, njen takrat “fant” je bil 9 let starejši, že odslužil tudi vojaški rok.

Jo je čakal celo srednjo šolo, celo fakulteto (predbolonjsko VII.stopnjo), ko je šla v službo, sta se poročila.

Še vedno sta skupaj, pa je tega več kot 35 let.

 

Mmm kako dišijo 16letnice pa četudi so samo 10let mlajše od tebe hahahah pa tisto nedolžno miško jaja haha

Najprej, bodi vljudna s fantom, se z njim lepo pogovarjaj in ko bo pri vas, vključi vso svojo intuicijo in skušaj ugotoviti kakšen je, kaj počne. A je čefur in lovi mlada dekleta za sex ali je priden 26, ki tudi sam ni izkušen in je naneslo, da sta se spoznala s tvojo hčerko?Mogoče je bilo preko spleta,…. Potem naprej….

Na pikniku se obnašaj normalno in kulturno. Nikoli ne veš? Lahko pa traja? Kaj pa. Če se hči odloči zanj? Ne mešaj se? Obstaja, možnost, da to preprečiš. In potem so konca življenja poslu#aš, da si ji uničila ljubezen življenja.

To ni nič, mulo od znancev je imel na morju smrklico staro 14 let, on jih ima 18, sicer bi ji dal najmanj 17, kje so tu starši, kako lahko pustijo samo na morje za 10 in več dni s pohotnim juncem ?

Moja prijaeljica in sošolka iz srednje, je na svoj 16.rd začela vezo s takrat 25letnikom.

Letos bosta paznovala 25 let poroke na 8 let podlage.

Imata 4 otroke.

Slaba mama si. Fuj te

V bistvu je za vsako mlado dekle bolje, da ima prve spolne izkusnje s fantom, ki vsaj nekaj ve o seksu, starejsi je, izkusnejsi je, bolje je, naucil jo bo uzivat v spolnosti in ce ostaneta skupaj ali ne, bo punca za naprej vedela, kaj hoce in ne bo pristala z nekim nabijacem v prazno.

 

Pri 16 je 8 let razlike res veliko, recimo 23 in 30 pa ni vec taka razlika.

Poznam nekaj takih parov, ki so zaceli v podobnih letih in se obdrzali, res pa je, da so to druge generacije, zdaj so ze okoli 50 ali celo 60, danasnje generacije so drugacne, je zelo malo moznosti, da se tak par obdrzi.

Ne vidim razloga da fantu ne bi dali priložnosti da ga bolje spoznate . Saj pri teh letih tudi on ne more biti big vedi kako izkušenj, saj je komaj stopil na prag življenja . Se je pač zaljubil v vašo hčerko in ona vanj . Deklica ima še dve leti do polnoletnosti in še vedno odločate o njej . Bi bilo pa zelo zanimivo slišati kaj imata povedati . Vi , kot oseba z nekaj izkušnjami ki ste jih pridobili skozi življenje, boste pa že prečitali enega 24- letnika

New Report

Close