Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 17letna hci se je zaljubila v nasega delavca

17letna hci se je zaljubila v nasega delavca

Dokler pa še ni na svojem, ji bodo moške izbirali starši![/quote]

Tako je. Dokler stanuje pri starših, mora plesat tako kot bodo starši rekli.

Potem ko se preseli k fantu/možu v njegovo stanovanje/hišo, mora pa plesat tako, kot bo fant/mož rekel.

A prav razumem?

Monovkam ni bilo treba mater spraševati. One do 25-ega leta sploh niso vedele, da obstajata dva spola ljudi na svetu.

Dokler pa še ni na svojem, ji bodo moške izbirali starši![/quote]

Tako je. Dokler stanuje pri starših, mora plesat tako kot bodo starši rekli.

Potem ko se preseli k fantu/možu v njegovo stanovanje/hišo, mora pa plesat tako, kot bo fant/mož rekel.

A prav razumem?[/quote]

Če gre stanovat v najem, bo pa imela tistega, ki ji ga bo stanodajalec določil. Določil bo pa seveda sebe.



Dokler pa še ni na svojem, ji bodo moške izbirali starši![/quote]

Tako je. Dokler stanuje pri starših, mora plesat tako kot bodo starši rekli.

Potem ko se preseli k fantu/možu v njegovo stanovanje/hišo, mora pa plesat tako, kot bo fant/mož rekel.

A prav razumem?[/quote]

Kar se tiče mene ne. Sem jasno napisal kako razmišljam. Če se na svojem odloči da ji bojo drugi postavljali pravila (kakor jih hoče ona sedaj svojim staršem), tudi prav.

Dokler nimaš svojega podjetja in si zaposlen pri delodajalcu, ti bo on izbiral partneja/partnerko. A ne Brklc?


Niti najmanj ni mimo, samo brat je treba znat.

Katastrofo delate, če se punca zagleda v nekoga precej starejšega, (bog ne daj obratno) četudi je urejen, ima službo, denar, izgled… (s 50-letnim luzerjem itak ne bo nobena šla),
[/quote]

Ma dej, če bi bil še tako urejen petdesetletnik, ne bi šla z njim pri sedemnajstih.Lahko bi mi bil stari deda….

Mene je pri šestnajstih osvajal en dvaintridesetletnik, poročen, z dvema otrokoma.
Sem si mislila :Marš, ti starina. Pejt domov, pa čuvaj ženo in otroke! Da bi imela starega , žilastega deda zraven sebe, bi me takoj minilo….

Je KATASTROFA , je.Ker je petdesetletnik POROČEN in ima otroke…

Ne rečem, če bi bil sam, pa bi imel VELIKO denarja…
No, to je pa ČISTO druga pesem, ha, ha, ha…

Avtorica je vrgla kost…zdaj bere in zraven je kokice.

New Report

Close