Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 188.983,79?????

188.983,79?????

What the fu*ck??????????

Sem odprla izpisek prometa na mojem TRR… in piše, da so mi s kartice AST/MC tolko potegnili s TTR-ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Porka gate…. zadnji cajt, da pridejo izpiski v evrih, mene bo še kap….
Zdaj pa grem preverjat, kdo me hoče nategnit!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

…a je to znesek v eurih al v tolarjih?

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

…saj veš da dela na ministrstvu… to so evri… kokopak..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

To me spominja na SPja, sam da so njega prej klicali…..

Bom šel res na uno “varčevanje” varianto…

NOBENE kartice, pa nobenega bankomatovanja.
V vrsto na banko čakat za dvignit keš in keš imet v žepu.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Valjda,da te hočem!
A si že pozabila?
;-)))

A misliš Meho ratat?

Pa še z vodo si bom rit pral, namesto s palomo brisal.
Prihanki bodo tako na dlani :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

NOBEN me noče nategnit!!!!

Je res tak izpisek.
4x “ajnkauf” v Interšparu al pa pri kaki kunkurenci… ostalo pa toplice!!!!!
:-((((
Bi bla prav vesela, če bi me poklicali in rekli, da gre za pomoto….
Ampak ne, so rekli: “Ja, gospa…. heheheheh, zapravli ste tolko, ne….”

Saj sem res, pa sem pozabla, da so šle toplice in masaže in vse razvajanje tam lepo na kartico….
Zdaj pa ponižno čakam, da se bodo zaradi zaokroževanja cen pri prehodu na evro dvignile še plače….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, A REEEEEEEES?!?!?!?!?!?!?!

Stari, ti si tak fajn…. sem že mislila, da za mano žvižga samo še ekonom lonec….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

New Report

Close