Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 19-letni sin pride domov vedno slabe volje

19-letni sin pride domov vedno slabe volje

Bravo Yo in Borat,
obema lp!!!

Zato imamo takšne dedce, ko jih mamice tako razvadijo.

Odgovoril ti je sam…. v prevodu, če ne razumeš : PUSTI ME PRI MIRU!!!! Upam, da ti ni treba zdaj še narisat in da boš končno poštekala!!!!

Dobro vzgojeni ljudje komunicirajo olikano. Tudi doma, posebno še doma!

Draga mama, bodi prijazna s sinom in ne drezaj vanj, bodi mu vzgled, kakšni so lepi medsebojni odnosi. Zagotovo se ga bo kaj prijelo. Samo ne odnehaj, vse bo še dobro, ko bo končno odrasel.

Tale tvoj sin bi ti moral zabrusit, kot je moj meni:”Saj nisem poročen s teboj, najdi si enga druzga za je…!” In po treznem premisleku je imel fant prav! Res! Mama je lahko čisto prijetna sogovornica takrat, ko to mulariji paše.Če ji ne, se naj umakne.
Pravila v hiši so pa razdelitev nalog v gospodinjstvu, vsak nekaj ali tisti, ki je doma več! Smeti, soba, sesanje, pomivanje posode po kosilu (zlaganje v stroj in nazaj)… to je lahko in mora biti tudi njegovo delo.Pa slaba volja gor ali dol!
Če pa ocenjuješ,da so posredi lahko mamila, pa takoj in nemudoma po strokovno pomoč! Prej jo boš deležna, prej mu boš lahko pomagala! Pa v šolo na govorilne (matura se bliža), pa njegove prijatelje malo povprašat, kako jim gre. Saj jih poznaš, a ne?

No, potem pa počakaj, da boš lahko dala očala na nos. Sin pride domov slabe volje in se grdo obnaša – to po tvojem pomeni, da mamo poljubi ob prihodu domov in ji reče: Ne skrbite, o mati, bom že sam za vse poskrbel, pojdite si malo odpočit, zaslužite si?[/quote]

Sem jih,pa še vedno ne vidim. Kot tudi ne vidim, da se grdo obnaša, sori. Tole “skuham kosilo in pripravim jagodno sladico, ga vprašam če bo jedel on pa reče ne, in si sam vzame. jaz njemu da kaj je narobe, on da nič, sem ga vprašala če ima težave, v šoli, drugje, pravi da ne zame namreč ni grdo obnašanje. Dal ji je vedeti, da naj mu da mir, ona pa utruja še naprej, saj si je sama kriva.

se spet javljam, po tem ko sem prebrala vse.

naj povem malo natančneje. jaz mislim, da obnašanje mojega sina sploh ni spoštljivo.

še morda dobro leto nazaj je bil zelo priden, brez vsakršnega pritiska je opral vsak dan posodo, včasih skuhal kosilo, odnesel smeti, celo pomil po tleh, pospravil dnevno sobo, nato je nehal (on je rekel, da zato, ker itak je edini ki pospravi, in potem nihče za sabo več ne…), zdaj že najmanj 1 leto niti taknil ni posode, kje da bi jo pomil. da ne govorim o tem, da nikoli ne odnese več smeti (mogoče 1x mesečno, pa mislim, da pretiravam). tudi drugače se včasih grdo obnaša, včasih je dobre volje, potem pa je dostikrat slabe in mi tudi preklinja (bodi tiho, ne serji, včasih še kaj hujšega: odj***), in že kak teden je slabe volje in jaz ga takega težko gledam, zato sem se danes od “muke”, zjokala.

hvala vsem.

No, potem pa počakaj, da boš lahko dala očala na nos. Sin pride domov slabe volje in se grdo obnaša – to po tvojem pomeni, da mamo poljubi ob prihodu domov in ji reče: Ne skrbite, o mati, bom že sam za vse poskrbel, pojdite si malo odpočit, zaslužite si?[/quote]

Sem jih,pa še vedno ne vidim. Kot tudi ne vidim, da se grdo obnaša, sori. Tole “skuham kosilo in pripravim jagodno sladico, ga vprašam če bo jedel on pa reče ne, in si sam vzame. jaz njemu da kaj je narobe, on da nič, sem ga vprašala če ima težave, v šoli, drugje, pravi da ne zame namreč ni grdo obnašanje. Dal ji je vedeti, da naj mu da mir, ona pa utruja še naprej, saj si je sama kriva.[/quote]

Jao majka, tebi pa res tudi očala ne pomagajo. Bo vendar treba še enkrat v prvi razred. Daj še enkrat preberi, besedo po besedo, upoštevaj ločila.

No, ker sem očitno ne samo slepa, zdej sem tudi nepismena (le kako mi potem rata tele črke gor metat), te lepo prijazno prosim, da mi razložiš, kje je tukaj bevskanje in grdo obnašanje?

P.S. Glede na to, da so ločila nametana kar malo od oka, raje berem brez njih. Če bi brala z ločili, se pa jaz zjokam.

Sem jih,pa še vedno ne vidim. Kot tudi ne vidim, da se grdo obnaša, sori. Tole “skuham kosilo in pripravim jagodno sladico, ga vprašam če bo jedel on pa reče ne, in si sam vzame. jaz njemu da kaj je narobe, on da nič, sem ga vprašala če ima težave, v šoli, drugje, pravi da ne zame namreč ni grdo obnašanje. Dal ji je vedeti, da naj mu da mir, ona pa utruja še naprej, saj si je sama kriva.[/quote]

Jao majka, tebi pa res tudi očala ne pomagajo. Bo vendar treba še enkrat v prvi razred. Daj še enkrat preberi, besedo po besedo, upoštevaj ločila.[/quote]

Ti, nepismena, očitno si se kar prav poimenovala. Bratiočitno ne znaš. Pa če še tolikokrat podčrtaš stavke, nikjer ni nobenega bevskanja!!!

da si najdeš sebi primernega dedca, in končno nehaš posiljevati lastnega sina.[/quote]

Se strinjam – to je čisto incestni odnos in takih je na kupe. Ženska ostala brez tipa in si je sina vzela za partnerja. Sinu se meša od materine čustvene navezanosti, ni čudno, da bi jo najraje nekam poslal.

Tipična situacija. In s tem cmeranjem in caganjem ter letanjem za njim sina samo odvrača od sebe in v njem sproža stud. Taka so dejstva pa čeprav se v sloveniji še vedno poveličuje cankarjansko mati, ki se potem vsem smili. Čudno da se sinu ne meša od osamljene, patetične matere, ki nanj nalaga svoje čustvene potrebe. Kosilce pa jagodna sladica…bože mili no. Očiten poskus čustvenega podkupovanja, since služi samo za zadovoljevanje materinih neizpolnjenih čustvenih potreb, katerih pa ni dolžen izpolnjevat. Seveda to v očeh plehke raje velja za silno materinsko ljubezen, v resnici je pa navadna čustvena pijavka. Ni čudno, da je sine slabe volje, samo ko jo vidi.

moj jih ima zdaj 21
ko je bil okoli 18,19, ej, kakšen frajerček je bil, kadar je bil slabe volje
je mislil, da bo gobcal, pametoval, zajebaval…seveda mene
očeta ne, ker ga cvika oz si fotr ne dovoli

no, pa sem mu enkrat rekla, če še enkrat dvigne glas, mu tako pripeljem okoli ušes, da teden ne bo mogu govorit.
od takrat, se je vidno spremenil, sem pa ga res pustila, ko je imel slab dan
nekak sem se morala naučit, da rabi mir
če meni odgovarja, da kdo opazi, ko sem slabe volje, pa me pobara, vsakemu ne …sploh moškim.

avtorica, ko si napisala, da je pospravljal, zdej pa noče
v soboto rečem mulcu, naj štenge potegne s coto..je reku
pa jojjjjj znoru bom, raj bi z očetom cel dan kopal za škarpnike, kot tole delal…
sem pomislila, da bi se rad počutu moškega, ne pa da pomiva….
no, ta vikend ga čaka kopanje….pa neka bude muško

A veste kaj? Nehajte se vtikovat zgolj in samo v to, da sem dotično stvar napisala jaz, Yo. Lahko vam grem na kurac al pa na vagino, kakor želite. Vseeno pa imam za razliko od mnogih očitno doma zadeve pošlihtrane mnogo bolje, kot ve, spoštovane kao popolne MON-e. Za razliko od vas ne pedenam dedca, ki se goni okoli in ni od njega nič drugega kot kozlanje po prekrokani noči, s svojo hčerko, pa jaz, nesposobna mama, nimam niti desetino toliko težav, kot jih imate s svojimi sončki ve.
Meni je vseeno. Reala pa je, kakršna je. Itak same živite svoj life in če vam takole paše oz. vam je bistvo zganjat dramo, potem pa kar. Rezultate pa itak vidimo. Vsakodnevno in vsepovsod.
p.s. Vidim, da je avtorica potrdila kar nekaj stvari, ki smo jih nekatere zaznale v pomanjkljivem prvem postu. Ja, drage moje, ko boste dale skozi pubertetnike, boste določene zadeve štekale. Zdaj pa plenice menjate, pa hočete solit pamet, haha.

New Report

Close