Najdi forum

Splash Forum Koronavirus 2022 Ali je še kdo od vas vesel, da se je pravilno odločil za cepljenje?

2022 Ali je še kdo od vas vesel, da se je pravilno odločil za cepljenje?

Odgovor na objavo uporabnika
💉💉💉cepi se, 15.01.2022 ob 16:31

seveda, 3x cepljena, nisem še fasala korone.

 

Za: 💉💉💉cepi se

Verjamem da nisi fasala korone, prej boš fasala strdek, kot korono.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 15.01.2022 ob 16:32

Nekateri pa nismo cepljeni, nismo pa niti dobili ne Alfe, ne Delte, ne Omikrona… in upam, da bo pri tem tudi ostalo!

Halo, eni niste zboleli, mnogi so umrli! Samo, da je je vaša sebična rit ok.

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje447, 15.01.2022 ob 16:25

Bravo Milko.

Tudi pri nas smo vsi cepljeni in vesel sem, da je tako. Anticepilskim ovčicam se lahko samo smejim in vsem njihovim vražam, mitom in legendam, ki jih poberejo na internetu. Fascinanten je ta strah pred par dozicami skrbno preverjenih sestavin v vbrizgani tekočini. Človeško telo se namreč iz dneva v dan sooča z veliko bolj škodljivimi in nevarnimi strupi, ki bi nas mogli skrbeti, pa tudi ti nas ne ubijejo kar tako.

 

Sicer pa bi morali vsi cepljeni biti heroji za anticepilce. Po njihovi logiki smo se namreč žrtvovali, svoje dobro za dobro starejših in rizičnih skupin. Ali niso to vrednote, ki jih najbolj cenimo pri ljudeh, ko vidimo da nekdo žrtvuje svoje življenje za sočloveka? Mi smo tisti, ki skočimo v ledeno mrzlo vodo, ko se kdo utaplja in žrtvujemo svoje življenje! Iz goreče stavbe potegnemo poškodovano žrtev! To so naše vrednote, vi anticepilci ste pa prestrašeni revčki, ki ob vsaki stresni situaciji najprej rep med noge in v beg. In potem nas upate še kritizirat?

👍🏻👏👏 Se strinjam!

Strokovna obrazložitev cepilnega genocida.

Več strupenih zvarkov, več presežnih smrti. Debili fašistični izvajate genocid.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10227781308260507&id=1303125146

Cepljen. Zaenkrat se Covida še nisem nalezel z nobeno različico.

Alfa, beta, gama, evo kuratz vama! 😀

 

Odgovor na objavo uporabnika
jaz na primer, 15.01.2022 ob 14:36

Jaz sem vesela, da sem se pravilno odločila za necepljenje. Si ne znam predstavljati, kako bi se spopadala z omicronom, če bi bil moj imunski sistem oslabljen po treh dozah cepiva. Tako pa je šel mimo kot prehlad, medtem ko je mojim cepljenim sodelavkam kar precej hudo.

Zlahka. 2x bi posmrkala in bi bilo mimo. Ali pa še to ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Milko321, 15.01.2022 ob 14:33

Vesel sem, da se je pri meni cela družina z mano vred pravočasno cepila.. Kljub temu, da nihče od nas šestih ni prejel poživitvenega odmerka pa smo tale Omikron preboleli brez kakršnih koli težav, razen mlajšo hči je par dni bolel hrbet… Vem, da bo kakšen anticepilec napisal, da je to plačana propaganda, ampak sam vem, da sem jo pri temu virusu izredno dobro odnesel, saj oba z ženo spadava v visoko rizično skupino!

Kakšne pa so vaše izkušnje s prebolevanje Omikrona?

Hvala za vsa mnenja..

Vesela sem, da se nihče v moji družini ni odločil za strupeni zvarek, prav tako v dveh letih nihče ni zbolel, s tem da nikoli nismo nosili mask, si razkuževali rok. Prav tako otroci, skoz zdravi.

Vi pa pojdite še po tretji poživitveni odmerek, da boste potem kmalu dobili še gratis zastonj četrtega.

Matr ste debili zarukani.

vedel sem, da smo se v naši družini, podobno kot vsi bližnji sorodniki in sosedje odločili za vse tri odmerke.

in žalosten, ker imajo vnuki letos že tretjič karanteno, ker imajo v razredu okužene sošolce, zaradi njihovih staršev, ki vedo, da covid ne obstaja…

 

Moje izkušnje z Omikronom so take, da nisem cepljena in tudi Omikrona nisem dobila, kljub stikom z bolnimi na delovnem mestu. Nisem dobila ne alfe, ne delte, ne game, ne lambde in ne kar je še drugih grških črk. Zakaj misliš, da bi ga moral vsak dobiti? Veliko ljudi ima naravno imunost, ampak se o tem ne sme govoriti, ker potem ni toliko profita.

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 15.01.2022 ob 21:18

vedel sem, da smo se v naši družini, podobno kot vsi bližnji sorodniki in sosedje odločili za vse tri odmerke.

in žalosten, ker imajo vnuki letos že tretjič karanteno, ker imajo v razredu okužene sošolce, zaradi njihovih staršev, ki vedo, da covid ne obstaja…

 

Seveda vedo, da covid ne obstaja, zato imajo papir da lazijo povsod. V shopinge, kjer je zatohla klima sistem največji prenašalec, smučišča in gneče kot sardelice. Daj ne poneumljaj nas, zakaj le so šolarji v karanteni.

Ker covid za vas cepljene ne obstaja. Žal je to bila samo reklama na panojih in stran vržen denar.

 

 

 

hahahahahhahaa, hvala za smeh.

Mi smo pa žalostni, predvsem pa jezni, ker otroci nosijo cel pouk maske, se 3x na teden testirajo, potem se pa najde en/edini cepljen sošolec, ki je okužbo prinesel od 3x cepljenega starša in gre cel razred v karanteno..In potem ne zboli noben drug otrok, razen tega edina sošolca, ki je tudi edini cepljen..Resnična zgodba.

 

Odgovor na objavo uporabnika
čpd, 15.01.2022 ob 22:11

hahahahahhahaa, hvala za smeh.

Mi smo pa žalostni, predvsem pa jezni, ker otroci nosijo cel pouk maske, se 3x na teden testirajo, potem se pa najde en/edini cepljen sošolec, ki je okužbo prinesel od 3x cepljenega starša in gre cel razred v karanteno..In potem ne zboli noben drug otrok, razen tega edina sošolca, ki je tudi edini cepljen..Resnična zgodba.

 

za HMM

Resnična zgodba, verjamem ti, ker pri nas v službi tudi zbolevajo samo 2x in 3x cepljeni in to šele od jeseni naprej. Prej ni bil nihče niti pozitiven.

Cepljen in do sedaj neokužen. Hodim povsed, držim se pravil, razkuževanje, distanca…

Odgovor na objavo uporabnika
Izparele lajne ste, 15.01.2022 ob 16:34

Ti se nisi cepil a ma za nikogar drugega razen  zase. Ta tvoja ideologija samohvale, se je že zdavnaj stopila, ker se ni uresničilo lajnanje, cepimo se, ostanimo zdravi, ko cepljeni na veliko in egoistično raznasate okužbe.. Cepil si se izključno in samo zase.

podpis

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 15.01.2022 ob 19:16

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

bravo

Z ženo nisva cepljena in v nedeljo žena zakuhala, v ponwdeljek pcr potrdil covid pozitivna, prebolela v dveh dneh, jaz zakuhal v torek zvečer (oba imela okoli 39.5), v sredo nisem več imel vročine, glava me malo boli. Žena je bila okužena v šoli od sodelavke stare 30let, 3x cepljena, katera je še vedno švoh. Ta Corona je tok napihnjena in res so mi zanimivi ljudje, kateri se vedno verjamejo tem narativom, se boljši so pa tisti (isusovi ljudje), kateri so se cepili za družbeno dobro.

New Report

Close