Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 24. september

24. september

petek…….

hm………..

Iztekajo se mi “zadnji dnevi”….mojega “počitnikovanja”…..he,he,he…. Ampak bolj kot računam vedno bolj ugotavljam, da bom šla delat za nekako pet mesecev…potem pa spet……..najprej malo počitnic:)))) potem bo treba PUSH, PUSH….pa dejmooooooooooooooooooooooo…………..sej boooooooooooooooooooooooooooooooooooo……:)))))) hi, hi, hi…..potem bo spet malo joka, pokakanih pleničk….itd…itd….ko bo malo detece malček zraslo….bodo pa spet počitnice…..Aha…kaj pa še???:))))))))))))) Pol bomo komaj delali kot zamorci:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ampak vedno se bo našla kakšna minutka za skok na forum….

:)))))))))))

CMOKCE od vaše Stelčke….zadnje čase bolj popoldanke….ker ji jutra niso več všeč……………………

:)))))))))))))))

The best in life is free

:)))))))))))))

Pride kdo na večerjo? Možek ne bo lačen…je šel na službeno potovanje pa so jedli zunaj………..hm…………..Kdo bo pa potem vse pojedel??? Verjetno jaz a ne……….:)))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

Uff tole gre pa hitro,boš videla prehotro bo dan,ko boš uzrla svojo tretjo ljubezen…..sončka,tistega nemočnega, a polnega nežnosti,ljubezni….
le čuvaj se Stelčka…..počasi,še bolj počasi in le počivaj…ker vem,kako tisih par minutk na dan zaleže,le če znaš upočasniti svoj ritem dneva..vse delo,vse obveznosti lahko počakajo…..resnično Čuvaj nase in na pikico v trebušku!!Zdaj sta najpomembnejše vidve….res…)))

bi jaz?????smem….tudi kuharico bi…upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj bi naredil s kuharico???:))))))))

The best in life is free

a kaj…ne vem…odvisno,kak bi bil postrežen……ehhehehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hvala Perli………

Še moje sodelavke so me danes malo “nazjale” da če sem zmešana in po takem vremenu divjam okoli…da si ne bom kaj naredila….

Sicer pa………….malce res počivam………….morala bi še likati…pa kaj vem še kaj vse…pa se mi trenutno res ne da….:(((( brrrrrrrrrrrrr…..eh…bo že…

The best in life is free

Jajaj le kaj,še enkrat bi te oženil ne…..jaaj gospod kaplan,kaj se sprenevedate zdej!!

marš likat…bi rekel možek….

jaz pa…..daj mala…mal me osvajaj….hihih…pa ti bom vrnil..upsssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ha, ha, ha……….A da bi se oženil???? He, he, he……..pravijo, da gre osel samo enkrat na led………….hi, hi, hi:))))))))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

Kaj mi boš vrnil?

A boš ti likal namesto mene??:)))))))))))))))

The best in life is free

likal???koga tebe???…ma daj, a ti ni koža ok…mislim, a si malček za poli(z)kati…upsssssss

zvezdi…….sem videl, da je pihalo dans pri vas….eheh…a veš, da sem bil čisto blizu tebe…upsssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Čisto blizu mene??? Hm…………….

Da se nisva kje srečala v mestu mogoče???

Hm…………………………

The best in life is free

He tud jest likat..pa bo že..zdej sem sam lezala,vse že negre naenkrat..uhh zdej pa božansko muziko dol vlečem juhej!!

Kaj poslušaš lepega???

The best in life is free

hehehehe……….ne povem…hihihihihi….pa sploh nisi tak grda..upsss……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ha, ha, ha………………………pol si bil pa v tisti stavbi a???:)))))

The best in life is free

ufffffff same lepe pesemce….

Borno,Brina,Doris Dragovič,Saša lendero..same dobre mačke in mačkoni ti rečem….))))

Brina??? kdo je pa to? Ostale poznam ampak Brina….

???

The best in life is free

ne ne…….nečć v stavbi…hihihihihihi

csta lepa……sploh pa ovinki….hmmmmmm..malo naprej od tebe…upssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ovinki??? Hm…………….ja kje si pa bil???

The best in life is free

kristalen glas,tud jest ne poznam,dalmatiske poje,in slovenske…velik je tega o njej na netu…

Hm………………..bo treba kej pošnofat:)))))))))

The best in life is free

khm…khm…

A ti mene spet mal hecaš????

The best in life is free

ma saj sem sem ti povedal…….v tvojem kraju……….

ma saj ni važno…me pač nisi hotela spoznat……usoda moja…..

zvezdi…..ko boš ti kaj okoli mene hodila..pa le povej……..

a špe brije pri vas?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close