Najdi forum

Splash Forum Koronavirus 3. odmerek

3. odmerek

Moja 1.doza AZ, druga Pfizer (podpisala, da na lastno odgovornost), 3. mislim it na Moderno.

Odgovor na objavo uporabnika
Manya692, 12.12.2021 ob 07:50

Tretji odmerek sem ze prejela, na zacetku novembra. Eno popoldne me je malo bolela rama. Nic me ne skrbi, saj se tudi za gripo cepim vsako leto. Stara sem 45 in zdrava .   Me pa skrbi, da bi se znasla na intenzivni, ko prejmes 25 razlicnih zdravil na dan in imas fizicne in psihicne posledice.

pa saj ne veš… dokler ne boš zbolela, zato –   ker se cepiš zdrava…-ravno tako se lahko tam znajdeš, pa dokler nisi tik pred zdajci, ne veš, ali boš špadla skozi sito, ali boš morala vseeno na dodatno oskrbo… Ni garancije,  če si cešljen, ni garancije da so tudi pri vseh milejši znaki, ni garancije, da se ne znajdeš tam , če si necepljen in če zboliš, da ne boš tam, če pride tako daleč 🙂 Je pa lepo, da se tako tolažiš, da imaš tako upanje po prejetih 3eh dozah. Saj zato si cepljena, ker si šla na zaupanje in ker si prišla skozi sito obakrat, si šla še tretjič. In naj ti traja in gre po tvojih pričakovanih planih, ne po planih virusa. Vse dobro!

ker naslednjih 7 – 10 let se bomo morali cepiti na 6 – 9 mesecev
Tale virus zgleda, da se kar širi in mutira

 

Odgovor na objavo uporabnika
heej antivaxerji, 12.12.2021 ob 19:40

No, kaj porečete antivaxserji? Tudi druge bolezni se zdravi s tovrstnim načinom. Že pred 15 leti so začeli raziskovat ta nov način zdravljenja in na tak način zdravijo že marsikaj.

v bodočnosti bodo pa še toliko več bolezni zdravili na ta način. In kaj zdaj? boste bojkotirali celotno zdravstvo? Vi boste kot nono, ki se upira nakupu freze, ker je to nepotrebna in potratna novost, ki zemljo samo kvari. On bo štihal na roko! dajte si dotupit v glavo, da ste nazadnjaški in bedasti. In da boste če že ne za kovid, zavihali slej ko prej rokav pa za kaj drugega, zdravljenega na ta način. In kaj boste rekli vnukom? Boste priznali, da ste bili kreteni, ki niso verjeli v te novotarije in so mislili, da so smrtne?

Itak da sem cepljen. In bom dokler bo treba. Pa poleti grem v Azijo in se bom cepil še za malarijo.  Če obstaja mRNA cepivo za malarijo, toliko bolje.:)))

Zarukanci in nazadnjaki bodo zdaj itak tiho. Zdaj sprašujejo Bidarjevo, če dejansko obstajo tudi druga zdravila narejena na isti način, ki glej ga zlomka, delujejo- veliko bolje od sedanjih zdravil. Čakajo, da jim Bidarjeva in pa tisti bosanski cepec odgovorita, ali je to res ali ne.:))) Omojbog no, svet je šel naprej in uboge nore antivakse pustil zadaj. Pa saj so se nazadnjaki vedno v zgodovini proti vsem novostim bunili. A veste, kaj so vse zganjali, ko je Jenner prvo cepivo odkril in potem ko so ga dejansko začeli uporabljati? To so bile horde naroda, da je to morilsko orožje, da bodo vsi cepljeni umrli. Ker je bilo prvo cepivo narejeno iz kravjih celic, so takrat ljudje (pa tudi kolegi zdravniki) menili:

Čeprav je bilo cepljenje dečka evidentno velik uspeh, so se kmalu začeli oglašati kolegi zdravniki, ki jih je skrbelo, da bi ‘prenos kravje krvi ljudi spremenilo v krave’.

Hahaha, saj ni nič drugače kot danes. Zdaj bomo pa cepljeni po njihovo ostali s spremenjeno gensko zasnovo, imeli čipe v telesu itd. Bebci so vedno bili in bodo ostali bebci. Ampak bi se pa morali vsak nekaj naučiti iz pretekle zgodovine. Očitno prevelik zalogaj zanje.

dahttps://www.metropolitan.si/zdravje/anticepilski-skepticizem-je-star-toliko-kot-so-stara-cepiva/

Pred začetkom cepljenja je bilo rečeno, samo eno cepljenje, da ima telo strašne spominske celice. No izgleda da so odšle spominske celice na dopust. Kaj mislite, je to zdravo, da ti vsakih 6 mesecev nabijejo dnk anonimnega virusa v telo.

https://www.metropolitan.si/zdravje/anticepilski-skepticizem-je-star-toliko-kot-so-stara-cepiva/

 

Prebolel Covid. Niti ne pomislim, da bi se cepil, ker:

1. so cepiva v eksperimentalni fazi do leta 2023,

2. ker vso zdravstveno stroko dejansko vodi in usmerja politika,

3. preveč je hudih nezaželenih učinkov po cepljenju, s tem da za dolgoročne sploh ne vemo. Vse to bo šele pokazal čas,

4. ker ne verjamem, da politike kar naenkrat skrbi za naše zdravje, ni pa jih nikoli skrbelo, če imamo navadni državljani streho nad glavo in če imamo kaj za dati v lonec,

5. ker je v ozadju vse drugo, predvsem pa zlom bank, prazne pokojninske blagajne in predvsem vsesplošni evropski bankrot.

Slovenijo želim spet samostojno. Z EU smo samostojnost in neodvisnost žal popolnoma izgubili.

Virus je bil ustvarjen načrtno. Slovenija je že leta 2018 naročila teste, kar kaže na to, da je bilo vse dosledno planirano. Vsi naši politiki so vedeli za to in bi za to morali kazensko odgovarjati.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 12.12.2021 ob 20:47

Prebolel Covid. Niti ne pomislim, da bi se cepil, ker:

1. so cepiva v eksperimentalni fazi do leta 2023,

2. ker vso zdravstveno stroko dejansko vodi in usmerja politika,

3. preveč je hudih nezaželenih učinkov po cepljenju, s tem da za dolgoročne sploh ne vemo. Vse to bo šele pokazal čas,

4. ker ne verjamem, da politike kar naenkrat skrbi za naše zdravje, ni pa jih nikoli skrbelo, če imamo navadni državljani streho nad glavo in če imamo kaj za dati v lonec,

5. ker je v ozadju vse drugo, predvsem pa zlom bank, prazne pokojninske blagajne in predvsem vsesplošni evropski bankrot.

Slovenijo želim spet samostojno. Z EU smo samostojnost in neodvisnost žal popolnoma izgubili.

Virus je bil ustvarjen načrtno. Slovenija je že leta 2018 naročila teste, kar kaže na to, da je bilo vse dosledno planirano. Vsi naši politiki so vedeli za to in bi za to morali kazensko odgovarjati.

 

 

Ojoj, Slovenijo želiš samostojno! A se ti sploh zavedaš, da bi brez denarja EU bili drugo Kosovo? Po tem, ko so nam naši lastni sodržavljani pokradli državna podjetja in pognali delavce na kant, po tem, ko so se naši zadolžili za ne vem več koliko milijard, da lahko sploh laufa kar laufa, bi ti Slovenijo samostojno. Bog se usmili takih, upam da si osamljena cvetka, ker drugače bomo šli iz dežja pod kap.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne hvala, 12.12.2021 ob 13:57

Močno otekle bezgavke v levi roki. Nihče ne pove zakaj.

otekle bezgavke so zato, ker imunski sistem dela.

tudi jaz sem jih imela po 3. cepljenju.

reakcija po cepljenju je malenkost v primerjavi s posledicami po okužbi.

Čak mal, torej je treba komićarja vprašati kaj je to naročil ?

Ni naričil mask, ni naročilrazkužil, ni naročil druge opreme, ni naročil respiratorjev, nič ni naročil, ti pa trdiš da je naročil neke teste kateri takrat še niso obstajali…

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 12.12.2021 ob 18:43

Normalno zivis.? :))

Sala dneva

Ja – v primerjavi z lansko zimo, ko smo imeli lockdown in je prav zato več ne želim doživeti normalno živim. Na faks hodim na predavanja/vaje v živo, tam vidim tudi svoje kolege s katerimi grem potem na kavo ali včasih ven jest. Popoldne grem na fitnes, kjer se srečam s svojimi znanci iz fitnesa in včasih z njimi pokramljam po koncu treninga ob proteinskem napitku. Popoldne/zvečer grem tudi s prijatelji na kavo v kavarno ali na sprehod po mestu. Kadar si zaželim “osvežitve frizure” grem k frizerju. Občasno grem tudi na kakšno predstavo/dogodek, če se pojavi priložnost. Če si želim novih stvari grem lahko nakupovat. Čez vikend grem z družino normalno v restavracijo na kosilo. Prav tako čez vikend na domu obiščem prijatlje in znance-včasih gremo tudi na ven na kavo. Od poletja do sedaj sem že dvakrat letel na letih po Evropi (morje in en krajši izlet). Od “pred covid časa” sem dejansko opustil le dve stvari: 1. Čeprav sem mlad ne hodim več po raznih nočnih dogodkih (klubo, diskoteke, koncerti, zabave) – brez tega pa tudi lahko uživam življenje in se družim 2. Ne hodim na obiske kjer je skupaj natlačenih ogromno ljudi iz različnih koncev – ampak hodim na obiske v manjšem obsegu (kjer se sreča manjše število ljudi). To, da nosim v notranjih prostorih masko,  da si pri vstopo v ustanove razkužim roke, da sem malce bolj pozoren na zračenje in da pokažem cepilno potrdilo+osebno pa ni nobena drama na katero bi se moral prilagajati. Kaplja razkužila na dlaneh, “krpica” čez usta/nos, ptc listek v denarnici in pozornost na odprta okna pač niso prevelika žrtev in neka strašna prilagoditev, sploh če omogočajo odprte storitve. Res pa to vse spoštujem in sem se tudi 3. cepil iz razloga, ker si enega lockdowna res ne želim, ker tisto pa res NI bilo normalno in je bilo grozljivo stanje. Verjetno se dejansko bolj kot okužbe bojim ponovnega daljšega lockdowna (o tem nisem prej nikoli razmišljal-me je pa to skozi to temo prešinilo). Vedno sem vestno spoštoval vse ukrepe, ker sem upal da čim prej “primerjo” – da jih bomo lahko čim prej sprostili… Tudi na prvo cepljenje sem se prijavil že lani decembra (čeprav sem kot nerizični prišel na vrsto za prvi odmerek meseca maja), ker sem in še vedno želim narediti vse, da preprečim kakršnokoli zapiranje javnega življenja – in s tem ko se cepim jaz (tudi s 3. odmerkom) prispevam k boljši precepljenosti družba – in bolj kot je družba precepljena milejši so ukrepi…

 

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 12.12.2021 ob 21:31

Čak mal, torej je treba komićarja vprašati kaj je to naročil ?

Ni naričil mask, ni naročilrazkužil, ni naročil druge opreme, ni naročil respiratorjev, nič ni naročil, ti pa trdiš da je naročil neke teste kateri takrat še niso obstajali…

Poglej LOT št. na testih in cepivih.

Nekdo me je omenjal. Seveda sem tu.

Odgovor na objavo uporabnika
Bi-Ke, 12.12.2021 ob 21:41

Ja – v primerjavi z lansko zimo, ko smo imeli lockdown in je prav zato več ne želim doživeti normalno živim. Na faks hodim na predavanja/vaje v živo, tam vidim tudi svoje kolege s katerimi grem potem na kavo ali včasih ven jest. Popoldne grem na fitnes, kjer se srečam s svojimi znanci iz fitnesa in včasih z njimi pokramljam po koncu treninga ob proteinskem napitku. Popoldne/zvečer grem tudi s prijatelji na kavo v kavarno ali na sprehod po mestu. Kadar si zaželim “osvežitve frizure” grem k frizerju. Občasno grem tudi na kakšno predstavo/dogodek, če se pojavi priložnost. Če si želim novih stvari grem lahko nakupovat. Čez vikend grem z družino normalno v restavracijo na kosilo. Prav tako čez vikend na domu obiščem prijatlje in znance-včasih gremo tudi na ven na kavo. Od poletja do sedaj sem že dvakrat letel na letih po Evropi (morje in en krajši izlet). Od “pred covid časa” sem dejansko opustil le dve stvari: 1. Čeprav sem mlad ne hodim več po raznih nočnih dogodkih (klubo, diskoteke, koncerti, zabave) – brez tega pa tudi lahko uživam življenje in se družim 2. Ne hodim na obiske kjer je skupaj natlačenih ogromno ljudi iz različnih koncev – ampak hodim na obiske v manjšem obsegu (kjer se sreča manjše število ljudi). To, da nosim v notranjih prostorih masko,  da si pri vstopo v ustanove razkužim roke, da sem malce bolj pozoren na zračenje in da pokažem cepilno potrdilo+osebno pa ni nobena drama na katero bi se moral prilagajati. Kaplja razkužila na dlaneh, “krpica” čez usta/nos, ptc listek v denarnici in pozornost na odprta okna pač niso prevelika žrtev in neka strašna prilagoditev, sploh če omogočajo odprte storitve. Res pa to vse spoštujem in sem se tudi 3. cepil iz razloga, ker si enega lockdowna res ne želim, ker tisto pa res NI bilo normalno in je bilo grozljivo stanje. Verjetno se dejansko bolj kot okužbe bojim ponovnega daljšega lockdowna (o tem nisem prej nikoli razmišljal-me je pa to skozi to temo prešinilo). Vedno sem vestno spoštoval vse ukrepe, ker sem upal da čim prej “primerjo” – da jih bomo lahko čim prej sprostili… Tudi na prvo cepljenje sem se prijavil že lani decembra (čeprav sem kot nerizični prišel na vrsto za prvi odmerek meseca maja), ker sem in še vedno želim narediti vse, da preprečim kakršnokoli zapiranje javnega življenja – in s tem ko se cepim jaz (tudi s 3. odmerkom) prispevam k boljši precepljenosti družba – in bolj kot je družba precepljena milejši so ukrepi…

 

 

kako hitro se eni prodate za svobodo… mlad pa neumen oprosti… misliš da delas dobro… ne… mislis da razkuzila in njihova obsesivna uporaba, ki se jo gremo sedaj ne škoduje e, well  se motis… googlaj ckanek iz l. 2009 ko so te isti strokovnjaki, ki nas danes polivajo z razkuzili (ihan) opozarjali na nevarnost rabe razkuzil v vsakodnevnem življenju… stroka pa taka ki soreminja svoja navodila bolj kot vreme… ampak eni. nasedate…

a ce ti bodo rekli, da si moras roko odrezat zato, da bos lahko po el vsr to, bos to tudi ? taki ste najbolk skodljivi za druzbo, ker na vse neumnosti izsiljevanja pristajate  in trdite, da je to v imenu zdravja… najbrz zdaj fud kuhancka pihes pri gostincu, ki ga prodaja na ulici pred svojim lokalom… ker ce bi ga kupil pri unem na stantu, he to necarno za korono ane po strokovni razlagi nase velestroke… grozljivka res kako slepi ste eni ljudje in vodljivi

 

Študenti smo prihodnost družbe ❤ Ne pa te neizobražene budale ki mislijo da so boga za jajce prijeli ker so en post na facebooku al pa na bitchute prebrali.

Le tako naprej!

Pri Omikronu 1. in 2. cepljenje ne pomaga skoraj nič.

Šele s 3. odmrekom dobiš spodobno zaščito.

 

Cepljena oba otroka z dvema odmerkoma, ceplja oba starša s 3 mi odmerki. Gledamo če bi se dalo v tujini cepit še s četrtim odmerkom, drugega proizvajalca.

Enako.

Oče in mož 3x Pfizer, nihče nobenih stranskih učinkov, po nobeni od doz.

Odgovor na objavo uporabnika
ja ampak, 12.12.2021 ob 20:34

Zarukanci in nazadnjaki bodo zdaj itak tiho. Zdaj sprašujejo Bidarjevo, če dejansko obstajo tudi druga zdravila narejena na isti način, ki glej ga zlomka, delujejo- veliko bolje od sedanjih zdravil. Čakajo, da jim Bidarjeva in pa tisti bosanski cepec odgovorita, ali je to res ali ne.:))) Omojbog no, svet je šel naprej in uboge nore antivakse pustil zadaj. Pa saj so se nazadnjaki vedno v zgodovini proti vsem novostim bunili. A veste, kaj so vse zganjali, ko je Jenner prvo cepivo odkril in potem ko so ga dejansko začeli uporabljati? To so bile horde naroda, da je to morilsko orožje, da bodo vsi cepljeni umrli. Ker je bilo prvo cepivo narejeno iz kravjih celic, so takrat ljudje (pa tudi kolegi zdravniki) menili:

Čeprav je bilo cepljenje dečka evidentno velik uspeh, so se kmalu začeli oglašati kolegi zdravniki, ki jih je skrbelo, da bi ‘prenos kravje krvi ljudi spremenilo v krave’.

Hahaha, saj ni nič drugače kot danes. Zdaj bomo pa cepljeni po njihovo ostali s spremenjeno gensko zasnovo, imeli čipe v telesu itd. Bebci so vedno bili in bodo ostali bebci. Ampak bi se pa morali vsak nekaj naučiti iz pretekle zgodovine. Očitno prevelik zalogaj zanje.

dahttps://www.metropolitan.si/zdravje/anticepilski-skepticizem-je-star-toliko-kot-so-stara-cepiva/

in zaradi drugih zdravil zapirajo svet, talajo ausvajze,  delijo ljudi na proper in neproper, poskušajo vzeti ljudem službe, če ti ne vzamejo peciva, halo? to je tebi isto kot mrnk zdravilo za holesterol?

v eni točki je res: to pecivo ne preprečuje prenosa, ne preprečuje, da zboliš, torej ni pecivo, ampak zdravilo. naj bo torej v tem rangu kot zdravila za holesterol: vzameš in je. ne pa siliš ves svet, da ga vzame, tudi če ga noče. jemljite to zdravilo, kolikor vam duša da, ostale pa pustite pri miru.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dolga vrsta za zakol, 12.12.2021 ob 18:33

Pridni pridni- zelooooi pridni. Vi samo šopajte en odmerek za drugim. Vi ste moji pridni zajčki. Že vodim evidenco, koga kje in kdaj je kap ruknila. Ene je med kolesarjenjem, druge med plavanjem, včeraj pa se je sosed zgrudil sredi stopnic. Tudi športniki zadnje čase padajo po tleh…zaradi kapi, pa še 30 let nimajo. Strdki pa niso od danes na jutri, saj to veste a ne? Aja, pa ste ziher da je oni slavni deskar umrl prav zaradi padca? Mali morgen.

Kateri športniki. Daj poimensko koliko jih je, da vidimo te tvoje famozne športnike.

Odgovor na objavo uporabnika
Kateri, 16.12.2021 ob 16:55

Kateri športniki. Daj poimensko koliko jih je, da vidimo te tvoje famozne športnike.

izvoli.

318 Athlete Cardiac Arrests, Serious Issues, 178 Dead, After COVID Shot

Za nobenega ni rečeno da bi bil cepljen. Ne se norca delat iz tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4997, 16.12.2021 ob 20:49

Za nobenega ni rečeno da bi bil cepljen. Ne se norca delat iz tega.

318 Athlete Cardiac Arrests, Serious Issues, 178 Dead, After COVID Shot

 “All of these heart issues and deaths come shortly after they got a COVID vaccine.

“list of young athletes who had major medical issues in 2021 after receiving one or more COVID vaccines. Initially, many of these were not reported. We know that many people were told not to tell anyone about their adverse reactions and the media was not reporting them. They started happening after the first COVID vaccinations. The mainstream media still are not reporting most, but sports news cannot ignore the fact that soccer players and other stars collapse in the middle of a game due to a heart attack. Many of those die – about 50%.”

Še vojaki – pardon, vojaški piloti. Moški v najboljših letih in topšit formi. Affidavit Therese Long, njihove zdravnice.

AFFIDAVIT OF LTC. THERESA LONG M.D. IN SUPPORT OF A MOTION FOR A PRELIMINARY INJUNCTION ORDER

 

“More recently I have functioned as a medical and scientific advisor to an Aviation training Brigade seeking to identify risk mitigation strategies, and bio statistical analysis of SARS- Cov-2 (“Covid 19”) infections in both vaccinated and unvaccinated Soldiers. In so doing, I have identified, diagnosed and treated Covid 19 pathogenic infections. I have observed vaccine adverse events following the administration of EUA vaccines and followed the success of Soldiers who obtained various Covid 19 therapies outside the military. The majority of service members within the DOD population are young and in good physical condition. Military aviators are a subset of the military population that must meet the most stringent medical standards to be on flight status. The population of student pilots I take care of are primarily in their 20s-30s, males and in excellent physical condition. The risk of serious illness or death in this population from SARs-CoV-2 is minimal, with a survival rate of 99.997%.”

 

“36. I personally observed the most physically fit female Soldier I have seen in over 20 years in the Army, go from Collegiate level athlete training for Ranger School, to being physically debilitated with cardiac problems, newly diagnosed pituitary brain tumor, thyroid dysfunction within weeks of getting vaccinated. Several military physicians have shared with me their firsthand experience with a significant increase in the number of young Soldiers with migraines, menstrual irregularities, cancer, suspected myocarditis and reporting cardiac symptoms after vaccination. Numerous Soldiers and DOD civilians have told me of how they were sick, bed-ridden, debilitated, and unable to work for days to weeks after vaccination. I have also recently reviewed three flight crew members’ medical records, all of which presented with both significant and aggressive systemic health issues. Today I received word of one fatality and two ICU cases on Fort Hood; the deceased was an Army pilot who could have been flying at the time. All three pulmonary embolism events happened within 48 hours of their vaccination. I cannot attribute this result to anything other than the Covid 19 vaccines as the source of these events. Each person was in top physical condition before the inoculation, and each suffered the event within 2 days post vaccination. Correlation by itself does not equal causation, however, significant causal patterns do exist that raise correlation into a probable cause; and the burden to prove otherwise falls on the authorities such as the CDC, FDA, and pharmaceutical manufacturers. I find the illnesses, injuries and fatalities observed to be the proximate and causal effect of the Covid 19 vaccinations.

38. I can report of knowing over fifteen military physicians and healthcare providers who have shared experiences of having their safety concerns ignored and being ostracized for expressing or reporting safety concerns as they relate to COVID vaccinations. The politicization of SARs-CoV-2, treatments and vaccination strategies have completely compromised long-standing safety mechanisms, open and honest dialogue, and the trust of our service members in their health system and healthcare providers.”

Odgovor na objavo uporabnika
čakčak, 16.12.2021 ob 22:58

318 Athlete Cardiac Arrests, Serious Issues, 178 Dead, After COVID Shot

 “All of these heart issues and deaths come shortly after they got a COVID vaccine.

“list of young athletes who had major medical issues in 2021 after receiving one or more COVID vaccines. Initially, many of these were not reported. We know that many people were told not to tell anyone about their adverse reactions and the media was not reporting them. They started happening after the first COVID vaccinations. The mainstream media still are not reporting most, but sports news cannot ignore the fact that soccer players and other stars collapse in the middle of a game due to a heart attack. Many of those die – about 50%.”

Še kolega Longove, prav tako vojaški zdravnik.

https://thetexan.news/wp-content/uploads/2021/09/Peter-Chambers-affadavit.pdf

“Current study of regulations, and after discussions with legal counsel has elucidated to many, to include myself, that it would make it an unlawful order to follow a mandate that does not allow for true informed consent as the current vaccine available is still in a phase three trial and offers no guidance per package insert or otherwise. The predominance of evidence exhibiting the untoward effects of this vaccine administration procedure, overwhelmingly will not allow me to allow harm to come to my soldiers, colleagues or any civilian I advise.”

“I have practiced medicine over 20 years and have been on the front lines of trauma, preventative, austere, and civilian based settings. My experiences during the Texas COVID response allowed me to critically assess and formulate courses of action that have been successful in mitigating COVID in the ranks during my current Border Protection operation.

14. I have a command that is supportive of my position and am doing all I can to develop options for every soldier individually. I do not want another 24-year-old soldier to be taken off mission with a diminished heart function as a result of the COVID injection, or another soldier to suffer long term side effects, like myself, of this vaccine, without being informed of the possible side effects or overall effectiveness of the vaccine versus natural immunity or available therapy.”

New Report

Close