Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 33 letnica mi je rekla da si želi otrok in resne zveze, potem pa je rekla da je že z več kot 50 moškimi

33 letnica mi je rekla da si želi otrok in resne zveze, potem pa je rekla da je že z več kot 50 moškimi

prej se bo zgonila taka, ki jih je imela že 50, kot pa ona ki je imela enega

prej se bo zgonila taka, ki jih je imela že 50, kot pa ona ki je imela enega
[/quote]

Napačno!

Ženske bodite pametne in nikoli ne povejte cifre čez 10, ker kurba si pa res nobena ne želi biti. Raje bodite lažnivke, če jih je bilo veliko, ker, roko na srce, kurb za resno zvezo nihče ne mara!

Še ene prostitutke jih nimajo toliko tako da….

Nisi ji všeč in se te je hotela na lep način znebit. Če bi bila za, bi bila lepo tiho, čeprav bi bilo res.

Al pa je samo tumpasta.

No ja, pravite 50 ni veliko, 3,3 na leto.
No saj vemo, da je vedno številko, ki jo pove ženska v resnici treba pomnožit najmanj s 3.

A ni tako?

Ta je amaterka. Radi bi bejbo, ki raztura v postelji, hkrati pa da je brez izkusenj, ha. Porocite devico marijo, potem pa jo varate s sodelavko, ki ve, kako se zadevi streze, potem se pa v njo se zaljubte in razderete druzino. Nedolzno bi ponavadi radi porocili glih tisti, ki imajo najvecje perverzije radi. Sej, ce ne avtor te bejbe niti spoznal ne bi. Nekaj ga je ze pritegnilo k njej, a ne.

Ajoj, sami puritanci, ki jim je RKC oprala možgane. Popolnoma normalna punca je to.
Tisti, ki se zgražate, paštete v prvi stavek.😀

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, to me pa čudi. Da se tebi zdi 50 veliko. S kolikimi s pa ti sexal? Po tvojem pisanju sodeč mora biti najmanj 4mestna številka in potem se zgražaš nad žensko, ki je spala s 50imi.
[/quote]

spomin mi že malo peša…, tiste enonočne sem že kar par let nazaj pozabil, ker se je to dogajalo v nekje osmih letih po ločitvi od bivše pred mojim 40 letom, takrat je bilo najbolj intezivno, pa po moji evidenci sem pristal na 30. Čisto normalno za samskega moškega, ki rad sexa.
Zato bi verjetno razumel tako žensko ampak spet mi glih ne bi bilo, da se je z večimi kresnla, kot sem se jst, čudno mi bi bilo v bistvu, hehe ampak…, če bi bila psihofizično stabilna, imela močen oprijem, milino, čutila moj ritem življenja, ista frekvenca, bi to šlo prvo iz prijateljskega zabavnega razmerja v strastno mogoče, ker taka ženska se ne more kar tako zaljubit, verjetno se ji bi to poznalo na obnašanju… ampak tud radodajke se lahko zaljubijo…., v bistvu je moja filozofija življenja preprosta, nobene ženske ne smeš že v startu odpisat, ker te znajo nekatere prav prijetno presenetit, ko se gre do konca.
Največji rajc je ženska želja, kaj možakarja briga, ko se mu ženska preda, koliko tipov je bilo pred njim v tistem momentu, če zna ona narediti jebozoven ambijent in če se tukej vse poklopi kot ata na mamo, se to lahko fura naprej… Samo v Sloveniji v kakšnem majhnem mestu ja to praktično nemogoče, pritisk bi bil prevelik za to žensko, za moškega pa še večji, če ne bi bil izvenserijski đek z dobrim imiđom… en faktor je tukej močen, če zgodba ni zajebancija.., ona nima otrok, čeprav je zanimivo, da s 50 tipi ni niti z enim zanosila, kar pomeni, da je ženska u iber profesionalka. jst sem v tistih osmih letih iskanja iskal žensko partijo za resno vezo brez brez otrok, tako kot sem bil jst in sem se pač srečaval z večino takih, ki mi niso bile perspektiven za življenje, seveda pa nobene nisem pustil na suhem, eee, to pa ne., hehe…, to bi bil v bistvu smrtni greh.
Če vzameš faktor, da sta oba z avtorjem sama pri teh letih in si želita družina, hja… V teh letih glih ne nateguješ morebitnega partnerja, če se govori o bodočnosti. Mogoče je ženski neki kliknlo… in, če je jebozovna ni zime za eskime. Vsak ženska lahko komot dobi tipa za razplod, njej bi moglo bit to še najmnajši problem, avtor bo pa imel probleme, to pa…. jst bi prej stavil na to, ki se je s 50 timi obdelala, kot na nedolžno pri teh letih, brez kilometrine. Mislim, da bi bilo manj težav s to, ki ima kilometrino, ona zna živet in se borit.. ampak moreš bit psihično močen, če hočeš ostat s tako žensko, saj se moreš zavedat, da ko ji boš prvič vrgel to pred nos, da se je kresnla z 50 tipi pred tabo, da je takrat konec zveze.

Čisto možno je, da se te je hotela rešiti na eleganten način. Seveda je verjetno pri tem še upala, da ti je znano dejstvo, da ženske pravo številko delijo s tri. Do the math. :-)))
Jaz recimo v takšnih primerih, ko se katere želim elegantno rešiti natvezim, da sem bivšo varal. Brezglavo bežanje z njene strani zagotovljeno v 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. :-)))

Ja, pa ne v eni mali podalpski Sloveniji no, kjer kmalu ugotoviš, kako se vsi med seboj poznamo – kdo s kom je kdaj in kje 🙂

Za eno Slovenijo 50 jebachev za eno češpljo pri 33ih….sorry – je veliko. Razen, če je pozabila povedati, da se je ukvarjala morda z eskortstvom ali najstarejšo obrtjo nekaj časa – za “dvigovanje njenega finančnega standarda”.

Ja, pa ne v eni mali podalpski Sloveniji no, kjer kmalu ugotoviš, kako se vsi med seboj poznamo – kdo s kom je kdaj in kje 🙂

Za eno Slovenijo 50 jebachev za eno češpljo pri 33ih….sorry – je veliko. Razen, če je pozabila povedati, da se je ukvarjala morda z eskortstvom ali najstarejšo obrtjo nekaj časa – za “dvigovanje njenega finančnega standarda”.
[/quote]

A za moškega bi se ti pa zdelo to sprejemljivo? Morda celo občudovanja vredno? Jaz kurbirjev ne maram, a tej ženski dam pa prav in ji privoščim vse užitke. Zanalašč, hehe.

Bolje poštena ki ti pove da jih je imela 50, kot ta ki laže in pove številko 5.

Prav si naredil, kaj boš s takšno radodajko, skozi katero je šla cela vas. To niso ženske za resno zvezo. Vesel bodi, da si se je znebil.

Jaz bi sama isto naredila, če bi mi tip povedal, da je imel toliko žensk. Pač, bljak, fuj, s takšnim si ne predstavljam imet nič intimnega. To je zame kurbek.

A za moškega bi se ti pa zdelo to sprejemljivo? Morda celo občudovanja vredno? Jaz kurbirjev ne maram, a tej ženski dam pa prav in ji privoščim vse užitke. Zanalašč, hehe.
[/quote]

Ne, Tara_S, nikakor – sem enakega mnenja tudi za moškega s toliko položenimi….

No ja. Če se hočeš zabavati, ne boš z enim in istim ponavljala vaje in tudi ni želje po resni zvezi. Zakaj bi se šparala za nekoga, za katerega sploh ne veš ali obstaja? Poskrbiš za zaščito, zdravje, in se imaš fino, pod svojimi pogoji. Ko se pojavi tisti pravi, verjemi, te noben drug ne bo niti pod razno več zanimal. Ampak očitno je v Sloveniji treba špilat devico, magari do 90. leta. Da se jaaaaaa ne bo kdo zgražal.
Avtor, čim dlje od nje, ne zato, ker jih je imela 50, ampak zato, ker nisi pravi zanjo. Punca si zasluži nekoga, ki jo bo imel rad tako kot je – in to nisi ti.

Moški, ki bi mu razlagala s koliko partnerji sem bila intimna, se še ni rodil.
Da greš to govoriti nekomu, ki ga imaš rad, pove dovolj o “teligenci”.

več kot 50….hmmm…. bi moral vprašati, če jih je imela potom profesije…. 😉


In bi rekla da isti se štejejo posebej 🙂

V obdobju Tinderja se mi 50 zdi še malo. Sploh pa pri starosti 33.

Sicer bodo ženske verjetno hitele dokazovat, kako se motim, a dejstvo je, da je kapaciteta ženske v tem oziru tam nekje okoli 500 kakovostnih ljubljenj v toku njenega življenja. Tale tvoja je verjetno že precej načeta roba. Kot bi v gostilni jemal na pol pojedene žemljice z mize.
[/quote]

Ahahahahahahahahaha, kakšne oslarije. Kaj točno se pa znuca, tako biološko gledano, če smem vprašat? Hahahahahhahahaha.

A 500 pimpeljnov jo bolj znuca kot da eno lubenico od otroka ven stisne?

Kar se tebi zdi prav, večino obiskovalcev MON-a že dolgo pahne v smeh.

To se vsaki zgodi, ki je kdaj v življenju delala v večji firmi ali pa študirala. Veš, ljudje še poznajo še od drugod kot od kavsa in se potem še pogovarjajo kdaj, če se vidijo. Ne vem, zate bo prava samo taka, ki je bila celo življenje zaprta v kleti in nima poznanstev. Mogoče kakšna Fritzlova.

Ja, pa ne v eni mali podalpski Sloveniji no, kjer kmalu ugotoviš, kako se vsi med seboj poznamo – kdo s kom je kdaj in kje 🙂

Za eno Slovenijo 50 jebachev za eno češpljo pri 33ih….sorry – je veliko.
[/quote]

Kaj pa če ni kavsala v sloveniji, ampak v tujini, kak grupič z dobro obdarjenimi črnci, pa se hitro nabere 50. To je sprejemljivo ali ti bo še bolj pokosilo krhki moški ego? Hahahahaha

New Report

Close