Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 35 letnik

35 letnik

Imam 35 let… 189 cm… Različen šport konstantno in namerno vsega skupaj 63 kg… Plus nobenih gub in znakov prave starosti… Moti me, da ima partnerka več kg kot jaz… Danes ženske ste preveč nabildane ali pa debele… Obup

 

ma, jaz takega pajka matije ne bi imela. zgleda groteskno.

in še, če imaš pri tej višini namerno takšno kilažo, potrebuješ strokovno pomoč.

Poznam enega takega, je sicer 20 letnik in ima kako kilo vec, pa tudi kak cm vec od tebe, ampak to je suho-suho, da bolj suho ne more bit! On bi vse dal, da ima vsaj 10kg vec, a zal ne gre.

Oprosti ampak pri takih merah bodi raje srečen da si še živ, ne vem kaj se z ženskami ukvarjaš ker itak nimaš energije za živeti, kaj šele za kaj drugega. Pri takih merah si podhranjen. In to ne malo podhranjen. Podhranjen bolezensko.

Avtor, anoreksičen si. Je pa sicer anoreksija bolezen deklet in žensk, moških ne – razen, če so geji.

Tako, da se raje malo vprašaj o svoji spolni usmerjenosti. Itak, da ti ženska z oblinami ni všeč. Ti bi raje eno suho ploh dilo, podobno kakšnemu mlademu suhemu fantu, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena poznavalka, 26.06.2022 ob 11:19

Avtor, anoreksičen si. Je pa sicer anoreksija bolezen deklet in žensk, moških ne – razen, če so geji.

Tako, da se raje malo vprašaj o svoji spolni usmerjenosti. Itak, da ti ženska z oblinami ni všeč. Ti bi raje eno suho ploh dilo, podobno kakšnemu mlademu suhemu fantu, kajne?

Ti si tudi bolana veš. V glavo. Orng. Anoreksija je bolezen žensk in gejev? Iz katere luknje si pa ti prilezla? Norci. Resno no, a se ta forum tako uspešno v polju in ostalih ustanovah reklamira al kaj.

Kakšen šport pa ti treniraš, da so kosti težje od skorajda nič mišic? 😳☺☺☺ Pri tej višini s športanjem bi moral imeti vsaj 75/80 kil, ne pa, kolk, celih 63 😳 Če ima moški že v osnovi več mišične mase kot ženska. Šinfa druge, a sam ni niti približek zdravemu. 🙄

Pri takih merah bi imel težave najti energijo za zobe si oprat, kakšen šport….. In ja težko imaš gube če si okostnjak oblečen v kožo. Pa pri 35ih večina ljudi nima gub, če ne delajo ravno na soncu od otroštva 24/7.

Spet en mon bolnik ki misli da je anoreksija smešna in primerna tema za norca se delat iz bolnih ljudi. Ta forum je res zbirališče motenih ljudi. Še sreča da tako malo ljudi na svetu govori/razume slovensko. Ker če bi kdo začel brati tu bi mislil da smo mentalno totalno moten narod.

Jaz imam pri 186 cm 95 kg. Pravijo, da nad 90 kg si ded, nad sto pa prase…tak da bom pri 95 ostal…

hahah. ena poznavalka. pojma nimas. ja v večini so ženske. amapk tud cist navadni moski lahko zbolijo. odpri kaksno knjigo mogoce.

Odgovor na objavo uporabnika
35 letnik, 26.06.2022 ob 01:29

Imam 35 let… 189 cm… Različen šport konstantno in namerno vsega skupaj 63 kg… Plus nobenih gub in znakov prave starosti… Moti me, da ima partnerka več kg kot jaz… Danes ženske ste preveč nabildane ali pa debele… Obup

 

Važno je kaka je u srčki, ne pa videz

Te današnje punce imajo res obupne postave. Prav možače zgledajo s svojimi mišicami.🤢🤮

Sama sem suha: 52kg, 37 let. Pa mi taksni suhci nikoli niso bili vsec. Ded mora bit ded. Pri 65 kg tezko 🙂

Model, mislim da moreš začet malo jesti, 63kg… fak, kko da te ne odpiha?! 😂 kakšno mnenje imaš o puncah, pa nobenga ne briga, lep dan

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5465, 01.07.2022 ob 17:09

Te današnje punce imajo res obupne postave. Prav možače zgledajo s svojimi mišicami.🤢🤮

Ce ti kaj ne pase jih pa ne glej😉 sem prepricana da se one s tabo ne ukvarjajo hahah

Nevem zakaj bi zenske morale gledati na to, da so moskim vsec. Vazno je da se vsaka zenska dobro pocuti v svoji kozi in da ima sama sebe rada

Vi idioti ki pa ocitno mislite da imate pravico komentirat kaksna bi mogla zenska bit in kaksna ne se pa samo pospravite pa LP

Ohhh … takega nobena ne pogleda. Nimaš ogledala? Kot okostnjak si. Vsaj 90 kg pri tej višini. Bedak

Ljubček dragi, bo treba malo proteinske hrane začet jest, pa kalorične, ker po tvojih merah zgledaš ko suha južina. Sorry, tako pač je. In prosim, daj si kamenje v žepe, da se malo obtežiš. Malo močnejši veter te bo odpihnil 🤗

P.S. sama sem tudi suha, jg genetika, pa vseeno na podlagi kg nikogar ne obsojam. Eni imamo manj, drugi spet več, nekateri pa ravno prav. In ravno to je čar, da nismo vsi enaki. Menim pa, da je to tema o kateri bi se bilo treba pogovorit s partnerko in ne z nami. Mi ne moremo tega rešiti. Vse dobro 🤗

Odgovor na objavo uporabnika
bolnik527, 26.06.2022 ob 11:24

Ti si tudi bolana veš. V glavo. Orng. Anoreksija je bolezen žensk in gejev? Iz katere luknje si pa ti prilezla? Norci. Resno no, a se ta forum tako uspešno v polju in ostalih ustanovah reklamira al kaj.

Kaj je zdaj derpe?? Te moti da si derpe, pardon, anoreksičen gey.🤣

Ej zaradi enega anoreksika pa res nimamo težav kot narod, kaj te tebi dela.

Zabavno😁😂

Obup bo, ko bo prebrala tale post, pa te namlatla, d bos se kko kilo zgubu, pa bis pol vidu zakaj pa kako.

Pa se to…. Ce se nisi pri tipkanju zmotu, sa pri vetru preko 40 km/h, brez starsev ali skrbnikov ne gibaj na prostem 😉

Zanimivo, da te moti zdaj…..saj si jo spoznal in sprejel najbrž takšno kot je a ne?

Pa kaj ti si res nor al se delaš a ni vredu da imaš psrnerja partnerko ki ima kakšno kilco odveč pa te ima rada spoštuje itd a ne s takimi da te to moti a ZDAJ KOMAJ UPAM DA NAJDE ENEGA KI JO BO IMEL RAD TOČNO TAKŠNA KAKRŠNA JE NE SE PA OZIRALA NA BEDAKA KI OČITNO GLEDA ZA POSTAVO NE PA DA BI SI USTVARILA  LEPO ŽIVLJENJE NI POMEMBNO.KJE A SKOM

 

Butelj, kaj ji pa kuhaš, da je zavaljena?

New Report

Close