Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 36 in samska

36 in samska

Še en ženski škart, ki so se mu vsi na daleč izognili. Tale feminizem je ženske povsem uničil.

Ljudje, ki spravljajo otroke v tak svet so sadisti in egoisti! Bu.dale blesave, samo nase mislijo …

si morda med osmimi tipi žensk, ki se jih moški bojijo? Ali ne pritegneš pozornosti moških.

Odgovor na objavo uporabnika
Piksy, 28.10.2021 ob 17:12

Torej, sem samska 36 letnica. Okoli mene nič za vezo primernega, za povrh pa še korona in izgubljam upanje, da bom kdaj imela partnerja in otroka. Kako bi reagirale, razmišljale ve/vi?

 

Ravno pravih let zame.

Kaksne frigidne odgovore dobivaš in to od istega spola kot si sama. Zafrustrirane ženske, ki niso dobila sponzorja, ki bi jih pedenu od glave do pet pa nič delala imele služabnike okoli itd…

 

Moškega boš dobila, ko boš iskala nove advanture kot so tek, pohodništvo, hoja v gore, kolesarjenje, mogoče na sprehodu s psom. Zapelji se malo okoli pojdi s prijateljico kam v gore al pa na kakšen tek in zagotovo boš našla koga vrednega. Bodi odprta in pozitivna, ne obremenjuj se z leti in ne sodi knjigo preden jo odpreš.

Sprijazni se s svojim stanjem in raje začni uživati v njem. Ko ti bo vsakdan lep in se ga boš veselila, se zna hitro zgoditi, da bo to opazil še kdo in hitro boš imela družbo in ponudbe.

Glede prej omenjenega suženjskega ženskega življenja je pa tako – imela ga boš toliko, kolikor si ga boš sama navlekla. Odvisno od izbire partnerja in od vajinega medebojnega dogovora in ravnanja. Niti približno ni nujno tako, kot zgoraj jamrajo.

Ma vse skupaj niso za eno pravo babo (po mome gustu).

Odgovor na objavo uporabnika
si želiš to, 28.10.2021 ob 19:09

Si želiš prati usrane gate od enega deca pa poslušat ponoči njegovo smrčanje pa mu kuhat pa likat? Pa potem ponoči še otročji jok pa potem posarne plenice menjat pa potem, ko bo večji, vsak dan nekam vozakat?

Pa, dec se bo okrog gonil, tu mu boš pa srajce likala, da bo lep za ljubico?

Ozri se okrog, poročene babnice morajo rit odnašat tako decu kot frocem. Si želiš tega? Vprašaj poročene sodelavke, znanke, kdo doma lika, pere, čisti… boš hitro ugotovila, da si ti veliko na boljšem kot one.

Dec je ok, če ga imaš tako na razdalji, da gresta kam skupaj, za seks pa tako naprej. Nikakor pa, da skupaj živita, ker potem pa tvoj prosti čas adijo, boš morala deca pedenat.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Res je, nemalokrat je tako❗

Predvsem se druži z ljudmi, ki ne iščejo same slabe stvari. Zakon imaš tak kakršnega naredita. Ni zakonsko določeno da morata biti zafrustrirana sovražnika in se počutiti ti kot sužnja nečesa kar sta sama ustvarila. Ljudje si sami partnerje izbiramo. Izberi pametno. Ali pa tako kot večina na tem forumu obtožuj nasprotni spol za svoje neumne odločitve do smrti.

BTW če nisi opazila te pri 20ih sem se poročila in imela otroke ker so potem samo še škrt ljudje sedaj pri 40ih javkajo tu o pranju gat in kuhanju. Ne vem kdo točno samskim kuha in pere gate :). Te ženske v enih temah pljuvajo čez samske, v drugih se hvalijo kako imajo fajn življenje, v tretjih kako imajo bednega dedca….nezadovoljne z življenjem do amena in miselnostjo žrtve. Kot da niso bile prisotne pri kreiranju svojega bednega življenja. Zakon je tako kot vsi odnosi ki jih imamo z ljudmi odvisen od udeležencev. Nihče ni čudovit, empatičen, odgovoren in potem po poroki kreten. Tisti papir ne naredi ljudi.

Tile nasveti, ki jih en piše tule gor:

“Moškega boš dobila, ko boš iskala nove advanture kot so tek, pohodništvo, hoja v gore, kolesarjenje, mogoče na sprehodu s psom. Zapelji se malo okoli pojdi s prijateljico kam v gore al pa na kakšen tek in zagotovo boš našla koga vrednega. Bodi odprta in pozitivna, ne obremenjuj se z leti in ne sodi knjigo preden jo odpreš.”

 

So neuporabni.

Recimo jaz na teku še nisem srečala kakega moškega. Tečem po gozdu, včasih srečam eno tekačico ali pa kakega gobarja to pa je to. Dober dan, lep dan še naprej in to je to. Tudi, če tečeš tam, kjer je več ljudi, se tekači pač ne bodo ustavljali in čvekali s tabo, da bi se spoznavali, ampak tečejo naprej.

 

Kar se tiče hribov, gor: jaz dosti hodim. V gorah ponavadi naletim na same ženske, moški pa so skoraj vedno v družbi. Pa, če je moški slučajno vendarle sam, je tako, da starejši moški so prijazni, vljudni. Mlajši, taki pod 40, pa te še grdo pogledajo, če jih pozdraviš.

Kolesarjenje: na kolesu je bistveno več moških kot žensk. Ampak zdrvijo hitro mimo. POzdraviš, to je to. Ne bo se pa ustavil pa čvekal.

Zdaj sprehodi s psom so pa ta največja bedarija. Kar naprej bebci težijos samskim, da naj si umislijo psa. Ja, super. In kdo bo skrbel za psa, ko bo ta samska oseba v službi, na dopustu, v bolnici…? Če gre za par, familijo, je lažje najti nekoga, da poskrbi za psa ob lastnikovi odsotnosti.

Prijateljice pa gredo raje s partnerji v gore, na izlet kot pa z eno samsko žensko.

Avtorica, preberi teme na monu, kjer ženske razlagajo kakšno je njihovo življenje, kako so obremenjene z možem, otroci. Poslušaj svoje kolegice kako življenje imajo. Spomni se kako ti sodelavke pod nos mečejo, da imajo one pravice najprej izbirat dopust, ker imajo moža/ljubimca/loverja…

Boš ugotovila, da ti je samski več kot super :).

Je pa fajn imet kakega loverja. Ampak ne sme se k tebi vselit, ker potem si pa adijo.

Odgovor na objavo uporabnika
preberi teme na monu, 29.10.2021 ob 11:49

Avtorica, preberi teme na monu, kjer ženske razlagajo kakšno je njihovo življenje, kako so obremenjene z možem, otroci. Poslušaj svoje kolegice kako življenje imajo. Spomni se kako ti sodelavke pod nos mečejo, da imajo one pravice najprej izbirat dopust, ker imajo moža/ljubimca/loverja…

Boš ugotovila, da ti je samski več kot super :).

Je pa fajn imet kakega loverja. Ampak ne sme se k tebi vselit, ker potem si pa adijo.

Poročeni si želijo imet kak teden, dva samskega življenja, samski pa kakk teden, dva  družinskega.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6821, 29.10.2021 ob 12:11

Poročeni si želijo imet kak teden, dva samskega življenja, samski pa kakk teden, dva  družinskega.

Misliš, da je svet ČB?

Je še veliko verzij med samskim in družinskim življenjem.

Recimo že en precej pogost: življenje v dvoje brez otrok.

Ali pa, da nekdo živi sam pa ni samski, ima partnerja, ampak ne živita skupaj.

 

Odgovor na objavo uporabnika
pa kaj še, 29.10.2021 ob 11:47

Tile nasveti, ki jih en piše tule gor:

“Moškega boš dobila, ko boš iskala nove advanture kot so tek, pohodništvo, hoja v gore, kolesarjenje, mogoče na sprehodu s psom. Zapelji se malo okoli pojdi s prijateljico kam v gore al pa na kakšen tek in zagotovo boš našla koga vrednega. Bodi odprta in pozitivna, ne obremenjuj se z leti in ne sodi knjigo preden jo odpreš.”

 

So neuporabni.

Recimo jaz na teku še nisem srečala kakega moškega. Tečem po gozdu, včasih srečam eno tekačico ali pa kakega gobarja to pa je to. Dober dan, lep dan še naprej in to je to. Tudi, če tečeš tam, kjer je več ljudi, se tekači pač ne bodo ustavljali in čvekali s tabo, da bi se spoznavali, ampak tečejo naprej.

 

Kar se tiče hribov, gor: jaz dosti hodim. V gorah ponavadi naletim na same ženske, moški pa so skoraj vedno v družbi. Pa, če je moški slučajno vendarle sam, je tako, da starejši moški so prijazni, vljudni. Mlajši, taki pod 40, pa te še grdo pogledajo, če jih pozdraviš.

Kolesarjenje: na kolesu je bistveno več moških kot žensk. Ampak zdrvijo hitro mimo. POzdraviš, to je to. Ne bo se pa ustavil pa čvekal.

Zdaj sprehodi s psom so pa ta največja bedarija. Kar naprej bebci težijos samskim, da naj si umislijo psa. Ja, super. In kdo bo skrbel za psa, ko bo ta samska oseba v službi, na dopustu, v bolnici…? Če gre za par, familijo, je lažje najti nekoga, da poskrbi za psa ob lastnikovi odsotnosti.

Prijateljice pa gredo raje s partnerji v gore, na izlet kot pa z eno samsko žensko.

Postaviti se je treba v okolje kjer imaš možnost spoznati ljudi. Jasno da se med tekom ne bo nihče ustavil. Pojdi na kakšen tečaj, gledališče, kino, koncert, potopisno predavanje, organizirano vadbo….tam kjer se je možno pogovarjati oz. kjer spoznaš več ljudi in greste potem na pijačo ščasoma ipd.. Spoznavaj tudi ženske, ne samo moške. Kaj veš če ima katera fajn brata/prijatelja :). Pa internet uporabi za to. Če ti je pod častjo pa ok. Potem pa jamraj. Ampak dejstvo je da če ne boš nekje kjer so ljudje, ki si želijo partnerstva imaš pač zelo majhne možnosti da koga najdeš. Te zgodbice kako se nekdo na cesti zaleti vate in sta srečna do konca življenja so samo zgodbice. Tako kot o zadetku na lotu :). Pa čas. Nič se ne zgodi čez noč. Lahko leto hodiš naokoli pa nič pametnega ne spoznaš (isto na internetu), lahko pa en teden in evo. Poanta vsega je samo da počneš nekaj kar ti je všeč, se družiš in spoznavaš čim več ljudi (in se sprijazniš s tem da ti večina pač ne bo odgovarjala), daš priložnost ljudem….nič ni pa zagotovljeno. Ampak brez da se izpostaviš je pa pač zagotovljeno da ne boš našla nikogar.

Uau spet tema kjer ženski, ki si želi družino pametujejo da ni pametno imeti družine. Jutri bodo pa samski, ki si je ne želi pametovali kako ni normalno da ne želi družine. Mislim ljudje imate res sindrom boga, da pametujete vsem okoli sebe naj živijo tako kot se vam zdi prav. Na podlagi svojih izkušenj, ki ste si jih sami ustvarili. Če sem jaz zamorjena naj bodo pa še ostali :). Res čudaško da take perle na same nikakve dedce naletite.

Odprto razmerje.

Samska do 34 leta. Danes pri 40 imam super moža in otroka, najavil se je drugi. Ta starost za met otroke ni optimalna, ampak svojega življenja ne bi zamenjala za nič. Torej tam pri cca 33 sem pogruntala, da si vedno najdem nedosegljivega moškega in da bi lahko iz sebe naredila tudi kaj več. Začela intenzivno moliti, ob enem pa nabirati kondicijo in lepšati svoj izgled. Vmes sem se že ene petič vpisala na portale za samske. In Evo, na drugem koncu Slovenije našla moškega, brez prtljage, vedrega značaja, s podobno zgodbo moji. Danes živiva na pol poti in se imava prav fino. Moja izkušnja: da se, ampak treba je pa spremeniti miselnost, izgled in lokacijo 🙂

Na tečaje hodijo predvsem ženske. Včasih pride kak moški, ker ga je ženska sterala, da gre skupaj z njo :). Večkrat videno. Tako, da tečaji za iskat samske moške pa res niso pravo okolje. Gledališče, kino, koncert… so to kraji, kjer se da čvekat z ljudmi? Mogoče koncert, v gledališču in kinu te pa ne bodo gledali, da čvekaš z drugimi. Niti ne bo nihče vesel, da mu začneš nekaj govoriti.

Isto velja za potopisna predavanja. Pretežno ženske in seveda ne ravno primerno okolje za čvek.

Organizirane vadbe? Hm, katere? A naj gre nogomet igrat, če ji ni do tega? Na jogo, pilates, zumbo in podobne pa hodijo same ženske.

Spoznavni portali: ja, če avtorica išče tipa za seks, bi verjetno šlo. Pa dvomim, da to išče.

Hja, praviš, da je treba početi to, kar ji je všeč. Torej je velika verjetnost, da še naprej ne bo nikogar našla.

Jaz nikogar ne iščem, sem pa pred leti iskala, tako, da imam izkušnje. Pa na predavanja, tečaje, vadbe nisem hodila dedca iskat, ampak sem hodila pač zaradi sebe. Na kolo,gore, plavat, smučat… tudi zaradi sebe. Samo vseeno pa lahko povem, da to ni za dedce iskat. Moraš imeti res hudo srečo, da srečaš sploh kakega samskega, še večjo pa, da se kake iskre prižgejo.

to je to, edini realen opis situacije.

Najbolj smešni so tisti, ki začenjo takoj šablonsko ponavljat kot papige in to že leta, opažam na tem forumu…, pojdi v hribe… Dan ima 24 ur, Slovenija ima kilometre in kilometre hribov.. in zdej recimo, Kekecu klikne v enem trenutku in si reče, grem iskat v hribe eno Mojco.., Mojci iz drugega konca Slovenije isto klikne in si reče, grem v hribe iskat enga Kekca…., super, oba se z ruzakom isti čas odpravita v hribe, tajming se je poklopil, odlično. Ne vesta en za drugega, samo upata, da se bosta našla… Startata ob osmih zjutrej, saj je zunaj lep sončen dan…., čista poezija…in kaj se zgodi….., falita hribe, Kekec je šel v juliskih Alpe, Mojca pa v kamniške, jebi ga zdej.., več sreče naslednjič, hehe… Kolo isto, vsi letijo en mimo drugega in skoraj ni teorije, da sta se dva zapecala na kolesu, ki se pred tem nikoli nista videla.. Vse te šablone so brezvezne. Več kot pol ljudi, ki imajo željo po drugem spolu, partnerstvu, starih in mladih v zahodnih državah in tudi ex Sovejtska zveza se dons kar lepo zapecajo na internetu.

spet ne dela, tisto gor sem citiral @napačno okolje…

se strinjam, da je za take še najboljša opcija internet. Druga opcija je tujina. V nerazvitih državah je obupanih moških na milijone, ki samo čakajo, da se eni še uporabni Evropejki nalimajo.

moraš pa pri sebi res vedeti kaj hočeš. Danes lahko tudi obrneš vrstni red, da si najprej zrihtaš otroke, potem pa morda tudi partnerja.

Ja, seveda, ko bo imela pa otroka pa bo terna za moške.

Sanjska ženska za moške je ena samska mamica, da bodo lahko še za otroka skrbeli. Itak, terna.

Odgovor na objavo uporabnika
to pa to, 29.10.2021 ob 13:17

Ja, seveda, ko bo imela pa otroka pa bo terna za moške.

Sanjska ženska za moške je ena samska mamica, da bodo lahko še za otroka skrbeli. Itak, terna.

moškega lahko najde dokler bo živa, za otroke se ji pa izteka čas.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj delaš narobe, 28.10.2021 ob 20:03

Sori, ne razumem ženske, ki si ne najde partnerja. Sem jih imela kar nekaj, nisem bila niti pol leta samska, pa vsi moji moški so bili dost solidni, dokler nisem našla pravega za moža in ta se še danes boji, da bi ostal sam, čeprav je precej lepši od mene, mnogo bolj postaven, bolj načelen, z boljšo službo in precej boljšo plačo, sedaj dela še doktorat, sami se mi ne da študirat niti za končati visoko. Sodelavke se vse pritožujejo, ene bi se svojih rešile, druge sumijo, da so jim nezvesti, mene moj vsak dan pride iskat med službo za kosilo in po službi greva skoraj vsak dan nekam skupaj. Res, kaj delate? Ker ne, nič posebnega nisem, pa je bil vsak od mojih boljši kot jih ima večina znank doma. Kaj res ne znate moškemu dati tiste ene same stvari, ki jo moški ego potrebuje? Da je dober?

In Kaj je to tista ena stvar, ki jo moški ego potrebuje????????

Ženske/ Punce ste danes zelo brezkompromisne in mislim da je to danes kar velik problem.
Danes se mi zdi da je tudi večina vez takih da je vse eno merjenje moči med obema spoloma. Sam sem rastel v družini kjer je bila delitev vlog velika; ati se ni dotaknil perila ali kuhalnice, mami pa ne kosilnice, avtomobila ali pa žarnic. Pa sta imela krasen, ljubeč odnos in je vse lavfalo, ker je bilo medsebojno spoštovanje, dialog in sprejemanje kompromisov obeh staršev.
Seveda to danes ne gre v glavo zagovornikom feminizma ali emancipacije in tu se mi zdi glavni problem.

Poznam kar nekaj večno samskih deklet, ki v vezah ne pridejo dalje od 3 zmenka. Vse si želijo pravega moškega vendar istočasno znajo povedati, da se pa nebi nikomur prilagajale.
Torej avtorica; če se najdeš v zgornjih besedah malo razmisli o napisanem.
Če pa ne, pa se ne sekiraj in bo sigurno slej kot prej nekdo videl in cenil tako kot si. Mogoče le malo razširi krog ljudi, hobijev in odpri srce.
Srečno!

New Report

Close