Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 36 in samska

36 in samska

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 29.10.2021 ob 12:54

Odgovor na objavo uporabnika
pa kaj še, 29.10.2021 ob 11:47

Tile nasveti, ki jih en piše tule gor:

“Moškega boš dobila, ko boš iskala nove advanture kot so tek, pohodništvo, hoja v gore, kolesarjenje, mogoče na sprehodu s psom. Zapelji se malo okoli pojdi s prijateljico kam v gore al pa na kakšen tek in zagotovo boš našla koga vrednega. Bodi odprta in pozitivna, ne obremenjuj se z leti in ne sodi knjigo preden jo odpreš.”

 

So neuporabni.

Recimo jaz na teku še nisem srečala kakega moškega. Tečem po gozdu, včasih srečam eno tekačico ali pa kakega gobarja to pa je to. Dober dan, lep dan še naprej in to je to. Tudi, če tečeš tam, kjer je več ljudi, se tekači pač ne bodo ustavljali in čvekali s tabo, da bi se spoznavali, ampak tečejo naprej.

 

Kar se tiče hribov, gor: jaz dosti hodim. V gorah ponavadi naletim na same ženske, moški pa so skoraj vedno v družbi. Pa, če je moški slučajno vendarle sam, je tako, da starejši moški so prijazni, vljudni. Mlajši, taki pod 40, pa te še grdo pogledajo, če jih pozdraviš.

Kolesarjenje: na kolesu je bistveno več moških kot žensk. Ampak zdrvijo hitro mimo. POzdraviš, to je to. Ne bo se pa ustavil pa čvekal.

Zdaj sprehodi s psom so pa ta največja bedarija. Kar naprej bebci težijos samskim, da naj si umislijo psa. Ja, super. In kdo bo skrbel za psa, ko bo ta samska oseba v službi, na dopustu, v bolnici…? Če gre za par, familijo, je lažje najti nekoga, da poskrbi za psa ob lastnikovi odsotnosti.

Prijateljice pa gredo raje s partnerji v gore, na izlet kot pa z eno samsko žensko.

to je to, edini realen opis situacije.

Najbolj smešni so tisti, ki začenjo takoj šablonsko ponavljat kot papige in to že leta, opažam na tem forumu…, pojdi v hribe… Dan ima 24 ur, Slovenija ima kilometre in kilometre hribov.. in zdej recimo, Kekecu klikne v enem trenutku in si reče, grem iskat v hribe eno Mojco.., Mojci iz drugega konca Slovenije isto klikne in si reče, grem v hribe iskat enga Kekca…., super, oba se z ruzakom isti čas odpravita v hribe, tajming se je poklopil, odlično. Ne vesta en za drugega, samo upata, da se bosta našla… Startata ob osmih zjutrej, saj je zunaj lep sončen dan…., čista poezija…in kaj se zgodi….., falita hribe, Kekec je šel v juliskih Alpe, Mojca pa v kamniške, jebi ga zdej.., več sreče naslednjič, hehe… Kolo isto, vsi letijo en mimo drugega in skoraj ni teorije, da sta se dva zapecala na kolesu, ki se pred tem nikoli nista videla.. Vse te šablone so brezvezne. Več kot pol ljudi, ki imajo željo po drugem spolu, partnerstvu, starih in mladih v zahodnih državah in tudi ex Sovejtska zveza se dons kar lepo zapecajo na internetu.

Kekec kot kakšen prekaljen gams pohajkuje po gorskih stezicah, ko pred seboj naenkrat zagleda prelestno blondinko, verjetno čeških korenin. Previdno se ji približa in zavriska. Gospodična mu najprej nameni zbegan nezaupljiv pogled, ki pa se prelevi v precej globjega. Iz nahrbtnika nemudoma vzame pločevinko Kozla in z njo pomaha nadobudnemu mladeniču… no sklepam, da nadaljevanja v bivaku ne rabim posebej pisat… ja, prav ste ugotovili nad tisoč metri ni greha. 😇😇😇😇

Sedaj pa še k Mojci, recimo da kot pravi tista pesem, z modrcem številka pet. Mojca je vešča hoje v hribe, kar pa za njene orientacijske sposobnosti ne moremo trditi. To pa je spoznala šele, ko je med počitkom na s soncem obsijanem pašniku zaslišala, “Servus schönes Mädchen! Ich liebe Frauen mit vollen Titten! Magst du österreichische wurst?” Tudi tu sklepam, da nadaljevanje ni potrebno. 😅😅😅😅

Skratka tako Kekec kot Mojca sta navkljub temu, da se nista srečala imela v hribih precej zadovoljujoče.

Kolko jaz poznam zadeve si od 15 leta do 36 zagotovo imela ogromno priloznosti, in zagotovo si jih zavrnila tudi ogromno. Ta boljše pa si izkoristila. Nabrala kilometrino in sedaj nisi primerna za zvezo (čustvena nihanja). Moja izkušnja kot moški je da več kot polovica zensk ni primernih za zveze zato bolje da niti ne silite v nje. V sedanjem času pa za poroko priblizno 5-10% zensk primernih. Glej kaj lahko vplivaš je tvoj izgled, fitnes, tek, itd da imaš tip top postavo, da delaš na lasnostih katere so primerne za zeno. Gibaj se kjer so primerni kandidati. Je pa res, da če do sedaj nisi prepoznala svojih napak potem so zate realne moznosti zelo male.

Z napisanega lahko sklepam da si kot vse zenske preveč zbirčna (hipergemija). Npr na tinderi zenske izberejo manj kot 1 % moških, ki pridejo do zmenka medtem, ko moški 60% in to so podatki, ki jih tinder zbira. Moje vprašanje zate je zakaj misliš, da si tako posebna in da si zasluziš samo najbolje? Imaš lasnosti ki jih moški iščejo za dolgotrajno zvezo?

Osebno sem tvojih let ali iščem zenske 18 do  28 leta, ker te so lepše, manj kilometrine, bolj primerne za zvezo, prijazne. Gre se za to da zenska ne rabi skoraj nič narediti ko je mlada da spozna fanta. Medtem za moške je obratno dejansko moreš se natrenirat, dvignit svoj status, imet super plačo, izgled, avto, hišo da obdrziš zensko.

Glede da imaš 36 let boš morala globoko spustiti kriterije, če zeliš druzino, iskati partnerja starega 40-55 let ti so ponavadi poročeni, ločeni, ali podobno kot ti ze z kilometrino, srednji izgled. Sicer ne rabiš poslušat ali biološka ura ti teče (tik, tok). Daj oglas v salamunov oglasnik.

Hudo mi je ko berem take komentarje. Niso vsi mošli isti in enim delate s takimi komentarji veliko krivico. Otroci so nekaj najlepšega kar lahko doživiš. Ampak če res mislite to, kar pišete pa je mogoče boljše da ste same. Je vsaj komu prihranjeno trpljenje ob takih partnerkah.

Aja, pri nas, pa jaz tudi kuham, perem, še sam, pometa, kaj manjšega popravim, da ni treba za vsako stvar mojstre klicat. Tudi stroški gredo na pol. Po gostilnah tudi ne hodim, kvečjemu kdaj na kavico in to je to. Ene ste pa res pametne. Že ni kaj prida, da ne najde deda.

 

    Točno tako. Roka roko umije. Eni pač tega ne razumejo.

 

Piksy lahko se dobiva če želiš

no pa še eno idealno priložnost za koga spoznat imaš te dni – namreč na britofu. obišči vse bližnje in daljnje sorodnike, pa mogoče kakšnega soseda ujameš.

No pa poglejmo. 50 let star. Vitalen. ‘Gate’ in vse ostalo si rihtam sam. Slabo leto samski. Svoje stanovanje, živim sam. Dobra služba. Ženski še znam pridržati plašč. Otroci so odrasli. Te zanima?

Odgovor na objavo uporabnika
Piksy, 28.10.2021 ob 17:12

Torej, sem samska 36 letnica. Okoli mene nič za vezo primernega, za povrh pa še korona in izgubljam upanje, da bom kdaj imela partnerja in otroka. Kako bi reagirale, razmišljale ve/vi?

 

Kje si bila pa zadnjih +15 let? Ti voda v grlo teče? Priložnost zamujena ne vrne se nobena. Če zdaj koga spoznaš in zanosiš v dveh letih, boš že stara mati.

Odgovor na objavo uporabnika
tkole tole, 29.10.2021 ob 07:58

Ljudje, ki spravljajo otroke v tak svet so sadisti in egoisti! Bu.dale blesave, samo nase mislijo …

In kar se dalje vsi lapajo o samskosti oz nesamskosti in umetnih oploditvah itd. Res, kdo pri zdravi pameti si ta trenutek zeli otroka v ta blazni svet spravit? Pa vi stekate, da ni hujsega od tega, da gledas, kako ti otrok trpi? Benti, ej, kaksen egoizem!

Odgovor na objavo uporabnika
si želiš to, 28.10.2021 ob 19:09

Si želiš prati usrane gate od enega deca pa poslušat ponoči njegovo smrčanje pa mu kuhat pa likat? Pa potem ponoči še otročji jok pa potem posarne plenice menjat pa potem, ko bo večji, vsak dan nekam vozakat?

Pa, dec se bo okrog gonil, tu mu boš pa srajce likala, da bo lep za ljubico?

Ozri se okrog, poročene babnice morajo rit odnašat tako decu kot frocem. Si želiš tega? Vprašaj poročene sodelavke, znanke, kdo doma lika, pere, čisti… boš hitro ugotovila, da si ti veliko na boljšem kot one.

Dec je ok, če ga imaš tako na razdalji, da gresta kam skupaj, za seks pa tako naprej. Nikakor pa, da skupaj živita, ker potem pa tvoj prosti čas adijo, boš morala deca pedenat.

Sem se tudi nasmejala temu. Ampak je totalno res 😂

Odgovor na objavo uporabnika
preberi teme na monu, 29.10.2021 ob 12:15

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6821, 29.10.2021 ob 12:11

Odgovor na objavo uporabnika
preberi teme na monu, 29.10.2021 ob 11:49

Avtorica, preberi teme na monu, kjer ženske razlagajo kakšno je njihovo življenje, kako so obremenjene z možem, otroci. Poslušaj svoje kolegice kako življenje imajo. Spomni se kako ti sodelavke pod nos mečejo, da imajo one pravice najprej izbirat dopust, ker imajo moža/ljubimca/loverja…

Boš ugotovila, da ti je samski več kot super :).

Je pa fajn imet kakega loverja. Ampak ne sme se k tebi vselit, ker potem si pa adijo.

Poročeni si želijo imet kak teden, dva samskega življenja, samski pa kakk teden, dva  družinskega.

Misliš, da je svet ČB?

Je še veliko verzij med samskim in družinskim življenjem.

Recimo že en precej pogost: življenje v dvoje brez otrok.

Ali pa, da nekdo živi sam pa ni samski, ima partnerja, ampak ne živita skupaj.

 

Bolj je bilo mišljeno, da se včasih naveličamo 24/7 leta in leta istega načina. A če bi vzeli pavzo od tega, bi verjetno večina sčasoma pogrešala to življenje in bolje znala ceniti pluse, ki jih prinaša. In ja, življenje ni črno-belo, zato so +in- povsod. Tudi pri paru brez otrok, tudi v neobvezujoči sex zvezi, tudi pri življenju ločeno.

Stara sm 37, zal do sedaj nic pametnega. Pa ves kaj… Bolje kvalitetno sam, kot nekvalitetno v dvoje…

Kar pišes za gore in sprehajanje po naravi je navadna laž. Sama si rekla, da so cele grupe moških ti pa si tudi pristopiti ali pa za mizo prisesti ne upaš, kaj misliš, da bodo skočili nate, ko te bodo videli… Se boš morala malo potruditi tudi ti. Pa ti povem, da takoj izločiš par v 5 minutnem pogovoru. Ti pa sanjaš princa, ki bo prišel vsak čas pote in ti ustrgel z vsem… Kot vidim si zelo zaprta zato ti priporočam donat.

jaz te oženim pridi k meni  se bo imela lepo

Odgovor na objavo uporabnika
Isto samska, 29.10.2021 ob 15:05

Stara sm 37, zal do sedaj nic pametnega. Pa ves kaj… Bolje kvalitetno sam, kot nekvalitetno v dvoje…

cist nic?

Ne vem kaj naj ti rečem. Vsak nasvet je brez veze in nima pomena, sploh tisti “pejt v hribe”. Še najlažje je dobiti koga preko prijateljev. Jst sem eni kolegici zrihtala fanta. Ampak zdaj sta si onadva čisto dovolj in se ne slišimo več. Odnosi so težki. Vem da ti je težko in si osamljena, ampak če bi bila s kom na silo, verjemi da bi bila še bolj nesrečna kot si sedaj. Nočna mora je biti z osebo ki jo zares ne ljubiš ali da te on ne ceni dovolj. Najti tistega pravega samo zate… je loterija.

Odgovor na objavo uporabnika
Madamme dd, 28.10.2021 ob 17:16

Jaz bi razmisljala,da definitivno ne bi hotela spravit na svet otroka ta moment. Najbrz bo odrascal v sistemu S Koreje. Tako da ti je prihranjena ena veliiiiika skrb in sekirancija. Kar se pa tipa tice, pa: meeh. Tudi ce ne. Bo ze, ce bo.

Kakšne bedarije. Ste bili kdaj izven Slovenije? Pojdite v S Korejo pa pridite nazaj, pa povej če je isto. Tam bi vsak protestnik dobil 5 let zapora, tukaj se jih malo zmoči z vodo je pa vse narobe. Pa tudi druge EU države počnejo isto ali še strožje.

Odgovor na objavo uporabnika
Ded’c, 29.10.2021 ob 14:33

No pa poglejmo. 50 let star. Vitalen. ‘Gate’ in vse ostalo si rihtam sam. Slabo leto samski. Svoje stanovanje, živim sam. Dobra služba. Ženski še znam pridržati plašč. Otroci so odrasli. Te zanima?

Ženske ne nosimo plaščev, vsaj večina ne. Tako, da boš moral še kar iskati.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 17:45

Ženske ne nosimo plaščev, vsaj večina ne. Tako, da boš moral še kar iskati.

Od kdaj pa to❓

Avtorica, če najdeš možakarja, adijo svoboda.

Zdaj greš lahko po službi recimo na kolo, na jogo, plavat… kar pač želiš. Potem pa boš morala domov, ker bo možakar pričakoval, da mu skuhaš kosilo.

Zdaj ne rabiš likat, si pač kupiš oblačila, ki jih ni treba likat. Potem boš morala možakarju likat srajce pa tako naprej. Spet odpad tisti tečaj, kamor greš lahko kot samska. Klinc pa tečaj italijanščine, če pa moraš srajce peglat.

Pa na dopust sedaj greš kamor hočeš, potem pa bo tečen dec želel poležavat tam na hrvaški obali, ti pa bi želela potovat okrog. Tečna reč.

Potem bo želel še froce. Takrat si pa pečena. On bo pametoval, da je utrujen od svoje pomembne službe, ti boš na negah za froce, v službi te bodo imeli poln kufer, ker te bodo morali kar naprej nadomeščat. Možakar bo fajn avto zase kupil, ti boš imela malo škatlic s katero boš froce vozila na dejavnosti. Glava družina pač rabi fajn avto, da je varen. Ti pa si šoferka frocev, zato je mali avtek ok.

Boš hotela na plesni tečaj, možakar ne bo želel, boš hotela s kom drugim it, se bo tvojmu odpeljalo.

Ko boš noseča, se bo mogoče okrog gonil. Ko bo pa kaj bolan boš pa njegova negovalka.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 17:50

Od kdaj pa to❓

Nikoli v življenju nisem nosila plašča.

Jaz sem že davno obupala, da bi našla moškega. Tako, da že več let ne iščem več, sem se sprijaznila z večno samskostjo.

Sem si pa želela takšnega moškega:

prijaznega, razgledanega, ljubitelja narave, brez otrok in da si ne želi otrok, da ima službo (če ostane brez pa, da si jo resno išče), da je ljubitelj športanja (vsaj kak skupni šport recimo kolo, gore…), da je pošten, odkrit… nič našla. Obupala in se sprijaznila, da bom večno samska. Pa zdaj, če pomislim: kaj mi pa fali? Bi bilo fajn kdaj it s kom smučat, v gore, na potovanje… to res pogrešam. Ampak grem pa sama. Bolje kot biti z nekom v slabi vezi. Če ni dobre veze, je bolje biti samska.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 17:53

Nikoli v življenju nisem nosila plašča.

Ok, ok, že dobro. A plašč vseeno še vedno ostaja nepogrešljiv kos tako ženske kakor moške garderobe. Sam prisegam na kanček tradicionalnejši slog oblačenja in sem mnenja, da dame v plaščih izgledajo bistveno bolje od novodbnih kričečih trendovskih bund in jaken, sicer nemalokrat znanih modnih hiš, ki se v družbi veselo propagirajo.

Očitno si zgrešila poanto. Ni stvar v plašču. Hotel povedati, da vem kako se mora moški obnašati do ženske.

Morda sem pa iz nekih drugih časov.

New Report

Close