Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 36 in samska

36 in samska

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 18:10

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 17:53

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 17:50

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 17:45

Odgovor na objavo uporabnika
Ded’c, 29.10.2021 ob 14:33

No pa poglejmo. 50 let star. Vitalen. ‘Gate’ in vse ostalo si rihtam sam. Slabo leto samski. Svoje stanovanje, živim sam. Dobra služba. Ženski še znam pridržati plašč. Otroci so odrasli. Te zanima?

Ženske ne nosimo plaščev, vsaj večina ne. Tako, da boš moral še kar iskati.

Od kdaj pa to❓

Nikoli v življenju nisem nosila plašča.

Ok, ok, že dobro. A plašč vseeno še vedno ostaja nepogrešljiv kos tako ženske kakor moške garderobe. Sam prisegam na kanček tradicionalnejši slog oblačenja in sem mnenja, da dame v plaščih izgledajo bistveno bolje od novodbnih kričečih trendovskih bund in jaken, sicer nemalokrat znanih modnih hiš, ki se v družbi veselo propagirajo.

Hm, moji znanci in znanke ne nosijo plaščev. Vsi nosimo jakne ali pa bunde, ko je mraz. Pa nobenih kričečih. Smo pač praktični.

Osebno mi dol visi kaj pravite modni strokovnjaki kako naj bi ženska zgledala, kako naj se obleče. Jaz se oblečem tako, da mi je toplo, udobno, praktično. Še huje, tudi visokih petk nikoli ne nosim pa naj še tako poudarjajo, da mora ženska to nosit :).

Kar se pa mojih moških znancev tiče pa sploh ne nosijo plaščev.

Odgovor na objavo uporabnika
Ded\’c, 29.10.2021 ob 18:29

Očitno si zgrešila poanto. Ni stvar v plašču. Hotel povedati, da vem kako se mora moški obnašati do ženske.

Morda sem pa iz nekih drugih časov.

Sem povsem ok razumela kaj si hotel povedat :). Jaz sem ti pa hotela povedat, da si za časom :). Nič ne pomaga ženski, če jih nudiš pomoč tam, kjer je ne rabi. Priskoči na pomoč tam, kjer jo rabiš.

To s pridržanjem plašča pa kaj vem, da v restavraciji odmakneš stol, da se usede pa, da skočiš z avta ven, da ji vrata odpreš… nepotrebna šara. Če pa gre za nekoga, ne glede na spol, da ima recimo zlomljeno roko, ja potem je pa še kako prav, da mu/ji pomagaš bundo, jakno obleči. Če ima gips na nogi, da ji pomagaš iz avta in v avto. Ampak to se pomaga ne glede na spol. Samo v takih primerih pa ponavadi tisti, ki zdravi ženski pridržijo plašč, stisnejo rep med noge. Večkrat videno, da taki frajerji, ko je res potrebna pomoč, podurhajo.

Res je čudno, da si pri teh letih samska.

Mene bi bilo sram.

Odgovor na objavo uporabnika
začudena, 29.10.2021 ob 18:44

Res je čudno, da si pri teh letih samska.

Mene bi bilo sram.

Mene pa bi bilo sram, če v teh letih ne bi zmogla samska živet. Kot recimo ti.

Samo luzerka bo izjavila kaj takega kot si izjavila ti. Spadaš v kategorijo avš, ki jim je smisel življenja dedec. Potem pa kot furijaš napadeš vsako žensko, ki jo sumiš, da je mogoče ljubica tvojega dedca.

Aja, srečno vezane ženske, nimajo nič proti samskim.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 18:39

Hm, moji znanci in znanke ne nosijo plaščev. Vsi nosimo jakne ali pa bunde, ko je mraz. Pa nobenih kričečih. Smo pač praktični.

Osebno mi dol visi kaj pravite modni strokovnjaki kako naj bi ženska zgledala, kako naj se obleče. Jaz se oblečem tako, da mi je toplo, udobno, praktično. Še huje, tudi visokih petk nikoli ne nosim pa naj še tako poudarjajo, da mora ženska to nosit :).

Kar se pa mojih moških znancev tiče pa sploh ne nosijo plaščev.

Kar srce se mi trga, ko tole preberem:

“Še huje, tudi visokih petk nikoli ne nosim pa naj še tako poudarjajo, da mora ženska to nosit :).”

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Sem načeloma tudi sam mnenja, da naj vsak nosi kar mu ustreza, res pa je, da so okusi različni.

Kako pa to, da si pri teh letih samska???

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 18:53

Kar srce se mi trga, ko tole preberem:

“Še huje, tudi visokih petk nikoli ne nosim pa naj še tako poudarjajo, da mora ženska to nosit :).”

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Sem načeloma tudi sam mnenja, da naj vsak nosi kar mu ustreza, res pa je, da so okusi različni.

Hja, zaradi plašča me sicer ne gnjavijo. Me pa zaradi visokih petk pa kiklc pa podobnega, kar nočem nosit. Pač sem praktično bitje.

Se pa nasmehnem, ko sredi zimem, pri -10 vidim žensko v razrezanih kavbojkah kako se trese od mraza ali pa tistih prekratkih kavbojkah in spodaj nizki čevljci pa vsa premražena ali pa ekstra minica v mrazu. Pa, da ne omenjam visokih petk, ko je vse poledenelo… no za modo, lepoto se pač enim splača potrepeti. Moški se lepijo nanje :). Jaz pa praktik pa se v mrazu zavijem v tople cote pa obujem čevlje z ornk podplati. Pa še me kdaj zebe ali pa telebnem na ledu. Samo manjkrat. Moški se pa ne lepijo name :).

V tem, da je nekdo samski ne vidim nobenega problema. Razen seveda če tega ni hotel. So pa že včasih govorili, kdor prevec izbira  izbirek dobi. Ti si dobila nič ker ni noben dovolj dober. Ženska brez težav dobi moškega, samo realen pogled nas in na svet mora imeti. Ampak vecina samskih tega nima

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 18:44

Sem povsem ok razumela kaj si hotel povedat :). Jaz sem ti pa hotela povedat, da si za časom :). Nič ne pomaga ženski, če jih nudiš pomoč tam, kjer je ne rabi. Priskoči na pomoč tam, kjer jo rabiš.

To s pridržanjem plašča pa kaj vem, da v restavraciji odmakneš stol, da se usede pa, da skočiš z avta ven, da ji vrata odpreš… nepotrebna šara. Če pa gre za nekoga, ne glede na spol, da ima recimo zlomljeno roko, ja potem je pa še kako prav, da mu/ji pomagaš bundo, jakno obleči. Če ima gips na nogi, da ji pomagaš iz avta in v avto. Ampak to se pomaga ne glede na spol. Samo v takih primerih pa ponavadi tisti, ki zdravi ženski pridržijo plašč, stisnejo rep med noge. Večkrat videno, da taki frajerji, ko je res potrebna pomoč, podurhajo.

Nič ni za časom. Mogoče je za tvojim časom. Ampak še obstajamo ljudje/ženske, ki nam bonton in spoštljivo obnašanje veliko pomeni. Kaj točno te moti na tem da moški odpre vrata, ti pristavi stol, pomaga obleči plašč (btw jaz ne poznam nikogar ki nima plašča), hodi na zunanji strani pločnika….? Mislim se ti zdi to žaljivo? Ker ne razumem kaj je s tem narobe. Mogoče je razlog zakaj si samska zato ker se moški s tabo počutijo kot da so s svojim frendom in ne z žensko? Ker tako obnašanje nima nič s tem da ti to ne zmoreš sama. Pa da me ne boš označila za nekoga, ki ne zna živeti brez moških, sem samska, živim sama in sem malo starejša od tebe. Če znam žarnice sama menjat, pipo montirat, olje dolit….to še ne pomeni da bi mi moški če bi želel to narediti vzel nekaj. Človek je lahko samostojen, pa to še ne pomeni da je tudi samozadosten. Ker če si samozadostna, zakaj po forumih jamraš da noče bit nihče s tabo?

Veš eno je bonton, drugo je pa brezvezna pocukranost.

NO ja, če se dva pripeljeta z avtom, moški skoči ven, da zdravi ženski odpre vrata, ja to mi je totalno neumno, ne pa vljudnost, bonton. Čemu bi odpiral vrata, si jih ne zna sama?

Zakaj bi pristavil stol, ne zmore sama?

Hm, se vidi, da nisva iz istega okolja. Jaz pa skoraj ne poznam ljudi, ki bi imeli plašč. Če odštejem malce starejšo generacijo žensk, katere imajo večinoma kake plače še kje na zalogi, nosijo jih pa ne več.

Nisem pa vedela, da mora hoditi moški po zunanji strani pločnika. Me pa to spominja na Črno Goro, kjer moški s palico mahne po ženski, če ta ne hodi na ustrezni razdalji od moškega po pločniku.

Hm, kako pa veš koliko sem jaz stara? Nisem nikjer napisala svoje starosti? Pa tudei nisem nikjer jamrala, da noče noben biti z mano, od kje tebi to?

Aja, se pa spomnim zgodb, ko so taki moški, ki jih ti opisuješ, pecali ženske v Sloveniji. Ne vem točno, ampak en točno tak: pridržal vrata, odprl avto, vrtnica, pridržanje jakne… ženske so mu valile potem velike denarje, on jo je pa podurhal. So se pa zrele ženske prav lepile nanj, ker je bil tak kot je tebi všeč, po tvoje z bontonom. Pecal pa je predvsem ženske v plaščih, z dragimi avti :).

Za tisto, ki pravi pocukranosti bonton:

Pravi moški ne bo počel, kar ti pišeš. Bo pa počel nekaj drugega:

recimo, ko bo ženska imela poškodovano nogo, gips, operacija… ji bo pomagal obuti čevlji, zlesti v in iz avta, poprijel za roko, če bo kje ledeno, šel v nakup namesto nje… ji kdaj na dom prinesel recimo topel obrok pa tako naprej.

In obratno. Če bo moški tisti s poškodbo, težavo, bo ona zanj to storila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 18:58

Hja, zaradi plašča me sicer ne gnjavijo. Me pa zaradi visokih petk pa kiklc pa podobnega, kar nočem nosit. Pač sem praktično bitje.

Se pa nasmehnem, ko sredi zimem, pri -10 vidim žensko v razrezanih kavbojkah kako se trese od mraza ali pa tistih prekratkih kavbojkah in spodaj nizki čevljci pa vsa premražena ali pa ekstra minica v mrazu. Pa, da ne omenjam visokih petk, ko je vse poledenelo… no za modo, lepoto se pač enim splača potrepeti. Moški se lepijo nanje :). Jaz pa praktik pa se v mrazu zavijem v tople cote pa obujem čevlje z ornk podplati. Pa še me kdaj zebe ali pa telebnem na ledu. Samo manjkrat. Moški se pa ne lepijo name :).

“Strgane”, po možnosti prekratke kavbojke so pa tudi poglavje zase… 😂😂😂😂😂😂😂😂 No, pa saj nekaterim dekletom lepo pašejo, medtem ko pri zrelih ženskah…

Pozitivno. Ne glede na vse, bi imela oči odprte, verjetno bi šla tudi na splet. Bi pa bila izbirčna, boljše sama, kot pa kar z nekom.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 19:33

“Strgane”, po možnosti prekratke kavbojke so pa tudi poglavje zase… 😂😂😂😂😂😂😂😂 No, pa saj nekaterim dekletom lepo pašejo, medtem ko pri zrelih ženskah…

Hm, no ja, paše ali ne, če te zebe in to vseeno nosiš, kaj veliko pameti nimaš v glavi :). Sicer strgane kavbojke sredi zime so bolj značilnost mladih punc, žensk. Ampak to z ekstra minico pri -10 pa videno pri 40+. To z visokimi petkami pa vse ledeno okrog in okrog pa sploh pogosto videno in tudi ja, pri zrelih ženskah. Pa tudi kaki sprehodi ob bazenu v tangicah zna biti značilnost 40+ letnic (sigurno pa pritegne poglede).

Pa prekratka majica in nizek pas, ven pa viseč špeh, tudi ni značilnost samo maldenk. Ali pa ekstra oprijete kavbojke oz. pajkice na hudo predebeli riti tudi ni značilnost samo mladenk. Ne vem zakaj, ni ne lepo, en praktično. Pogleda pa privablja :). (Da ne bo pomote, marsikatera debela se zna okusno in praktično obleči in spretno zakriti tiste kilce odveč.))

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 19:20

Veš eno je bonton, drugo je pa brezvezna pocukranost.

NO ja, če se dva pripeljeta z avtom, moški skoči ven, da zdravi ženski odpre vrata, ja to mi je totalno neumno, ne pa vljudnost, bonton. Čemu bi odpiral vrata, si jih ne zna sama?

Zakaj bi pristavil stol, ne zmore sama?

Hm, se vidi, da nisva iz istega okolja. Jaz pa skoraj ne poznam ljudi, ki bi imeli plašč. Če odštejem malce starejšo generacijo žensk, katere imajo večinoma kake plače še kje na zalogi, nosijo jih pa ne več.

Nisem pa vedela, da mora hoditi moški po zunanji strani pločnika. Me pa to spominja na Črno Goro, kjer moški s palico mahne po ženski, če ta ne hodi na ustrezni razdalji od moškega po pločniku.

Hm, kako pa veš koliko sem jaz stara? Nisem nikjer napisala svoje starosti? Pa tudei nisem nikjer jamrala, da noče noben biti z mano, od kje tebi to?

Aja, se pa spomnim zgodb, ko so taki moški, ki jih ti opisuješ, pecali ženske v Sloveniji. Ne vem točno, ampak en točno tak: pridržal vrata, odprl avto, vrtnica, pridržanje jakne… ženske so mu valile potem velike denarje, on jo je pa podurhal. So se pa zrele ženske prav lepile nanj, ker je bil tak kot je tebi všeč, po tvoje z bontonom. Pecal pa je predvsem ženske v plaščih, z dragimi avti :).

In potem ženske vzdihujejo za pozabljenimi gestami kavalirjev stare šole… 😅😅😅😅

Hm, donperleone, poznam tipa, ki je tako do nedomačih žensk kazal dunajsko šolo. Poljub roke in podobne reči. Doma pa mlatil svojo ženo.

Drugače pa ta dunajska šola je idealna za potegnit denar od naivnic (je bilo kar dosti v medijih, ko so taki tipi okrog prenesli naivnice in jih obrali za denar).

Jaz sem pa doživela nekaj drugega, od moškega, ki ne pristavlja stola, ne pridrži jakne, ne skače ven odpirat vrat… je pa naredil marsikaj drugega: ko sem bila slabo pokretna, bergle pa to, mi je ponudil prevoz k zdravniku, mi pomagal nabavljat, mi kdaj pa kdaj na dom prinesel topel obrok, mi pomagal, če je bilo ledeno, da me je prijel za roko, mi obul čevlje… pa še kup drugih stvari. Hvaležna sem mu do neba. Pa ne bi nikoli počel stvari, ki spadajo pod dunajsko šolo. Je pa naredil veliko več, takrat , ko so me drugi pozabili, je on priskočil. Bi ga pa kap, če bi mu ena zdrava ženska rekla, da ji mora vrata avta odpirat, pristavljat stol, pomagat oblačit :).

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 19:43

Hm, no ja, paše ali ne, če te zebe in to vseeno nosiš, kaj veliko pameti nimaš v glavi :). Sicer strgane kavbojke sredi zime so bolj značilnost mladih punc, žensk. Ampak to z ekstra minico pri -10 pa videno pri 40+. To z visokimi petkami pa vse ledeno okrog in okrog pa sploh pogosto videno in tudi ja, pri zrelih ženskah. Pa tudi kaki sprehodi ob bazenu v tangicah zna biti značilnost 40+ letnic (sigurno pa pritegne poglede).

Pa prekratka majica in nizek pas, ven pa viseč špeh, tudi ni značilnost samo maldenk. Ali pa ekstra oprijete kavbojke oz. pajkice na hudo predebeli riti tudi ni značilnost samo mladenk. Ne vem zakaj, ni ne lepo, en praktično. Pogleda pa privablja :). (Da ne bo pomote, marsikatera debela se zna okusno in praktično obleči in spretno zakriti tiste kilce odveč.))

Glede petk je ogromno lahko precej odvisno prostorov kjer se gibljejo. Določena delovna jih hočeš nočeš nekako zahtevajo… tudi pozimi, tudi v dežju. Tudi k večerni toaleti recimo kaj drugega kot petke ne pristojijo.

“Pa tudi kaki sprehodi ob bazenu v tangicah zna biti značilnost 40+ letnic (sigurno pa pritegne poglede).”

Pri tem mi zadnje čase največjo skrb vzduja ravno to, da ima marsikatera štirideset in več letnica zavidanja vredno postavo in takole v tangicah prekaša znatno količno več kot pol mlajših gospodičen. In potem se čudijo, da prenekateri pripadniki mlajše generacije padajo na zrele ženske… 😅😅😅😅😅😅😅😅

Z drugim odstavkom tvojega zapisa pa je res nekako takole, da je potrebno vedeti kaj je in kaj ni okusno. In to špehec ujet med topom in pajkicami ali pa (pre)tesnimi jeans hlačami zagotovo ni.

 

No ja, tudi, če želi v službi nositi visoke petke pa je zunaj ledeno, bo vsaj toliko pameti imela, da bo zunaj obuta v prave čevlje pa si bo v službi nataknila petke. Pa menda je zdravje več vredno kot tiste visoke petke. Šlo je pa konkretno za uslužbenke občine in upravne enote, kjer vsekakor niso obvezne visoke petke.

Tangice na nekem bazenu, kjer so skoraj sami otroci pa ko gre za nek mestni bazen, so redkost. In, če to obleče 20 letnica, ni tako čudno. Ko to obleče 40+ letnica, četudi ima ok postavo, je pa res izstopajoče, ker to res redko vidiš. Verjetno bi na morju drugače izpadlo, ampak na mestnem bazenu pa čudno izpade.

Ali pa, ko ženska, tam okrog  35 daje na fb svoje fotke, kjer je v modrcu in hlačkah, takih erotičnih, da se vidi ta spodnja frizurca… ja, je tudi čudno, čeprav ima super postavo. Če bi dala fotko gor v takih normalnih kopalkah, bi že drugače izpadlo. Če so pa prosojne hlačke, modrc pa nekako ceneno izpade. Pa poročena 🙂 in mama dveh otrok.

No ja, sem zgleda bolj staromodna :). Mogoče bi imkela drugače mnenje o moških, ki bi se tako pomankljivo oblekli pa imeli fajn postavo, samo moški pa nočejo :). Aja, se najdejo pomankljivo oblečeni al pa celo nagi (recimo na bazenih se kar radi nagci sprehodijo okrog ali pa na obali kakega jezera… samo vedno taki z obupno postavo (beri: ogromne mišelinke).

Na zunanji strani pločnika hodi moški zato da “zaščiti” žensko pred recimo pljuskom iz luže če gre avto mimo, da jo kdo ne zbije ipd. Iz istega razloga starši hodijo po zunanji strani pločnika in ne otroci (vsaj normalni starši no). In recimo mlajši isto ko hodijo s starejšimi. Osnove bontona. Tudi pristaviti stol je osnova bontona če sta kje zunaj. V boljših restavracijah ti ga oni če si z kekcem na večerji. Ampak saj tja menda tudi ne hodiš v bundi tako da ok tu te ne rabi skrbet.

Še dobro, da nisem otrok, da zmorem sama hodit po pločniku. Pa, da se znam sama obleči pa se sama usesti.

Res pa je, da nisem taka fina dama kot si ti, da se ne sučem v takih hudo visokih krogih kot se ti. Tako, da naštete stvari zmorem sama :).

Pocukranci so mi bili vedno odveč. Enim pač sedejo :).

Domnevam, da spadaš v kategorijo žensk, ki ‘morajo’ v službi nositi visoke petke :). Take ste najbolj zabavne.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 20:17

No ja, tudi, če želi v službi nositi visoke petke pa je zunaj ledeno, bo vsaj toliko pameti imela, da bo zunaj obuta v prave čevlje pa si bo v službi nataknila petke. Pa menda je zdravje več vredno kot tiste visoke petke. Šlo je pa konkretno za uslužbenke občine in upravne enote, kjer vsekakor niso obvezne visoke petke.

Tangice na nekem bazenu, kjer so skoraj sami otroci pa ko gre za nek mestni bazen, so redkost. In, če to obleče 20 letnica, ni tako čudno. Ko to obleče 40+ letnica, četudi ima ok postavo, je pa res izstopajoče, ker to res redko vidiš. Verjetno bi na morju drugače izpadlo, ampak na mestnem bazenu pa čudno izpade.

Ali pa, ko ženska, tam okrog  35 daje na fb svoje fotke, kjer je v modrcu in hlačkah, takih erotičnih, da se vidi ta spodnja frizurca… ja, je tudi čudno, čeprav ima super postavo. Če bi dala fotko gor v takih normalnih kopalkah, bi že drugače izpadlo. Če so pa prosojne hlačke, modrc pa nekako ceneno izpade. Pa poročena 🙂 in mama dveh otrok.

No ja, sem zgleda bolj staromodna :). Mogoče bi imkela drugače mnenje o moških, ki bi se tako pomankljivo oblekli pa imeli fajn postavo, samo moški pa nočejo :). Aja, se najdejo pomankljivo oblečeni al pa celo nagi (recimo na bazenih se kar radi nagci sprehodijo okrog ali pa na obali kakega jezera… samo vedno taki z obupno postavo (beri: ogromne mišelinke).

😂😂😂😂Zadnji stavek zmaga!😂😂😂😂

No če niso obvezne, potem je drugače in ja, lahko prevladajo argumento povzani z zdravjev v prid nenošnji petk.

Iskreno, moj pogled vse prerad uhaja za pomanjkljivo oblečenimi damami zrelih let in verjela ali ne, nisem edini. Prav luštna je kakšna taka v tangicah ali pa vsaj brazilkah. Po drugi strani pa so tudi opevane enodelne rdeče kopalke (ki jih je nosila Pamela iz Obalne straže) postale simbol seksapila.

Ha, ha, v to, da moški radi pogledate za ženskami, ki imajo fajn postavo in so pomankljivo obleče, to pa sploh ne dvomim. POmankljiva obleka, izzivalna oblačila, visoke petke… to je pač za moške poglede. Zdaj pa ene imajo še ok postavo, marsikatera pač ne :), namen je pa pri vseh enak: pritegnit moške poglede :).

Samo zakaj moški ne dajo, da bi si ženske oči napasle? V najboljšem primeru so zgoraj brez, spodaj pa kopalke do kolen :). Razen oni z ogromnimi mišelinkami, tisti se pa radi kar spodaj brez sprehajajo :).

 

Odgovor na objavo uporabnika
celjanka517, 28.10.2021 ob 17:30

ma iskreno, jaz bi se ustrelila.

NIč ne zamujaš,ne z otroki ne z moškimi. Jaz sem v vezi, začela sredi korone, sem v precej resni, pa se kdaj vprašam a mi je treba tega. 😀 Otrok nimam in v teh časih hb.

Že na daleč se vidi po pisanju, da si duck face. Zveličana življenja ter sama sebe. Moreš se sprijazniti, da večina tipov ne bo vzela žensko podobno tebi. Ženske ste z razlogom same. Ampak ne zaradi tipov, ampak ker ne veste kaj bi same s sabo,dolgočasne, živite v svojem svetu. Danes najti pravo žensko za življenje je že loterija. Pa glej, da boš kdaj spregledala spremenila svoje mišljenje in mogoče se najde pravi. Princev ni, lahko je pa dobra pravljica..

Avtorka, imaš bolj kratek spomin. Samo spomni se kakšen jok in stok so imele babe tu gor pa po medijih, ko je bila šola na daljavo. Eno samo javkanje. Frocovje jim je bilo povsem odveč. Se nisi nič naučila od njih? Ne imet frocev.

New Report

Close