Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 36 in samska

36 in samska

Ne morem vrjet kakšni komentarji.

Kaj ni pravi čas? Seveda je. Po vaše v vsej zgodovini sveta ni bil pravi čas za otroke. Vsaka generacija da nekaj čez in tudi nam ne bo prihranjeno.pa vseeno je družina, partner s katerim sta res partnetja v pravem smislu in otroci nekaj najbolj čudovitwga na svetu.

Avtorica, vkolikor se boš zaljubila in si to ustvarila je super, na silo pa ne gre. Uživaj v tem da imaš mir, tudi jaz imam rada mir, je pa res da za svoje otročke se takoj odpovem svojemu miru. Saj zrastejo, vsako leto ko so večji je drugače in nikoli se ne počutim kot da kaj zamujam ali mi kaj manjka pa čeprav nimam popolnoma nič miru in malo prostega časa. Življe je postane živ žav in hitro se vrti.

Hodi ven, spoznavaj… medtem pa uživaj v

    Čistem stanovanju
    Dolgi kopeli
    Filmih (ne risankah)
    Večernih sprehodih
    Mirni jutranji kavi
    Spanju za vikende
    Lepotičenju in negi telesa
    Hobijih in športu
    Mirno zaužitem kosilu
    Nočnem spancu
    Itd…

Ker vse to se obrne ko pride družina.  Sicer lahko se trudiš imeti vse, ampak ko pridejo otroci ni niti približno tako kot prej.

 

Zdaj uživaj v tem kar imaš in če bo družina boš uživala v tem kar bo. Pusti se presenetiti.

 

Srečno

Samska 36, ti ne veš kako ti je fajn. Zato uživaj dokler si brez otročadi in tečnega dedca.

No ja… nosimo plašče, nosimo… Včasih pa tudi klobuke, šale in kakšne ustrezne rokavice ali dežnik.

Ne vedno – včasih pa. To že nekje od sredine faksa dalje, ko je bil tudi stil pomemben, sploh v tujini.

In presenetljivo – tudi pri gimnazijcih vidim plašče, pa tudi druge popolnoma zastarele zadeve. Niso še čisto umrle.

Na netu  je veliko možnosti. Sama sem bila dve leti in spoznala kar nekaj čisto ok ljudi.Poročena sem sicer in sem net uporabila za klepet. Cvekala pa sem izključno če je bil zanimiv sogovornik. Statistično veliko večje možnosti imaš v virtualnem svetu kot pa v realnem. Tako pač je.

Na netu boš naletala samo na poročene f.fehtarje. Pa kake južnjake, ki ti bodo izlili svojo ljubezen, čeprav te ne poznajo in ti zatrdili, da so se takoj pripravljeni priseliti k tebi, ker te tako ljubijo.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 29.10.2021 ob 21:00

No ja… nosimo plašče, nosimo… Včasih pa tudi klobuke, šale in kakšne ustrezne rokavice ali dežnik.

Ne vedno – včasih pa. To že nekje od sredine faksa dalje, ko je bil tudi stil pomemben, sploh v tujini.

In presenetljivo – tudi pri gimnazijcih vidim plašče, pa tudi druge popolnoma zastarele zadeve. Niso še čisto umrle.

 

Gimnazijci v plaščih? Adijo pamet, nikoli videla pa hodila 4 leta na gimnazijo. To vidiš verjetno v kaki zafnani gimnaziji?

Aja, na faksu tudi ni nikoli noben sošolec nosil plašča, mogoče kaka sošolka, ampak redko. Res pa nisem hodila na kak pravni, fdv ali pa kak podoben afnast faks.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 20:47

Ha, ha, v to, da moški radi pogledate za ženskami, ki imajo fajn postavo in so pomankljivo obleče, to pa sploh ne dvomim. POmankljiva obleka, izzivalna oblačila, visoke petke… to je pač za moške poglede. Zdaj pa ene imajo še ok postavo, marsikatera pač ne :), namen je pa pri vseh enak: pritegnit moške poglede :).

Samo zakaj moški ne dajo, da bi si ženske oči napasle? V najboljšem primeru so zgoraj brez, spodaj pa kopalke do kolen :). Razen oni z ogromnimi mišelinkami, tisti se pa radi kar spodaj brez sprehajajo :).

 

Namen že namen, ma je treba pri izzivalnih obleka tudi pazit, da ne izpadejo na koncu prostaško. Nekako morajo ženske, ki želijo pritegniti pozornost (v pozitivni luči seveda) obstati znotraj meja lepega, estetskega. Glede na opažanja pa v zadnjem času precej vsiljivo trendovski postaja slog pobran s tako imenovanih “avenij nojev”, ki pa ni za nikamor, niti kot uvod v nočno telovdbo.🤢🤢🤢🤢

Kar pa se tiče postav so okusi različni. Nekateri prisegajo na “nekaj za pr’jet”, medtem ko s(m)o drugi nagnjeni bolj v smer, kot pravi kolega, “miz s komarjevimi piki.” 😁😁😁😁😁😁😁😁

Vidim pa, da tudi ženske rade pošljete oči na pašo… 😅😅😅😅

 

Odgovor na objavo uporabnika
gimnazijci v plaš, 29.10.2021 ob 21:08

 

Gimnazijci v plaščih? Adijo pamet, nikoli videla pa hodila 4 leta na gimnazijo. To vidiš verjetno v kaki zafnani gimnaziji?

Aja, na faksu tudi ni nikoli noben sošolec nosil plašča, mogoče kaka sošolka, ampak redko. Res pa nisem hodila na kak pravni, fdv ali pa kak podoben afnast faks.

Zakaj bi bil pravni faks “afnast”❓

In zakaj bi bil “zafnan” nekdo, ki recimo že v mlajših letih nosi ta kos garderobe❓

Je treba res povsod slediti nekim, da ne rečem groznim trendom⁉️

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 21:17

Zakaj bi bil pravni faks “afnast”❓

In zakaj bi bil “zafnan” nekdo, ki recimo že v mlajših letih nosi ta kos garderobe❓

Je treba res povsod slediti nekim, da ne rečem groznim trendom⁉️

Hm, ne spomnim se imena gostilne v bližini nekdanjega pravnega faksa, kjer se je dalo na bone jesti. Je bila pa malce bolj fina (beri: dražji boni) in, če smo šli kdaj tja jesti, smo takoj ugotovili kdo so pravniki. Tako afnasto obnašanje, da se jih ni dalo zgrešit.

Sicer pa pravniki, odvetniki, sodniki – za politiki najmanj priljubljena poklicna skupina v Sloveniji pa pokvarjeni do kraja.

Mene pa zanima zakaj bi se ena ženska poročila, imela otroke? Kaj so prednosti?

Ok, mi je jasno, da se moškemu splača poročiti, ker gre z ene zize na drugo: mama pač ne bo večno kuhala in prala sinetu.

Samo zakaj bi pa ženska si želela poročiti pa imet familijo, če bo samo bolj delala, bo ob prosti čas?

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 21:09

Namen že namen, ma je treba pri izzivalnih obleka tudi pazit, da ne izpadejo na koncu prostaško. Nekako morajo ženske, ki želijo pritegniti pozornost (v pozitivni luči seveda) obstati znotraj meja lepega, estetskega. Glede na opažanja pa v zadnjem času precej vsiljivo trendovski postaja slog pobran s tako imenovanih “avenij nojev”, ki pa ni za nikamor, niti kot uvod v nočno telovdbo.🤢🤢🤢🤢

Kar pa se tiče postav so okusi različni. Nekateri prisegajo na “nekaj za pr’jet”, medtem ko s(m)o drugi nagnjeni bolj v smer, kot pravi kolega, “miz s komarjevimi piki.” 😁😁😁😁😁😁😁😁

Vidim pa, da tudi ženske rade pošljete oči na pašo… 😅😅😅😅

 

No, oči na pašo je pa fajn dati :). Samo niso tisti zanimivi, ki se sami ponujajo: recimo razni gnusi, ki se samozadovoljujejo v javnosti.

Sem se spomnila dogodka v SŠ, verjetno prvi letnik. Fantje so nosili tiste kavbojke na koncu riti. Pa je en sošolcu potegnil dol in hlače in gate in je pač on stal sredi učilnice brez vsega. Seveda smo bile punce navdušene. Tiste, ki tega niso videle, so nas izprašale o detajlih :). No zdaj seveda, če se najde kak nagec, ne pademo dol od navdušenja :). Pri 15, 16 je pa bil to dogodek :).

Včasih je bil krznen montl za prvega novembra in.

Pa včasih so ženske nosile montle, zdaj pa bolj kake bunde. Montli so out. Krzneni montli pa so dokaz nizkega IQ.

Odgovor na objavo uporabnika
gimnazijci v plaš, 29.10.2021 ob 21:20

Hm, ne spomnim se imena gostilne v bližini nekdanjega pravnega faksa, kjer se je dalo na bone jesti. Je bila pa malce bolj fina (beri: dražji boni) in, če smo šli kdaj tja jesti, smo takoj ugotovili kdo so pravniki. Tako afnasto obnašanje, da se jih ni dalo zgrešit.

Sicer pa pravniki, odvetniki, sodniki – za politiki najmanj priljubljena poklicna skupina v Sloveniji pa pokvarjeni do kraja.

Prav luštni poklici, še posebej odvetnik in tudi politik je kar fajn poklic. Posploševanje s pokvarjenostjo pa grd predsodek❗ Tudi v ostalih poklicih se najde “pokvarjenost”, morda le ne pride toliko do izraza. Seveda pa je najlažje reči npr. za nekega odvetnika, da je pokvarjen, ker dela v prid klientom, ki so stopali po tanki črti zakona in domnevno delali v nasprotju z le tem. Ampak zapomni si, to je njihov poklic, njihovo delo… ko prestopi prag službe pač posel od njega zahteva določene lastnosti.

In v čem vraga merite to “zafnanost”⁉️

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 21:31

No, oči na pašo je pa fajn dati :). Samo niso tisti zanimivi, ki se sami ponujajo: recimo razni gnusi, ki se samozadovoljujejo v javnosti.

Sem se spomnila dogodka v SŠ, verjetno prvi letnik. Fantje so nosili tiste kavbojke na koncu riti. Pa je en sošolcu potegnil dol in hlače in gate in je pač on stal sredi učilnice brez vsega. Seveda smo bile punce navdušene. Tiste, ki tega niso videle, so nas izprašale o detajlih :). No zdaj seveda, če se najde kak nagec, ne pademo dol od navdušenja :). Pri 15, 16 je pa bil to dogodek :).

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pa ste vse samo gledale, ali ga je katera kasneje tudi preizkusila❓

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Nic narobe, 29.10.2021 ob 19:02

V tem, da je nekdo samski ne vidim nobenega problema. Razen seveda če tega ni hotel. So pa že včasih govorili, kdor prevec izbira  izbirek dobi. Ti si dobila nič ker ni noben dovolj dober. Ženska brez težav dobi moškega, samo realen pogled nas in na svet mora imeti. Ampak vecina samskih tega nima

Ja, včasih so res rekli : kdor izbira, izbirek dobi.

To so namreč rekli zato, da ne bi preveč menjavali partnerjev, kar je bilo “greh”.

Treba je spoznavati in po potrebi tudi zamenjati partnerjae.Pred poroko in otroki seveda.

Da spoznaš nasprotni svet, da znaš izbrati pravega.Ker se iz teh odnosov učiš in spoznavaš tudi sebe.

Mislim, da danes nekateri stari reki  ne držijo več.

So neuporabni za današnji čas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 22:25

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pa ste vse samo gledale, ali ga je katera kasneje tudi preizkusila❓

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ha, ha, kaj pa vem, če je katera preskusila. Nekako v prvem letniku, mogoče tudi drugemu, večine še ni tako razganjalo, potem pa so bile nekatere hudo neizbirčne (fantje pa seveda navdušeni). Smo pa imeli tudi v OŠ ene dve punci, ki nista bili ravno izbirčni pa so se ju fantje prav bali :).

Se pa na ta dogodek spomnim, ko recimo kak moški v zrelih letih, po možnosti celo poročen, čisto ven pade, ko vidi eno nago žensko. Ali pa recimo, da celo zalezuje ženske, ki se gredo preoblačit in na skrivaj opazuje. Se spomnim, da smo punce bile takrat tako navdušene, ker večinoma res še nismo imele prilike videt golega moškega. (Pa fantje so seveda tudi iskali prilike za videt gole punce). Tako, da mi je takoj jasno pri moškemu zrelih let,zakaj tako navdušenje :). Simpatični moški ne rabijo tega počet :). Se jim ženske same ponudijo.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nosimo plašča, 29.10.2021 ob 22:37

Ha, ha, kaj pa vem, če je katera preskusila. Nekako v prvem letniku, mogoče tudi drugemu, večine še ni tako razganjalo, potem pa so bile nekatere hudo neizbirčne (fantje pa seveda navdušeni). Smo pa imeli tudi v OŠ ene dve punci, ki nista bili ravno izbirčni pa so se ju fantje prav bali :).

Se pa na ta dogodek spomnim, ko recimo kak moški v zrelih letih, po možnosti celo poročen, čisto ven pade, ko vidi eno nago žensko. Ali pa recimo, da celo zalezuje ženske, ki se gredo preoblačit in na skrivaj opazuje. Se spomnim, da smo punce bile takrat tako navdušene, ker večinoma res še nismo imele prilike videt golega moškega. (Pa fantje so seveda tudi iskali prilike za videt gole punce). Tako, da mi je takoj jasno pri moškemu zrelih let,zakaj tako navdušenje :). Simpatični moški ne rabijo tega počet :). Se jim ženske same ponudijo.

Običajno nas vzburja slast prepovedanega in hrepenenje po nedostopnem, tod pa se skriva izvir navdušenja. Iz tega sledi, da so horizontalno lahko dostopne dekline aktualne zgolj v posameznih intervalih, prične se običajno z začetno evforijo, potem zopet poželenje po tem upade in se ponovno dvigne, no dvigne se obenem še kaj drugega… ampak ja, izriše se neke sorte sinusoida.😅😅😅😅 Po drugi strani pa naj bi v “klasičnih zakonih” veljala neka “prepoved” (osebno zagovarjam drugačne nazore 😁) občevanja z drugimi ženskami, kar ponovno moškega pritegne, da stopi iz cone udobja in prepogne še kakšno drugo damo, pač slast prepovedanega… 😅😅😅😅 Dostikrat se potem soproge vprašajo, “kako me je sploh lahko prevaral s tako… kakrkoli pač že⁉️ Ni ne nelepša, ne zanimivejša, skratka v ničemer boljša od mene⁉️” Odgovor pa se skriva lahko tudi v tem, želel je nekaj kar ni imel in ne bi smel, a si je to vseeno vzel. 🙃🙃🙃🙃

Odgovor na objavo uporabnika
Madamme dd, 28.10.2021 ob 17:16

Odgovor na objavo uporabnika
Piksy, 28.10.2021 ob 17:12

Torej, sem samska 36 letnica. Okoli mene nič za vezo primernega, za povrh pa še korona in izgubljam upanje, da bom kdaj imela partnerja in otroka. Kako bi reagirale, razmišljale ve/vi?

 

Jaz bi razmisljala,da definitivno ne bi hotela spravit na svet otroka ta moment. Najbrz bo odrascal v sistemu S Koreje. Tako da ti je prihranjena ena veliiiiika skrb in sekirancija. Kar se pa tipa tice, pa: meeh. Tudi ce ne. Bo ze, ce bo.

👍

Odgovor na objavo uporabnika
si želiš to, 28.10.2021 ob 19:09

Si želiš prati usrane gate od enega deca pa poslušat ponoči njegovo smrčanje pa mu kuhat pa likat? Pa potem ponoči še otročji jok pa potem posarne plenice menjat pa potem, ko bo večji, vsak dan nekam vozakat?

Pa, dec se bo okrog gonil, tu mu boš pa srajce likala, da bo lep za ljubico?

Ozri se okrog, poročene babnice morajo rit odnašat tako decu kot frocem. Si želiš tega? Vprašaj poročene sodelavke, znanke, kdo doma lika, pere, čisti… boš hitro ugotovila, da si ti veliko na boljšem kot one.

Dec je ok, če ga imaš tako na razdalji, da gresta kam skupaj, za seks pa tako naprej. Nikakor pa, da skupaj živita, ker potem pa tvoj prosti čas adijo, boš morala deca pedenat.

Ammm… zelo žal mi je, da imate tako izkušnjo z moškimi. Mora biti grozljivo!
Vsak ZDRAV partnerski odnos je PARTNERSTVO, torej OBA likava (če kdo danes sploh še lika??), kuhava, pereva, pomivava, oba SKUPAJ skrbiva za otroke. OBA in ENAKOVREDNO. Če oba hodiva v službo, oba tudi SKUPAJ skrbiva za NAJIN dom. Tako je to danes v NORMALNIH družinah, kjer ženska ni zreducirana na neko brezvredno gospodinjo, ampak živi v PARTNERSTVU.
In, ja. Veliko lepše je živeti z nekom, kot pa živeti sam. Ampak ne živeti s KOMERKOLI. Če pravega ni, je vsekakor bolje ostati sam.

 

    A se hecas?bolj traja moski kot otrok, materinstvo? Ziher nimas maternice, pa si upas o tem sodit…ugrizni se v jezik, ce ne poznas tematike 😉

Avtorica, možno je samo dvoje: a si najlepša leta podarila vezanemz, ki te je zdaj nakantal ali pa si preveč izbirčna. V smolo za tako dolgo obdobje ne verjamem. Rešitev pa po moje tudi samo internet, potencialno še služba, če je take vrste z veliko folka. Če želiš še otroke pa takoj v akcijo. Je res veliko pranja in letanja, a ne zamenjam za nič na svetu. Tale “samska” urca ob kavi in monu mi je čisto dovolj, kmalu banda prileti domov in uživamo naprej.

Torej v akcijo in spustit kriterije, drgač ne bo nič. Ampak, če si res želiš. Če nisi zihr pa ni noben greh biti samski.

 

Gospodična tukaj sem. Tudi jaz iščem. Piši v zasebca če te zanima kaj več.

Nisi prestara ne za otroka, ne za partnerja. Ne poslušati neumnosti, na vasi se res poročajo in imajo otroke pri dvajsetih, v mestih pa vecinoma pri tridesetih in vse do zgodnjih stiridesetih. Zivljenska doba se daljsa in imeti otroka pri 40+ je nekaj cisto vsakdanjega. Glede partnerja, isci tam kjer se nisi, bodi pripravljena tudi na kaksnega ločenca z otroki…Glavo gor in ne obremenjuj se z leti!

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 29.10.2021 ob 22:21

Prav luštni poklici, še posebej odvetnik in tudi politik je kar fajn poklic. Posploševanje s pokvarjenostjo pa grd predsodek❗ Tudi v ostalih poklicih se najde “pokvarjenost”, morda le ne pride toliko do izraza. Seveda pa je najlažje reči npr. za nekega odvetnika, da je pokvarjen, ker dela v prid klientom, ki so stopali po tanki črti zakona in domnevno delali v nasprotju z le tem. Ampak zapomni si, to je njihov poklic, njihovo delo… ko prestopi prag službe pač posel od njega zahteva določene lastnosti.

In v čem vraga merite to “zafnanost”⁉️

Upanje285 Kam ti naj pišem?

miz s komarjevimi piki

Pomen?

New Report

Close