Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nenormalno potrebna

Nenormalno potrebna

Vezana..poštena.. a spodaj enostavno se nemorem zadrževat..

 

Javi se Modremuvragu. Ta te bo našeškal, potem preveril tvoje stanje dol.😁

Odgovor na objavo uporabnika
Resna86, 28.06.2022 ob 22:07

Vezana..poštena.. a spodaj enostavno se nemorem zadrževat..

 

e bejži, jaz 49 pa isto…nikoli dosti, možu se več ne da.

A si ti Polde?  A spet ne moreš prdniti?

Pomagaj si sama ali si najdi tipa kateri te bo skozi zadovoljeval. Te razumem ker sem sam imel nenasitno mrho in čez čas se tega najes…

Samo ena rešitev je: Vpiši se na faks ob delu.Pomaga 100%.

Odgovor na objavo uporabnika
La la la, 28.06.2022 ob 22:13

Samo ena rešitev je: Vpiši se na faks ob delu.Pomaga 100%.

cvandre sama gona vas je

Trikrat na dan vozi šajtrgo: zjutraj, opoldne in zvečer.

Odgovor na objavo uporabnika
vedran, 28.06.2022 ob 22:14

cvandre sama gona vas je

Itak si nekdo izmišlja.Ne verjemi vsega, kar je napisano.

Jaz malo čez 40 stara. Sem na istem. Partner pa za nobeno rabo, tako da razmišljam o menjavi. Amapk bo treba mlajšega dobiti ker tole čez 40 let je vse leno in utrujeno.

Ja kaj ste pa delale, ko ste ble 20 in 25? Zdej na stara leta pa vas razganja :)))

Vzdevek je pa res pravi,hm,hm??!! Če si ti resna ,sem jaz povodna vila.

Zakaj pa nisi šla ti in tebi podobne za prostitutke? Bi več imele od tega.

Ja pa ja pa ne vse tipe v en koš!

Smo tudi taki k pri 60tih obvladajo

Odgovor na objavo uporabnika
eklep, 28.06.2022 ob 22:32

Ja pa ja pa ne vse tipe v en koš!

Smo tudi taki k pri 60tih obvladajo

Mogoče 2 na tisoč moških.

Odgovor na objavo uporabnika
Xoxo, 28.06.2022 ob 22:25

Ja kaj ste pa delale, ko ste ble 20 in 25? Zdej na stara leta pa vas razganja :)))

takrat so imele zlate in so čakale na princa na belem konju, najlepšega in najboljšega v vsem 😀

Pozdravljene kako je mogoče ene bi skoz akcijo drugim pa je mar za lepe trenutke  . Moji sploh ni do teh reci je pa okrog 40 let . Rad bi si izmenjal kaksen mail z damami na to temo lp.

[email protected]

Tako stare koke ste svoje že odfukale! Ko ste bile mlade in seksi, ste se pa nazaj držale…

kolikor berem tu na SČ, je čisto odvisno od vsakega posameznika/posameznice. Poznam ljudi, ki so malo čez 30, pa ne morejo sexat. Poznam ljudi, ki so čez 50, pa bi skos. Poznam sebe, ki še nisem rodila (nekdo mi je rekel, da pade libido po porodu), pa se mi libido in domišljija z leti samo še stopnjuje. Ko sem bila mlada, so mi bili všeč starejši, zdaj po 30em, bi mogoče mlajšega, ampak ne pa nekega froca, ki si ne upa.

Pohvalno, potreba tam dol more vedno bit orng močna, ker to pomeni, da je človek orng živ in polen življenjske energije…

Zanimivo, jaz sem malo čez 30 in me nobena ne more dohajati. Ko imam čas bi tudi po petkrat na dan in ugotovil sem, da se sploh ne utrudim in nimam težav z erekcijo tudi po petem izlivu. Morda k temu pripomore zdrava prehrana in redna rekreacija, saj se ukvarjam s planinarjenjem in kolesarjenjem ter pozimi še s fitnesom.

tut jaz – 47, vezana, družina, vse štima, moj mož je super in ga ne dam nobeni.

moja glava pa: noro. sam gledam, kerga bi pa kako bi pa .. sanjam. nenormalna pohota. Upam, da se to ne vidi iz oči, ker bom še ob sluzbo. trenutno sem nanišanila nadrejenega…

Pa da povem, da še v življenju nisem skočila čez plot, niti nimam namena (čeprav je trenunto obdobje, ko se res težko zadržujem). Ampak ta lov, včasih mi bo srce skočilo iz prsnega koša…

Odgovor na objavo uporabnika
Frutabel, 29.06.2022 ob 08:51

tut jaz – 47, vezana, družina, vse štima, moj mož je super in ga ne dam nobeni.

moja glava pa: noro. sam gledam, kerga bi pa kako bi pa .. sanjam. nenormalna pohota. Upam, da se to ne vidi iz oči, ker bom še ob sluzbo. trenutno sem nanišanila nadrejenega…

Pa da povem, da še v življenju nisem skočila čez plot, niti nimam namena (čeprav je trenunto obdobje, ko se res težko zadržujem). Ampak ta lov, včasih mi bo srce skočilo iz prsnega koša…

Da bi pa moža presenetila v seksi oblačilu, ko bi prišel domov in bi ga poseksala kot še nikoli, to pa ne bi naredila, a?

Bravo, končno nekdo kateri je prav povedal, doma pa na hrbet in vse štiri od sebe..

Še par let, pa vas bo minilo. Ko teta mena potrka na vrata… Takrat boste srečne, če vas bodo pustili pri miru.

Le kdo si resnično želi onegavljenja s sedemintridesetletno starko, če ni sam grd ko strela!

New Report

Close