Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nenormalno potrebna

Nenormalno potrebna

Skoraj 40 pa me že od 15.leta razganja in ne pojenja. Eni se rodimo z večjo željo, nič ne moreš glede tega. Strast nam teče po žilah! Tako kot nekdo rad športa, drug rad je, me uživamo v tem. Najdi si kompatibilnega občasneža in izkoristi dokler zmore, potem ga zamenjaj. Tako delajo oni z ženskami brez slabe vesti, zakaj bi si me delale težave. Enakost za vse! Problem je le dobiti nekoga, da drži tvoj tempo in ki ni dolgočasen v postelji, pa da zdrži dlje kot minuto ali dve za daljše obdobje. Prej ali slej še največji heroji klonejo.

Ocitno ti hormoni delajo na polno, se teh par let preden pades v meno..aja Svet uzitka dela cudeze😉

Mene je pri 40 začelo komaj trgati, sedaj pri 50 pa se tudi ne pojenja…😂😂😂 V bistvu je vedno huje 😂

nova
Uredništvo priporoča

Tudi sam bi rad malo pokramljal z zenskimi osebami katerih je pohota na vrhuncu.

Sem rekreativec hribi kolo morje….

Pohota pri mene vedno .

Ce si za ksksen prijetwn klepet se mi javite.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zlate, 28.06.2022 ob 22:58

Odgovor na objavo uporabnika
Xoxo, 28.06.2022 ob 22:25

Ja kaj ste pa delale, ko ste ble 20 in 25? Zdej na stara leta pa vas razganja :)))

takrat so imele zlate in so čakale na princa na belem konju, najlepšega in najboljšega v vsem 😀

S Katerega konca pa si?

mene tudi na polno trga.

Odgovor na objavo uporabnika
Jao jao jao, 29.06.2022 ob 08:54

Odgovor na objavo uporabnika
Frutabel, 29.06.2022 ob 08:51

tut jaz – 47, vezana, družina, vse štima, moj mož je super in ga ne dam nobeni.

moja glava pa: noro. sam gledam, kerga bi pa kako bi pa .. sanjam. nenormalna pohota. Upam, da se to ne vidi iz oči, ker bom še ob sluzbo. trenutno sem nanišanila nadrejenega…

Pa da povem, da še v življenju nisem skočila čez plot, niti nimam namena (čeprav je trenunto obdobje, ko se res težko zadržujem). Ampak ta lov, včasih mi bo srce skočilo iz prsnega koša…

Da bi pa moža presenetila v seksi oblačilu, ko bi prišel domov in bi ga poseksala kot še nikoli, to pa ne bi naredila, a?

Podpis. Namesto da bi iskala rešitev, bi raje sanjala kako bi šefa. Baba neumna

Pozdravljena tudi jaz sem nenasiten muce ki je zelo vroča in pohotna sem zelo zdrzljiv z pravim orodjem če rabi katera dober sex se naj javi rad raziskujem žensko telo in se mu posvetim kot treba [email protected] se lahko katera javi 36 letni moški resen urejen visok 179cm 84kg z lepim orodjem in trdim kot kamen lahko več ur

Kje pa si

Kr prid k men

Odgovor na objavo uporabnika
Mala porednica, 28.06.2022 ob 22:19

Jaz malo čez 40 stara. Sem na istem. Partner pa za nobeno rabo, tako da razmišljam o menjavi. Amapk bo treba mlajšega dobiti ker tole čez 40 let je vse leno in utrujeno.

ženske, pišite meni, imampod 40let , dokaj vitek normalne postave kratke lase , krajše lase, visok 180 cm, prijeten in simpatičen, pogovren, skos bi seksal pa ne sam to, masaže, erotika, tisto kar ti nardi metuljčke v trebuhu. če boi kera želela pristen kontakt, zdej sploh k je poletje lahko gremo za kak dan na plažo, se spoznamo in tko naprej, [email protected] je moj mail zahtevam pa zdravje v spolnem smislu, jaz sem povsem zdrav.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
39, 29.06.2022 ob 11:24

Skoraj 40 pa me že od 15.leta razganja in ne pojenja. Eni se rodimo z večjo željo, nič ne moreš glede tega. Strast nam teče po žilah! Tako kot nekdo rad športa, drug rad je, me uživamo v tem. Najdi si kompatibilnega občasneža in izkoristi dokler zmore, potem ga zamenjaj. Tako delajo oni z ženskami brez slabe vesti, zakaj bi si me delale težave. Enakost za vse! Problem je le dobiti nekoga, da drži tvoj tempo in ki ni dolgočasen v postelji, pa da zdrži dlje kot minuto ali dve za daljše obdobje. Prej ali slej še največji heroji klonejo.

eno takole prasičko bi jaz rabil. kaj misliš s tem minuto ada seksa sam minuto. jaz lahko po prvem izlivu seksam žensko po uro dve, največ dosedaj dve uri pa pol, prišlo ji je 6 krat, tega je že en čas, bila je vezana, zdej sm pa samski pa iščem eno tako k ste ve potrebne prasičke. da ji na uho govorim dej kurbica mala a ti paše k te fukam zdej ti bom špricnil ke med noge fukaj prasička. pri ljudeh je tako da praksno spoznajo,ko so stari da je treba uživat in da je to edino kar imaš od življenja skoraj,

 

Ne mečaj vse v isti koš jaz sem tudi malo nad 40 pa če je priložnost bi tudi fukal po tri krat na dan tako da se lohk zmenimo kaj da vidiš da nis o vsi nad 40 za na smeti metat

I’m a red-hot fox, I can take the knocks,
I’m a hammer from hell, honey, can’t you tell?
I’m the wild one, yes, I’m the wild one.
I’m a touched-up freak on a winning streak,
I’m gonna own this town, you can’t hold me down

( https://www.youtube.com/watch?v=v_ZH6-gNnVw )

… hej zenske…

To ti misliš,  ne sodi vseh po svojem partnerju .

Odgovor na objavo uporabnika
sem moški za ženske, 30.06.2022 ob 13:30

eno takole prasičko bi jaz rabil. kaj misliš s tem minuto ada seksa sam minuto. jaz lahko po prvem izlivu seksam žensko po uro dve, največ dosedaj dve uri pa pol, prišlo ji je 6 krat, tega je že en čas, bila je vezana, zdej sm pa samski pa iščem eno tako k ste ve potrebne prasičke. da ji na uho govorim dej kurbica mala a ti paše k te fukam zdej ti bom špricnil ke med noge fukaj prasička. pri ljudeh je tako da praksno spoznajo,ko so stari da je treba uživat in da je to edino kar imaš od življenja skoraj,

 

Bi, ne? Verjamem. Ja, mislim da sem pozno dojela, a še vedno ne prepozno 😉 važno je, da mi je prišlo. V vseh pomenih

Pri meni je ravno obratno.Imam nekaj čez 40,Dolgoletno partnerko.Jaz bi fukal vsaki dan,njej pa  ni nikoli do sexa,vedno moram bit jaz pobudnik.Me že mineva.Razmišljam,da si bom našel drugo.

Prijavi se na kak portal , objavi svoje žleht fotke in kaj iščeš,  da potešiš svojo potrebo . Lahko  pa posreduješ kontakt in se dogovorima .

…tudi jaz..malo čez 40 in mi tam spodaj kar glavnina meseca fejst “brni”…moj venomer utrujen,pa zaspi kar pred TV…pa zgolj delo mu gre po glavi…jaz pa bi tak..mmmm…se zalotimo, da poželjivo gledam moške in se moram prav brzdati, da to ni preveč očitno…jaoo…

 

 

Mislim, sami 20-letni seksologi tlele, se zdi.

Ki jim je domet:

– seksa se očitno na zalogo, po 30. ali 35. letu nimaš kaj več seksat, itak gremo pol na britof

– število je omejeno, ko svojo kvoto “oddelaš”, nimaš kaj več javkat.

Resno?

piši mi na [email protected] pa bova kaj več pokomentirala ker sem moški v najboljših letih in z veliko izkušnjami, zrel in zanesljiv…sem prepričan da bi ti znal pomagati…s klepetom se veliko reši in kaj novega izve…

Sama sem tudi ista, sicer pod 40 še ampak tudi več ali manj noro potrebna, dobro da imam fanta da mi zmore sledit brez problema, napeljujem in napalim ga ko si oblečem samostoječe štunfe, kar noro obožuje na mojih nogah.. sploh pa imam rada da me boža po nogah ko sem v štunfah.. in takrat ponavadi pristaneva v postelji.. a še kera druga rada obleče samostoječe štunfe??

Premalo otrok imaš.

…ko bi le meni moj Janez to šepetal…

 

@cistunom pa: zamislite se. Določene stvari, ki jih ne bom navajala, niso nobena spodbuda za spolnost. Dost ste pametni…

Pr men je tud obratno midva sva malce čez 40 moji ni do teh stvari jaz bi pa 2x na dan . Če je kateri da bi si mal tipkala o teh stvareh mi lahko pise lp.

[email protected]

New Report

Close