Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nenormalno potrebna

Nenormalno potrebna

Oglasi se mi jaz sem tvoj letnik in nenormalno pohoten jaz bi pa 3x na dan bi pa tebi bilo preveč

Odgovor na objavo uporabnika
tori157, 07.07.2022 ob 08:12

Jaz 35, moj 42 – skupaj sva že kar nekaj časa, in še vedno bi jaz vsaj vsak drug dan, če že res ne gre vsak dan… on pa zadnja tri leta stalno neki izgovori, pa je vroče, pa je mraz, pa je zmatran od sedenja v službi, pa da ga imam samo za seks še, skratka če nama uspe 1x na mesec, je to že uspeh. Meni absolutno premalo in sem začela res razmišljat o tem, da ga pustim in si najdem mlajšega, vsaj isti letnik… očitno se tem po 40-em ne da nič več oziroma rabijo novo meso, da se zbudijo.

Oglasi se meni jaz sem tvoj letnik jaz sem skozi potreben in pohoten lahko bi te večkrat na dan če bi ti zdržala

Vsi alarmi tulijo, red zone – dober izraz. 🙂

Jaz sem mission accomplished, samo se prostor in cas mora biti pravi, pa sem pečena do konca.

Kaj to rata, enemu nič posebnega dedu, ki je dosti smart, da splete dosti veliko mrežo in samo gleda, kako se riba sama ujame. Dobra taktika, simpatičen nasmeh non stop, skoz mi neki kaže na en CM telesne razdalje, pa brez dotika – ampak glave tesno skupaj… Lahko je samo manipulacija.

Tega jaz že 20 let nisem doživela, zdaj pa dan za dnem… Ni možnosti, da se uprem 🙁

 

 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Resna86, 28.06.2022 ob 22:07

Vezana..poštena.. a spodaj enostavno se nemorem zadrževat..

 

Ženske niso potrebne, saj nimajo razloga biti. 😉 Če hočejo, dobijo, kjerkoli, s komerkoli, kadarkoli, tako kot geji, bi znal gejevski ekspert Kokoš več povedati, kako je na stvari, ko drugi dan ne moreš sedeti na riti. 🙂

jaz tud čez 40  pa tud potrebna bi vsak dan ,moj pa sam parkrat na  mesec obup ne vem več kaj🤔😪

dobrodošla v klubu. …enako…stara 47😎

Oglasi se: [email protected]

ja tud men se je po 40 odprlo  moj vsa vesel🙂

A je še katera tako potrebna😋😉🤔🙂

Ženske, pa kaj vam je? 🙂

A res mislite, da boste moškemu, ki vas po možnosti gleda 20+ let, zanimive za seks več kot parkrat mesečno? To je nemogoče. Prvič zaradi t. i. Coolidge-ovega efekta, ki je neizprosno dejstvo (preberite si ustrezno literaturo). Drugič pa zato, ker mnogi moški po 40. (ali pa že prej) letu dejansko dozorimo in svojo energijo usmerjamo raje kot v pretirane seksualne eskapade v kaj konstruktivnega, npr. v samouresničitev (dejavno delovanje v družbi, kreativno delo) ali skrb za zdravje (ukvarjanje s športom).

Ugotavljam, da nekatere ženske po 40. letu kognitivno nazadujete in razmišljate le še o seksualnem nadlegovanju svojih moških (v mladosti je, zanimivo, ravno obratno). Get a life! Zrel moški ne bo pristal na neko brezvezno nabijanje ali preveliko frekvenco – ženske, pomembna je kakovost in ne kvantiteta/frekvenca!?

Pa še to bom dodal. Ali svoje može dojemate kot nekaj samoumevnega? Se zanje potrudite z izkazovanjem pozornosti in skrbjo za svoj videz? Moškim v dolgotrajnih zvezah pač ni do seksa, če ni prave intime in občutka spoštovanja. Tiste, ki se zanemarite in nič ne vlagate v odnos, hkrati pa pričakujete, da bo vaš moški norel za vami, ste v sporu z realnostjo.

 

Uporabi ta spolni nagon za moža.

 

se samo podpisem pod to

 

Odgovor na objavo uporabnika
Goban, 25.01.2023 ob 19:58

Ženske, pa kaj vam je? 🙂

A res mislite, da boste moškemu, ki vas po možnosti gleda 20+ let, zanimive za seks več kot parkrat mesečno? To je nemogoče. Prvič zaradi t. i. Coolidge-ovega efekta, ki je neizprosno dejstvo (preberite si ustrezno literaturo). Drugič pa zato, ker mnogi moški po 40. (ali pa že prej) letu dejansko dozorimo in svojo energijo usmerjamo raje kot v pretirane seksualne eskapade v kaj konstruktivnega, npr. v samouresničitev (dejavno delovanje v družbi, kreativno delo) ali skrb za zdravje (ukvarjanje s športom).

Ugotavljam, da nekatere ženske po 40. letu kognitivno nazadujete in razmišljate le še o seksualnem nadlegovanju svojih moških (v mladosti je, zanimivo, ravno obratno). Get a life! Zrel moški ne bo pristal na neko brezvezno nabijanje ali preveliko frekvenco – ženske, pomembna je kakovost in ne kvantiteta/frekvenca!?

Pa še to bom dodal. Ali svoje može dojemate kot nekaj samoumevnega? Se zanje potrudite z izkazovanjem pozornosti in skrbjo za svoj videz? Moškim v dolgotrajnih zvezah pač ni do seksa, če ni prave intime in občutka spoštovanja. Tiste, ki se zanemarite in nič ne vlagate v odnos, hkrati pa pričakujete, da bo vaš moški norel za vami, ste v sporu z realnostjo.

 

 

žal ogromnožensk jemlje svoje moške kot samoumnevne

 

Se veliko sama zadovoljuješ?

Odgovor na objavo uporabnika
Tud men, 29.12.2022 ob 09:25

ja tud men se je po 40 odprlo  moj vsa vesel🙂

srečen tvoj mož

Kje pa piše, da želimo nabijanje. Ženska, ki ve zakaj seksa ne želi nabijanja, ampak erotično doživetje, ki traja vsaj več kot uro. Ženske v klimakteriju gremo čez podobno hormonsko neravnovesje , kot v puberteti, zato nekatere doživljamo precej povišan libido. Inteligentna ženska zna to obrnit v svoj prid s partnerjem. Ostale pa navali narod na vse kar leze in kar gre.

 

Zelo zanimiva tema…jaz pa ves cas sama…

hrn

 

Odgovor na objavo uporabnika
Locena bogatunka, 27.01.2023 ob 02:29

Zelo zanimiva tema…jaz pa ves cas sama…

In nič ne narediš?

Pojdi si pogledat hormone

Odgovor na objavo uporabnika
eklep, 28.06.2022 ob 22:32

Ja pa ja pa ne vse tipe v en koš!

Smo tudi taki k pri 60tih obvladajo

Sem v svojem polnem življenju imela daleč daleč najmanj od takih, ki zase mislijo, da obvladajo. Kar pravilo, ne slučajnost.

Avtorica, če boš skakala, se boš garant zatrapala v fukacha, ki te bo vozil v raj. Mene še drži, petnajst let, pa seveda ni fraj. Ni kul.

Javi se na [email protected]

Materialno telo potrebujem zato, da lahko tipkam.

Kot nevidno bitje se nahajam lahko kjerkoli, tudi znotraj vašega materialnega telesa.

Pozdravljene dame a je katera kaj potrebna in nagajiva 😉🤔🙂😋🌞

New Report

Close