Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4. maj: Dan, ko je umrl Josip Broz – Tito

4. maj: Dan, ko je umrl Josip Broz – Tito

PRISLI SO KER SO MORALI!!!!!!!
[/quote]

A dej no! Ziher na poziv Murgel, ane?

skjuzmi… bi samo predlagal, da se uvedeta vsaj dva nova praznika.
4. maj recimo nekaj podobnega kot komunistična Velika noč (ker čeprav je umrl, je še vedno živ, pa vsako leto bolj)
25. maj kot nekakšen komunistični Božič.

Sicer mi dol visi za tega Joža tako kot za unga jezusa, bi blo pa fajn, če bi bila to fraj dneva… in kot državna praznika plačana seveda.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Jasno, da ne bo bolje. Ker so na položajih sami sluziji.
Uvedli so (si) pravice, top plače…… vse ‘zakonito’. Kaj boš?

Banda zanikrna – lastna, slovenceljska, ki je povohala položaj. In si vsa zblojena od keša začela basat žepe!
Sramu ne poznajo, ker so VSI ISTI.

To so res butalci, ki so iz normalnih razmer prišli na vrh. Kot biki, ki jim pokažeš rdečo cunjo!
Res škoda, da ne bomo doživeli, kako bo ta garnitura padla!! Ga ni koščka zemlje, kamor se bodo poskrili.
So pa nas zapeljali v bedo. In kdor jih spoštuje, je popolni nevedec ali pa nor!

Vsi govorijo, da v komunizmu ni bilo bencina. Ni ga bilo, ker ni bilo niti avtomobilov. v komunizmu ni bilo nič. Zakaj bi kdo kupoval avtomobile v komunizmu, kjer ni goriva? Ni logike. Prvi avti in bencin so v Slovenijo prišli šele z osamosvojitvijo.


Dej umir se s prazniki. Men tudi dol visi zgodovina.
Samo radi bi danes živeli. Ne da nam te hijene na obasti kratijo vse in sam kradejo. Pa za noben kolaps niso krivi – sam presedejo se.

Pa daj nehaj bit tak butelj!! Molzejo te kot simentalko!

Ja, včasih bicikel, avtobus-šihtar, konjska vprega…. :-))) pa pešadija. Idila. Druženje.

In kaj imaš danes?
AVTOOOOO!! VAUUU!! VINJETO! VSE PREPLAČNO. Da stojiš na AC :-)). A veš kok dnarja smo zmetali v ceste po letu 1991??


Dej umir se s prazniki. Men tudi dol visi zgodovina.
Samo radi bi danes živeli. Ne da nam te hijene na obasti kratijo vse in sam kradejo. Pa za noben kolaps niso krivi – sam presedejo se.

Pa daj nehaj bit tak butelj!! Molzejo te kot simentalko!
[/quote]

Lej sva že dva, ki naju molzejo. Sicer nas je v resnici veliko… ampak dokler se folk med saboj krega okoli takšnih zadev (naj bo YU, RKC…) je meni vse skupaj smešno. Butli levo, butli desno… bistvo je ovčereja, šišanje, brijanje… ostalo je pa humor (ki ga ti očitno ne razumeš mar ne?)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

prav bi že bilo tako.
zakaj bi moral stroške nosit nekdo, ki ga na vsak način hočejo odstranit!!!
[/quote]

Nihče ga noče odstraniti, nihče mu nič noče (edino za svoje grehe naj odgovarja). Zato je pa siten.
[/quote]

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…

Nihče ga noče odstraniti, nihče mu nič noče (edino za svoje grehe naj odgovarja). Zato je pa siten.
[/quote]

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…
[/quote]
Ne bi me čudilo, da je celo sam sproduciral te novice-saj veš, slaba reklama je boljša, kot nobena.
Res je čista sreča, da jih ni zapil (kot nekateri). 😛
Saj ni problema, dokažeš izvor premoženja in imaš končno mir. Ne vem, kaj čaka. Volitve, da bo spet jokcal?

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…
[/quote]
Ne bi me čudilo, da je celo sam sproduciral te novice-saj veš, slaba reklama je boljša, kot nobena.
Res je čista sreča, da jih ni zapil (kot nekateri). 😛
Saj ni problema, dokažeš izvor premoženja in imaš končno mir. Ne vem, kaj čaka. Volitve, da bo spet jokcal?
[/quote]

zakaj bi moral pa prav On nekaj brezveznega dokazovat?

pa še kaj si izmislite…

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…
[/quote]
Ne bi me čudilo, da je celo sam sproduciral te novice-saj veš, slaba reklama je boljša, kot nobena.
Res je čista sreča, da jih ni zapil (kot nekateri). 😛
Saj ni problema, dokažeš izvor premoženja in imaš končno mir. Ne vem, kaj čaka. Volitve, da bo spet jokcal?
[/quote]

KOGA PA NAJ VOLIŠ??
KOGA PA VI VOLITE (k ste tok pametni) ???
KOGA, da bo pospravil in spucal to svojat??

KOGA, če 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka ne gre volit!! Ker nima koga!! Pa pridejo not bluziči, ki dobijo 1,8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od polovice prebivalstva!
Kako se jih znebit?? Moraš pa nekoga volit, če greš na volitve!! A VAM BO JASNO, da narod nima koga volit??
NI TO RES, DA SE JE*BE 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} FOLKU, ENOSTAVNO JIM JE DOST TE GOLAZNI !!
NOOO POVEJ, KDOR JE TOK PAMETEN!


Ne bi me čudilo, da je celo sam sproduciral te novice-saj veš, slaba reklama je boljša, kot nobena.
Res je čista sreča, da jih ni zapil (kot nekateri). 😛
Saj ni problema, dokažeš izvor premoženja in imaš končno mir. Ne vem, kaj čaka. Volitve, da bo spet jokcal?
[/quote]

KOGA PA NAJ VOLIŠ??
KOGA PA VI VOLITE (k ste tok pametni) ???
KOGA, da bo pospravil in spucal to svojat??

KOGA, če 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka ne gre volit!! Ker nima koga!! Pa pridejo not bluziči, ki dobijo 1,8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od polovice prebivalstva!
Kako se jih znebit?? Moraš pa nekoga volit, če greš na volitve!! A VAM BO JASNO, da narod nima koga volit??
NI TO RES, DA SE JE*BE 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} FOLKU, ENOSTAVNO JIM JE DOST TE GOLAZNI !!
NOOO POVEJ, KDOR JE TOK PAMETEN!
[/quote]

Pa da ni ta svojat pri koritu še eno leto ali dve plečih davkoplačevalcev, če slučajno odleti in ne najdejo novega sl. mesta v Sp. Fokofcih!!
Kdo je ta gobezdaški folk? Naši bratje in sestre! :-))

TITO bi novodobno svojat pospravil v dveh dneh!
Ob 4.uri zjutraj ti potrkajo – ata gre z nami! Mama spokaj v dve culi, imaš pol ure in čao!

Nema bog brata – “oh, smo se zmotili pri obračunu plače in dali našim akademikov par mio € preveč!

‘Oh, pomota, da nimajo delavci plače že pol leta in nimajo plačanih prispevkov!’

‘Pomota, da sem računala zobovje delavcem!’

VSI taki so zginili na Golem otoku. In nikdar več, kdor je prišel nazaj, ni delal za družbo.

In ves drug vesele – pa kaj rabi človek, kot flet, delo in varnost?? Vsi različni, vsi nasmejani. Druženje, pomoč in da smo varni!

Meni je bilo v Yugi lepo. Bil sem sem zaposlen in MLAD. Plača je bla za socijalo. Drgač pa se je delalo po Titjevem izreku dobr živet: DRUŽE SNAĐI SE. Tisti, ki se je v tem sistemu najdu je živel kot Amerikanc in še boljše. Tisti, ki pa so še Kumrovško šolo dali čes pa še danes dobr živijo, tudi sinovi in nečaki, saj se razumemo, to se deduje. Jst teh privilegijev nimam, vendar snađem se, pa mi je fajn.

Jebga, so novodobni vse prepovedali. Da imajo svojo pipo odprto! 🙁 Nikol ne veš, kdo te bo prjavu oblastnikom! 🙁

Jaz se spomnim samo to! Na zadnjih dveh straneh cajtegov so bili sami oglasi za zaposlitev!
So bili taki ‘nudimo stanovanje, vrtec, zaposlitev za ženo…! RES!! 🙂

Pred časom so te strani okupirale osmrtnice. Oglasov ni več. Zdaj pa že davno več ne kupejem nič!

Jebga, so novodobni vse prepovedali. Da imajo svojo pipo odprto! 🙁 Nikol ne veš, kdo te bo prjavu oblastnikom! 🙁

Jaz se spomnim samo to! Na zadnjih dveh straneh cajtegov so bili sami oglasi za zaposlitev!
So bili taki ‘nudimo stanovanje, vrtec, zaposlitev za ženo…! RES!! 🙂

Pred časom so te strani okupirale osmrtnice. Oglasov ni več. Zdaj pa že davno več ne kupejem nič!
[/quote]

Kaj smo naredili iz Yuge??!! Vse zaradi enih političnih gobcal. A so se pokazali?? V Slveniji?

Samo delajte kar hočete – ljudje iz Yuge smo prijatelji! <3

Bavčar, bejž na koruzo klečat pred maršalom! Majmune jedan!

Nihče ga noče odstraniti, nihče mu nič noče (edino za svoje grehe naj odgovarja). Zato je pa siten.
[/quote]

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…
[/quote]

Ne da jih ni zapil – preveč jih je zapil. Tok je zapil, da je davčna postala sumničava, ker je zapil 400 jurčkov več, kot je uradno zaslužu v celi karieri. To je tu problem, ne to, da bi bil preveč šparaven. Ne morš met 10 bajt če si skupaj z ženo uradno zaslužu samo za 2 (kar je tudi lep dosežek ampak 2 pač ni 10). Pa 4 otroke povrhu pa helikoptrski izleti pa vse od a do ž. Poslanske plače pač niso neomejene!

Na odhodkovni strani ga lovijo, zato ne more bit problem, da bi “premalo zapil”

To je že bolezensko, da je nekdo tako navezan na neko obdobje čeprav je od tega menilo že na desetine let. Sedanjost in prihodnost vas čakata. Že dolgo, dolgo časa. A veste koliko let je minilo vi pa še kar objokujete. Tega obdobja ni več. Je umrl. Živite naprej.

V JU imam plačo na račun 1700 eurov in skoraj nič ne delam, kuham kave 🙂

za svoje grehe naj le odgovarja, imaš prav.
za ženine buške, za sinovo mongoloidnost, za kliniko v Avstraliji, za “provizije”, za tistih štiristo jurčkov, ki jih ni zapil kot nekateri…, pa še kaj si izmislite…
[/quote]

Ne da jih ni zapil – preveč jih je zapil. Tok je zapil, da je davčna postala sumničava, ker je zapil 400 jurčkov več, kot je uradno zaslužu v celi karieri. To je tu problem, ne to, da bi bil preveč šparaven. Ne morš met 10 bajt če si skupaj z ženo uradno zaslužu samo za 2 (kar je tudi lep dosežek ampak 2 pač ni 10). Pa 4 otroke povrhu pa helikoptrski izleti pa vse od a do ž. Poslanske plače pač niso neomejene!

Na odhodkovni strani ga lovijo, zato ne more bit problem, da bi “premalo zapil”
[/quote]

Saj ne da bi me kaj brigali njegovi otroci (ali da bi mu jih zavidal), a ko vsi vse vemo o njem mi nekako ni jasno, od kod številka 4. Menda sta dve hčerki z bivšo “priležnico” (ta izraz uporabljajo desni za “spremljevalke” levih 🙂 ), pa dva sinova z sedanjo uradno, pa nek sin v Bruslju. Naštel sem jih torej vsaj 5, glede na to, da je pa možak pravi “alfa samec”, pa me ne bi prav nič čudilo, če bi se “prikazal” še kak potomec (no, če jih je lahko vzdrževal, je to povsem njegova (in njegovih “priležnic”) stvar)

Ne da jih ni zapil – preveč jih je zapil. Tok je zapil, da je davčna postala sumničava, ker je zapil 400 jurčkov več, kot je uradno zaslužu v celi karieri. To je tu problem, ne to, da bi bil preveč šparaven. Ne morš met 10 bajt če si skupaj z ženo uradno zaslužu samo za 2 (kar je tudi lep dosežek ampak 2 pač ni 10). Pa 4 otroke povrhu pa helikoptrski izleti pa vse od a do ž. Poslanske plače pač niso neomejene!

Na odhodkovni strani ga lovijo, zato ne more bit problem, da bi “premalo zapil”
[/quote]

Saj ne da bi me kaj brigali njegovi otroci (ali da bi mu jih zavidal), a ko vsi vse vemo o njem mi nekako ni jasno, od kod številka 4. Menda sta dve hčerki z bivšo “priležnico” (ta izraz uporabljajo desni za “spremljevalke” levih 🙂 ), pa dva sinova z sedanjo uradno, pa nek sin v Bruslju. Naštel sem jih torej vsaj 5, glede na to, da je pa možak pravi “alfa samec”, pa me ne bi prav nič čudilo, če bi se “prikazal” še kak potomec (no, če jih je lahko vzdrževal, je to povsem njegova (in njegovih “priležnic”) stvar)
[/quote]
Iz prve zveze sta sin in hčerka, iz druge pa še dva (požegnana in zakonita) sinova.

še en voditelj, ki je z veseljem klal in zapiral ljudi, ki so bili proti komunizmu! Hvala bogu, da ga ni več …

Saj ne da bi me kaj brigali njegovi otroci (ali da bi mu jih zavidal), a ko vsi vse vemo o njem mi nekako ni jasno, od kod številka 4. Menda sta dve hčerki z bivšo “priležnico” (ta izraz uporabljajo desni za “spremljevalke” levih 🙂 ), pa dva sinova z sedanjo uradno, pa nek sin v Bruslju. Naštel sem jih torej vsaj 5, glede na to, da je pa možak pravi “alfa samec”, pa me ne bi prav nič čudilo, če bi se “prikazal” še kak potomec (no, če jih je lahko vzdrževal, je to povsem njegova (in njegovih “priležnic”) stvar)
[/quote]
Iz prve zveze sta sin in hčerka, iz druge pa še dva (požegnana in zakonita) sinova.
[/quote]

Torej se motim. Ne vem zakaj mi je ostalo v spominu neko TV nedeljsko popoldne, z JJ in njegovo takratno in dvema otrokoma. Dosedaj sem bil trdno prepričan, da sta bili v belo oblečeni deklici :-(. Starost in senilnost izgleda (moja)

Ni fer, da se je zgovarjal na disleksijo. Dislektiki imajo težave z besedili, branjem, mogoče pisanjem. So pa lahko nadpovprečno inteligentni. Težave z logiko in miselnimi orehi nimajo veze z disleksijo. Le z intelektualnimi sposobnostmi.

New Report

Close