Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4.sezona Ena Žlahtne Štorije

4.sezona Ena Žlahtne Štorije

Upam, da se bo pokazalo, da Ibro sploh ni oče od trojčkov.
Bonifacij se mi zdi kar pravi župnik, saj jih je že veliko izstopilo in imajo družine.Marija je super, naj pride Adelina z denarjem in naj reši Gredič.[/quote]

No, mogoče pa Tatjana sploh ni noseča ? ;). Adelina bo mogoče prišla nazaj s tistim fantom (sin), rešila vse? Eli bo mogoče šla na izpopolnjevanje do konca sezone (upam- se je ne da gledat!), Toni bo prišel nazaj in zmešal vse štrene.[/quote]

Res upam da se Toni vrne in…sta z Zalo skupaj, ker sta tak prijeten par.

Upam, da se bo pokazalo, da Ibro sploh ni oče od trojčkov.
Bonifacij se mi zdi kar pravi župnik, saj jih je že veliko izstopilo in imajo družine.Marija je super, naj pride Adelina z denarjem in naj reši Gredič.[/quote]

No, mogoče pa Tatjana sploh ni noseča ? ;). Adelina bo mogoče prišla nazaj s tistim fantom (sin), rešila vse? Eli bo mogoče šla na izpopolnjevanje do konca sezone (upam- se je ne da gledat!), Toni bo prišel nazaj in zmešal vse štrene.[/quote]

Ja, najverjetneje da ne.Toni bo prišel nazaj in Zala bo z njim.Saj je tudi otrok njegov.

No, mogoče pa Tatjana sploh ni noseča ? ;). Adelina bo mogoče prišla nazaj s tistim fantom (sin), rešila vse? Eli bo mogoče šla na izpopolnjevanje do konca sezone (upam- se je ne da gledat!), Toni bo prišel nazaj in zmešal vse štrene.[/quote]

Ja, najverjetneje da ne.Toni bo prišel nazaj in Zala bo z njim.Saj je tudi otrok njegov.[/quote]

Pa Adelina bo prišla, pa župnik bo šel nazaj v cerkev, pa Eli bo odšla, Toni bo menda nazaj, Gušto bo spet srečal Leno…. uh bo zanimivo.

Tak razplet bi bil tudi meni všeč, edino Eli lahko ostane, naj raje Tatjana odide. Meni je bila Lena zelo všeč. Si ne predstavljam kakšnega drugega župnika kot Bonifacija in Štorije pač morajo imet župnika. Edino v tem primeru bi mogoče izvisela Marija, pa morda pride uni klošar nazaj, pa bo z njim…

Tak razplet bi bil tudi meni všeč, edino Eli lahko ostane, naj raje Tatjana odide. Meni je bila Lena zelo všeč. Si ne predstavljam kakšnega drugega župnika kot Bonifacija in Štorije pač morajo imet župnika. Edino v tem primeru bi mogoče izvisela Marija, pa morda pride uni klošar nazaj, pa bo z njim…[/quote]

Tatjana sicer ni simpatična, a malo nastopa in je tudi dobro odigrana. Eli pa (zanič igra) ne bi čisto nič pogrešala. Se prav matram, ko gledam tisto pačenje in spakovanje. Tudi meni je Lena bila všeč, dobra igralka tudi. Idealno bi bilo, da bi bila z Guštom, Zala pa s Tonijem..)). Uni klošar bo menda vmes prišel, da bi v cerkvi “nadomestil” Bonifacija ;)…

Ja, njena mama je menda tudi igralka. Oče je bivši voditelj na nacionalnem radiu. Bil je zelo dober. Ni se vrgla po njem.

Tak razplet bi bil tudi meni všeč, edino Eli lahko ostane, naj raje Tatjana odide. Meni je bila Lena zelo všeč. Si ne predstavljam kakšnega drugega župnika kot Bonifacija in Štorije pač morajo imet župnika. Edino v tem primeru bi mogoče izvisela Marija, pa morda pride uni klošar nazaj, pa bo z njim…[/quote]

Tatjana sicer ni simpatična, a malo nastopa in je tudi dobro odigrana. Eli pa (zanič igra) ne bi čisto nič pogrešala. Se prav matram, ko gledam tisto pačenje in spakovanje. Tudi meni je Lena bila všeč, dobra igralka tudi. Idealno bi bilo, da bi bila z Guštom, Zala pa s Tonijem..)). Uni klošar bo menda vmes prišel, da bi v cerkvi “nadomestil” Bonifacija ;)…[/quote]

Anica bolj malo nastopa. Baje je rodila(Vesna) v začetku junija. snemat so pričeli kmalu po tem.

Kje piše, da je to zadnja sezona? Če bo dobila dovolj gledanosti, jo bomo gledali naprej , pa četudi brez tebe.Kakšne večje škode pač ne bo.Že zdaj lahko gledaš kaj drugega, ni problema, če v tvojih očeh izgublja svoj čar, ki jo je krasil na začetku…
Zala in Eli ti gresta na živce? Ja, dete razvajeno, potem pa glej kaj drugega.Jaz ti svetujem, da se vsak dan posnemaš in se potem gledaš.Sama sebi menda ne boš šla na živce , kaj?
Kvakarski Žan? Ti si ena kvakarca!
Gušto ti razburja?
Po moje imaš ti posebne potrebe, razen če nisi ena navadna koza.
V kar pa ne dvomim.[/quote]
Komentatorka Štorija štorja daj pojdi nekam!!!! Ti si ena navadna koza še!!! Ali si nepismena psica!!
Ali si pa žabarska pocestnica?!!! Nekaj od tega sigurno!! Vsak ima pravico do svojega mnenja.

Kolikor jaz vem je že bilo zdavnaj napovedano, da je 4.sezona tudi zadnja sezona.

Meni je zanimivo, kako 2 kozi iz Ljubljane ,torej komentatorki druge tu obtožujejo za zaostale in tako dalje,sami pa sta štorija štorja in ona je samo verjetno najbolj umsko neurovnavešeni ženski,ali punčki, ki vsakemu data. Ju je potrebno na ketno privezati in poseksati,da bosta nehali lajati.

Kje piše, da je to zadnja sezona? Če bo dobila dovolj gledanosti, jo bomo gledali naprej , pa četudi brez tebe.Kakšne večje škode pač ne bo.Že zdaj lahko gledaš kaj drugega, ni problema, če v tvojih očeh izgublja svoj čar, ki jo je krasil na začetku…
Zala in Eli ti gresta na živce? Ja, dete razvajeno, potem pa glej kaj drugega.Jaz ti svetujem, da se vsak dan posnemaš in se potem gledaš.Sama sebi menda ne boš šla na živce , kaj?
Kvakarski Žan? Ti si ena kvakarca!
Gušto ti razburja?
Po moje imaš ti posebne potrebe, razen če nisi ena navadna koza.
V kar pa ne dvomim.[/quote]

Jaz pa ne dvomim, v to,da si ti ena prizadeta žabarka. Že zdavnaj pred začetkom te sezone je bilo napovedano,da je 4. sezona tudi zadnja. Če si ti nepismena, ali gluha pa ni krivda od ahaehe.
Da si pa ti naduta koza se pa vidi v tvojem stilu pisanja.
Prizadeta si pa samo ti. Pojdi se kuzla igrati nazaj v peskovnik.

Kaj naj bi to pomenilo;))??

vsi so dokaj ok, ampak Eli je pa slaba igralka. Ena afna. Igralska afna. Lepa je res ampak slaba igralka . ko so njeni prizori kar malo presaltam.

New Report

Close