Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style 40-letnice jamrajo, da so stare?!

40-letnice jamrajo, da so stare?!

Kar nekaj žensk, starih okoli 40 let, sem že slišala jamrati, da so že stare. Jaz jih imam sicer 25, ampak mi ne pade na pamet, da bom pri 40-ih jamrala in se imela za staro. Takrat šele človek lahko začne uživati, ko so otroci stari vsaj 15+. Ustvaril si si družino, otroke že skoraj spravil h kruhu oz. so že bolj ali manj samostojni, ti pa lahko uživaš brez slabe vesti. Kaj še hočejo?

Kaj je krivo, da se 40-letnice počutijo/počutite stare? Obrazne gube? Menopavza? Kaj drugega?

Kaj točno jih/vas muči, da se pri letih, ki jih lahko še skoraj podvojite, že počutite stare??

Okoli 36 let, se začnejo ženske drastično starati. Dobijo okoli oči gube, na čelu, ob ustih.. Že jaz pri 33 sem starejša, čeprav sem bila v mladosti model za Lisco, in celo v finalu za Miss Slovenije. Aja, ni mi do filejev, botoxa.
.

Dokler ne vidim, ne verjamem 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

Iščejo komplimente, nobena se ne počuti staro! Takrat šele začneš živeti kot želiš!

Jaz pri 37 nimam več sanj in ciljev. Nikoli nebom mama ker ne dobim sluzbe zato ne želim posla z moskimi. Si povem vsak dan da sem lena,grda,gubasta,nicvrednica in da bil lepše ko ne nebo več da sem odveč ljudem. In predvsem da naj ne sanjam več! Nimam več ciljev in sanj.

Jp, to pa res. Ko babšeta vsa v ihti iščete potrditve, da niste stare, pa res začnete živet. Jaooooo, kokoši butaste, ko bi vsaj bile sposobne razumet, kaj butnete. Ne, nihče ne začne pri 40 živet, kar ste nikoli odrasle, prfliknjene smrdulje zamudile, ne boste nikoli več imele možnosti nadoknadit.

No jaz sem, letos prestopil prag 40.
Na koži opazim, da je bolj suha in zateguje. Opazim, da ne morem več toliko jesti kot nekoč, ker hitro naberem kg. Drugače postava še zmeraj vredu kak kg manj kot v stednji šoi, a to pomeni več telovadbe in manj hrane.
Hitreje se utrudim ob delu, trenutno potrebujem več spanja kot nekoč. Tempo služba, vožnja sina na vaje popoldan, kuhanje, hišna opravila…. komaj čakam da je vikend in da je vse bolj na izi.
Kakor koli težko priznam se mi vsako leto pozna, da se staram – jamram da sem stara pa še zdaleč ne

Počakaj, da boš 35😁 se slišimo takrat še enkrat. Pa ne gre se za “starost” ampak veliko spremembo v življenju. Začnejo se prve omejitve, če imaš otroke in družino padeš na …5.mesto po prioritetah in smo že tam 🙂

Mislim, da si njihovo ‘starost’ narobe razumela. One so predvsem bolj izkušene in modre. Tega se v naši kulturi ne sme na glas povedati, zato rečejo, da so stare.
Jaz sem nekaj čez 40 in ti povem, da nikoli več ne bi bila manj. Večina stvari mi je jasnih, z življenjem sem zadovoljna in predvsem vem, kaj hočem in česa ne.

Seveda so stare, kaj pa drugega! Mlade sigurno niso.

Ko osebi ni več do sexa je stara. In to naj bi bilo pri ženskah pri 40 letu. Nam je povedal župnik pri mladinskem verouku, kaj vse mu povedo pri spovedih.

Vesel oče

Na današnji dan proslavljamo odhod zadnje okupatorskega vojaka iz naše domovine!

DAN SUVERENOSTI


Itak, proti štiridesetim se skoraj vsaki še zadnji možgan skisa. Modre ste od hudiča.

Kakšno šolo pa imaš? Pa da si že nagubana, le od česa?

Stara sem 42. Si ne rečem glih stara, ma mladost je pa že tudi preteklost. So super leta, ker je sin že dovolj star, da se lahko posvetim samo sebi in svojim hobijem, z okolico in mnenjem drugih se tudi več ne obremenjujem, …..
Fizično pa se poznajo vsa leta na koži, ki ni več napeta, tudi celulita imam več, kljub športanju, gravitacija deluje na prsi in trebuh, kljub liniji, ki jo držim. Tudi sivi lasje pridno poganjajo.
Čeprav bi mi malokdo dal toliko let, večina mi jih prisodi vsaj 5 manj, se počutim staro prav toliko kot sem.

Od bede v življenju! Pred kratkim sem se odpovedala ciljem in sanjam zdaj samo še zivotarim. Nisem nagubana zelim pa si full gube.

Občutek starosti in tako počutje – je pa res zadeva, ki je predvsem v glavi.
Po 40 res ne moreš trditi, da si mlad – si pa vsekakor odrasel.

Sem 39. Se niti približno ne počutim stara. Se pa ne počutim niti kot smrklja. V bistvu mi je všeč to obdobje. Finančno se ne rabim več toliko obremenjevat kot sem se, za mnenja ljudi me niti približno več ne skrbi, za to da pač moja koža ni več 20 let stara še manj. Nimam nikakršnih težav zdravstvenih ali pa z večjo utrujenostjo ali kar koli že.
Pred sabo imam statistično še najmanj 40 let, tako da ne razumem kakšna starost naj bi bila to :).
Nekateri pa pač jamrajo. Šport. En začne, se drugi pridružijo in tekmujejo kdo je bolj bogi :).
Moja mami je čez 70 pa še vedno vse sama uredi, v bistvu pomoje več naredi v dnevu kot jaz. Pa nikoli ne jamra. Pa ni zdrava, je rakava bolnica s sladkorno. Vse je v glavi res, če nisi ravno bolan. Nekateri že pri 50ih začnejo jamrat da bodo hmal umrli in se obnašajo kot “starčki”. In potem to mantro ponavljajo še nadaljnih 30+let. Imam teto tako. Že od kar se spomnim je uboga reva stara in na pragu smrti. Sedaj je skoraj 80 🙂
Na drugi strani imam pa sodelavko, 50+, vedno nasmejana, energije na izvoz, sonček od človeka. Mulci se motajo okoli nje nonstop :). Skrbi za dva vnuka, ki živita z njo (oba pod 10), služba….pa nikoli ne javka in se smili sama sebi. Ona pomoje ne bo nikoli stara. Ker pač rada živi in se to vidi in čuti.

ti 25 letnica bos povedala kako mlada se pocutis pri 40 ko jih bos imela do takrat pa lahko samo ugibas

a se hecate. počutim se staro 17 let in se niti pod razno ne počutim staro. energije za izvoz. 🙂

ok sedaj ko sem prebrala vaše odgovore pa res opažam malo sprememb.

– malenkostno sem se postarala po videzu tko da sedaj mi po večini že dajo 35 še pred leti sm bla skor študentka
– potrebujem več spanja oz. prej pri petih urah funkcionirala čisto ok sedaj pri šestih slabše
– tudi sama se malo poredila

to je pa to. ne opažam gub, ne še, sivih las ipd.

Vemo.

Ti pri 25 nimaš pojma,kako je biti 40 star. Pa tudi o biologiji bolj malo veš. Dokazuješ s teme postom, da se bojiš biti stara 40, ker misliš, da bo takrat vsega konec, z menstruacijo vred. LOL
Ne vem kakšne 40-letnice poznaš. Ponavadi tarnajo tiste, ki imajo v teh letih več otrok in so že utrujene od vsega, ja, pa tudi zgubane.
Jaz poznam bolj take, ki se pri teh letih šele odločajo za otroke, fit, lepe ženske s kariero in brez gub. Ene, ki imajo kar precej pod palcem, zgledajo zdaj bistveno boljše kot v študentskih časih in zgodnjih dvajsetih, ko so bile ene revice neurejene, neokusno in poceni oblečene. Po 35. letu so se pa razcvetele, začele drugače živeti, od raznih športnih aktivnosti dalje.

Ti predlagam, da malce obnoviš znanje biologije in kaj sploh je menopavza in kdaj nastopi. Pri 40 pri normalnih ženskah res še ne. 🙂 Ne rečem, da tega moški ne ve, ampak da je ženska tako ignorantna do vedenja o ženskem telesu…

Ti pri 25 nimaš pojma,kako je biti 40 star. Pa tudi o biologiji bolj malo veš. Dokazuješ s teme postom, da se bojiš biti stara 40, ker misliš, da bo takrat vsega konec, z menstruacijo vred. LOL
Ne vem kakšne 40-letnice poznaš. Ponavadi tarnajo tiste, ki imajo v teh letih več otrok in so že utrujene od vsega, ja, pa tudi zgubane.
Jaz poznam bolj take, ki se pri teh letih šele odločajo za otroke, fit, lepe ženske s kariero in brez gub. Ene, ki imajo kar precej pod palcem, zgledajo zdaj bistveno boljše kot v študentskih časih in zgodnjih dvajsetih, ko so bile ene revice neurejene, neokusno in poceni oblečene. Po 35. letu so se pa razcvetele, začele drugače živeti, od raznih športnih aktivnosti dalje.

Ti predlagam, da malce obnoviš znanje biologije in kaj sploh je menopavza in kdaj nastopi. Pri 40 pri normalnih ženskah res še ne. 🙂 Ne rečem, da tega moški ne ve, ampak da je ženska tako ignorantna do vedenja o ženskem telesu…
[/quote]Stare ste in stare ste videt, ne glede kako vaša bolna betica vidi samo sebe in ne pomaga nič kar namečete nase. Pravv tako se vse ostalo stara na telesu in v telesu.

Stare ste in stare ste videt, ne glede kako vaša bolna betica vidi samo sebe in ne pomaga nič kar namečete nase. Pravv tako se vse ostalo stara na telesu in v telesu.
[/quote]

Whatever! V menopavzi pa nismo še! haha

Vsi se staramo. Z dnem, ko se rodimo. In? Moraš zaradi tega nehati živeti pri 20, 40, 60, 80, kje je meja? Kdaj si za odstrel?
Slabo se nam piše na res stara leta s tako logiko in takimi ljudmi. Ko bodo takšni tepci na oblasti, ne bodo zapirali države ob covidu, da rešimo življenja starejših, jih bodo kar ob steno postavili pa postreljali, da še pri pokojninah prihranijo!

Whatever! V menopavzi pa nismo še! haha

Vsi se staramo. Z dnem, ko se rodimo. In? Moraš zaradi tega nehati živeti pri 20, 40, 60, 80, kje je meja? Kdaj si za odstrel?
Slabo se nam piše na res stara leta s tako logiko in takimi ljudmi. Ko bodo takšni tepci na oblasti, ne bodo zapirali države ob covidu, da rešimo življenja starejših, jih bodo kar ob steno postavili pa postreljali, da še pri pokojninah prihranijo!
[/quote]Jza ne vem zakaj babšeta uboga samo o tem kako izgledate? Nimate ničesar drugega? Za 25 letnico ste pošteno stare videt in jer ni stvari ne plastične opearcije, da bi vam vrnila videz mladosti, kvečjemu spačenosti. In ja, tudi do menopavze vam ne manjka dosti, tistih deset let zleti, kot bi mignil. Telesu se pa poznajo tudi drugi znaki staranja, ki niso vidni navzven, ti jih pa zagotovo občutiš, ne glede koliko lažeš sama sebi. Al si pa toliko prfliknjena, da se ne zavedaš.

Najprej je poskrbeti za migrante.

Še kaj ostalo, še potem za te vaše starčke in starka.

naspolšno dobijo gube tudi med nogami in lulike postajajo plešaste hhahaha

New Report

Close