Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style 40-letnice jamrajo, da so stare?!

40-letnice jamrajo, da so stare?!

Jza ne vem zakaj babšeta uboga samo o tem kako izgledate? Nimate ničesar drugega? Za 25 letnico ste pošteno stare videt in jer ni stvari ne plastične opearcije, da bi vam vrnila videz mladosti, kvečjemu spačenosti. In ja, tudi do menopavze vam ne manjka dosti, tistih deset let zleti, kot bi mignil. Telesu se pa poznajo tudi drugi znaki staranja, ki niso vidni navzven, ti jih pa zagotovo občutiš, ne glede koliko lažeš sama sebi. Al si pa toliko prfliknjena, da se ne zavedaš.
[/quote]

Ja in? Samo človek ubog na umu trpi ob vsem tem in se ženske okoli tega, da se ženske okoli njega starajo. Vsako življenjsko obdobje ima svoj smisel in namen in svoj čar. Kdor zgreši bistvo tega in živi navzkriž s svojimi leti, postane zagrenjeno staro kljuse kot Viharni.

Okoli mene nobena ne jamra, niti meni ne pade na misel. Smo same urejene, fit, s pošlihtanim podstrešjem in družinskim življenjem, ki smo nekaj že ustvarile in se v svoji koži dobro počutimo. Sama sem fit, kot nisem bila nikoli v življenju (čeprav sem bila vedno aktivna), v bistvu se počutim na višku svojih fizičnih in mentalnih moči. Starost je state of mind, ne pa število gubic ali let. Eni se stari žal praktično že rodijo. Drugi bomo pa aktivni in agilni do konca.

Jaz pa opažam da so moški že pri 4o res kot starci (z redkimi izjemami).
Ful se po starajo, zraste jim trebuh, ratajo plešasti ipd.
Medtem ko današnje bejbe pri40 v večini vse zagledajo k 20 letnice. Negovane, fit, lepe, srečne….

Ja in? Samo človek ubog na umu trpi ob vsem tem in se ženske okoli tega, da se ženske okoli njega starajo. Vsako življenjsko obdobje ima svoj smisel in namen in svoj čar. Kdor zgreši bistvo tega in živi navzkriž s svojimi leti, postane zagrenjeno staro kljuse kot Viharni.
[/quote]
Saj nisi osnovno bralno sposobno. Še enkrat čisto počasi. Zakaj babšeta govorite samo o svojem videzu in zahtevate potrditve, da vam lažejo, da ste videt mlade? Nimate stare babetine ničesar drugega s čimer bi se pokazale?

Daj ne nori, vsaka normalna ženska prizna, da se dosti hitreje stara kot moški. To kar nase zmečeš, da zamalaš fris, ni mladostnost, ampak spačenost.

New Report

Close