Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-letniki, ki živjo doma pri mamici in hodijo po kafanah

40-letniki, ki živjo doma pri mamici in hodijo po kafanah

ga nisem spoznala v kafani, ampak preko službe. sploh ni deloval tak tip, kot sem kasneje spoznala.

šele ko sem bila parkrat pri njemu doma, sem videla kakšni so odnosi. in je tako kot ste napisali. mama sama, oče odšel z drugo, on je najstarejši sin in skače kot mama reče. domov me je pripeljal samo zato, ker mama gnjavi z vnuki, drugače pa sploh nisva skupaj.

zakaj se potem nek tak človek sploh spusti v to, da ima družino, če mu je težko se sprehajat z vozičkom in babo? zaradi pričakovanj družine, okolice? da je lahko potem kot ostali frendi pijanski, ki se okoli klatijo in jim babe norijo doma?

eno soboto sva bila zmenjena, da greva nekam skupaj. pa se potem niti javil ni v soboto dopoldne. je bil z mamico v trgovini. potem pa je hotel počivat.

Na ona-on so logirani predvsem tisti ta pridni in oh in sploh super družinski očetje, možje.
Samskih je bolj malo po takih portalih.
[/quote]

Pametna ženska prepozna moškega, še preden izgovori par besed. Nasedejo ‘tepke’.
Ker tisti, ki iščejo samo seks, res niso cvetober moških predstavnikov, torej da bi bili neka silno zapletena bitja, ampak prej simpl ko pasulj. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Obstaja tudi še možnost da pač izpljuneš mamin jošk iz ust in odrasteš. Se sam štimaš. Kot opravilno sposoben odrasel človek pač. Vem….znanstevna fantastika 😀
[/quote]

Je pa tudi realnost, da je pri 40-tih večina ločena. In? Za sabo kalvarijo in cel ruzak obveznosti.
Pa iskat nove priložnosti, da najdeš sorodno dušo.

Hočem povedat, da ni nobena štala, če nekdo ni v zvezi pred/po 30 letu.
Ni več tega ‘zdej pa en odnos, ata mama froc’ pri 25-tih, izbrskat flet in garat. Preživljat babo in frocovje in vsak odmik je jeba!

Vsak ima svoje prioritete. Dost vas imamo stare monklje, ki sanjajo o vnukih in kak jih bomo vozil na nedeljska kosila, poslušali cel vikend……. pa sadili rošce, da bojo sosedi vidl, kak smo srečni!
In še kakšen skupni dopust na morju!!! Si rajš štrik nataknem okol vratu!

Ja, pa še kšnga psa naj ji sprehajam in vozim okol dohtarjev po Lublan! Ma se rajši fentam!!

Vsak zivi po svoje-menda ti nobeden ne drzi noza na vrat… Ce nekomu tako pase,so what?!

pa ne boš kje rekla, da si se zaljubila v tega luzerja?!

Naš sin pri štiridesetih živi pri nas. Nima službe, nima dekleta.
Vesela bi bila, če bi si dobil kakšno dekle, še bolj vesela bi bila, če bi si dobil službo.
Saj nekaj dela in zase zasluži, toda, kam naj gre. Stran od nas , v neprofitno stanovanje. S čim bo pa stanarino plačeval.
Tako je…Srečne zvezde mu niso naklonjene, mogoče je tudi nekaj kriva vzgoja, toda načeloma ima smolo in mu gre marsikaj narobe.
Saj tudi midva z možem bi raje videla, da bi bil dobro situiran, da bi imel dobro službo. Toda sprejeti morava situacijo kakršna je in se potruditi za nekoliko strpnosti pri skupnem bivanju.

Za mireio.

Sem ti poslal zasebno 😉


Pa daj skenslaj tega neodraslega in neodgovornega luzerja, življenje je prekratko. Tako ali tako bi te imel le, da bo za okolico in svojo ljubo mamico deloval malo bolj normalno, spremenil pa se ne bo.
LP


Ja, včasih se pri komu življenje res tako obrne, je pa potrebno pogledati, koliko ima tu kdo zaslug, predvsem, če ti doma držijo štango in doma mamica nikoli ni bila pripravljena prerezati popkovino in da bi odrasli osebi omogočila, da se začne obnašati odgovorno. Zgovarjanje na zvezde in razne višje sile je razlog le, da se oseba, ki je sokriva za stanje nebi počutila krivo, da je kot je…
Lp

New Report

Close